České scifi fórum a archiv
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Aliens vs. Predator 1

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Coconut
Správce labyrintu
Správce labyrintu
Coconut


Vyznamenání : Umělec
Film : The Thing (1982)
Seriál : Red Dwarf
Home Planet : Pluto
Rasa : Humanoid
Reputace : 12

Aliens vs. Predator 1 Empty
PříspěvekPředmět: Aliens vs. Predator 1   Aliens vs. Predator 1 EmptyMon Apr 20, 2009 4:14 pm

Tak tuhle hru sem žral. Člověk když hrál za mariňáka tak se mohl posrat strachy, když hrál za vetřelce bavil se seskakovánim ze stropů a usekávánim končetin a speciálně hlav a když hrál za Predátora dělal to samý akorát za neviditelnosti a né vlastníma pařátama. Dodneška si pamatuju, že na nejtěžší úroveň sem to za predátora nedal kvůli obzvlášť namáhavýmu 3. levelu s názvem Vault.

Zkrátka Alien vs. Predator klasika, u který člověk dokázal uvíznout.
Návrat nahoru Goto down
Hawk
Administrátor
Administrátor
Hawk


Home Planet : Earth
Rasa : Člověk
Reputace : 2

Aliens vs. Predator 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliens vs. Predator 1   Aliens vs. Predator 1 EmptyMon Apr 20, 2009 5:55 pm

Tak když už je řeč o Alien vs. Predátor, tak sem si připoměl že jsem ani ne před týdnem hrál Alien vs Predátor 2 . Je to fakt řežba na tu dobu, ale ta grafika nic moc...jinak sem to dohral za vetřelce a chtěl sem to dohrat i za marináka, jen takový hnusnýprostředí, tak sem se na to radši vyprd Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://phpscripts.cz
Coconut
Správce labyrintu
Správce labyrintu
Coconut


Vyznamenání : Umělec
Film : The Thing (1982)
Seriál : Red Dwarf
Home Planet : Pluto
Rasa : Humanoid
Reputace : 12

Aliens vs. Predator 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliens vs. Predator 1   Aliens vs. Predator 1 EmptyMon Apr 20, 2009 7:06 pm

AVP 2 sem ani nějak nenačnul. Nedostal sem se přes ty začátky. Hlavně za vetřelce mě vždycky zabili ty predátoři na začátku když sem byl facehugger. Za predátora sem se nedostal o moc dál a o mariňákvi nemůže bejt řeč
Návrat nahoru Goto down
Darth Gryat
V.I.P.
V.I.P.
Darth Gryat


Vyznamenání : Jedi Master
Home Planet : Tython
Rasa : Miraluka
Reputace : 7

Aliens vs. Predator 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliens vs. Predator 1   Aliens vs. Predator 1 EmptyTue Apr 21, 2009 4:04 pm

jsme mívali na počitačích v škole. sem každou hodinu pařil. ale jelikož jsem byl menší tak jsem si za aliena nemohl dostat z prvního levelu protože jsem neveděl co tam mam dělat.
pak za prediho jsem sito daval a za miraňáka mi to taky celkem šlo a nejvic mě to bavilo proste za mariňáka
EDIT: teda za xeroforma jsem věděl co dělat ale na koho se přisát.
Návrat nahoru Goto down
Coconut
Správce labyrintu
Správce labyrintu
Coconut


Vyznamenání : Umělec
Film : The Thing (1982)
Seriál : Red Dwarf
Home Planet : Pluto
Rasa : Humanoid
Reputace : 12

Aliens vs. Predator 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliens vs. Predator 1   Aliens vs. Predator 1 EmptyTue Apr 21, 2009 5:24 pm

Gryat: Jasně. Ale občas za Aliena když měl člověk tenkou tu čáru to bylo trochu stresový až na infarkt. Za Prdátora mě asi nejvíc bavily ty bonusový mise co máš k dispozici po dohrání. Sou tam levely co procházíš třeba za aliena. No a za Mariňáka samozřejmě poslední mise kdy šlo o to hodit královnu do vesmíru. Prostě mise mého srdce Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Aliens vs. Predator 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliens vs. Predator 1   Aliens vs. Predator 1 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Aliens vs. Predator 1
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Aliens vs. Predator
» Komiks Aliens z ABC - Download

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
České scifi fórum a archiv :: O science fiction médiích :: Hry-
Přejdi na: