České scifi fórum a archiv
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Poradna her

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Hawk
Administrátor
Administrátor
Hawk


Home Planet : Earth
Rasa : Člověk
Reputace : 2

Poradna her Empty
PříspěvekPředmět: Poradna her   Poradna her EmptyTue Apr 28, 2009 3:26 pm

Poradna her



V této sekci vám pomužu s hrama(hledání cracku apod)


Pravidla této sekce:
1. Nespamovat!!!
2. Pokud bude možno, tak se vyjadřovat logicky
Návrat nahoru Goto down
http://phpscripts.cz
Radim_Shinigami
Advanced Member
Advanced Member
Radim_Shinigami


Vyznamenání : Za vyhlazení pl
Home Planet : Coruscant - Imperial City
Rasa : Člověk - Bývalý republikán
Reputace : 9

Poradna her Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poradna her   Poradna her EmptySun Jul 20, 2014 7:36 pm

Ahoj, mám problém, teď se to náramně hodí. Mám v počítači strčenou novou základní desku s procesorem.
Procesor je Core I5 a Základní deska je H87-HD3, jestli to píšu právně. No to je v celku jedno.

Jde mi vlastně o to že mi do nedána jela hra Star Wars Jedi Academy s tou novou základní deskou a s procesorem. Ta hra nebyla přeinstalována a normálně po přemazaní hlavního disku pořád běžela ale potom mi to hodilo chybu že program přestal pracovat. Tak jsem si řekl, aha to asi po dlouhé době dělá nějakou blbost, že by to potřebovalo nový přeinstal. Tak jsem to zkusil přeinstalovat a spustil jsem to, naběhla na čítací obrazovka z logem JK3 potom se to opět seklo a hodilo to hlášku že program přestal pracovat. Říkal jsem si je to nějaké divné, tak jsem to asi zkoušel několikrát za sebou a pořád ta stejná hláška že program přestal pracovat.. vůbec tomu nerozumím co to má znamenat. Nikdy až tak vážný problém jsem s tím neměl.. :/
Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
 
Poradna her
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
České scifi fórum a archiv :: O science fiction médiích :: Hry-
Přejdi na: