České scifi fórum a archiv
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Dobývání vesmíru

Goto down 
+2
Coconut
Derk Yall
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Svíťa
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Svíťa


Home Planet : Z'Ha'Dum
Rasa : Timelord
Reputace : 12

Dobývání vesmíru - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dobývání vesmíru   Dobývání vesmíru - Stránka 2 EmptyMon Jan 24, 2011 9:29 pm

No...a nakonec zjistíme že středem vesmíru je ananas Smile
Návrat nahoru Goto down
Exspert
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Exspert


Film : Alien
Seriál : SG,ST
Home Planet : Nexus
Rasa : Širokospektrální Humanoid svého druhu
Reputace : 20

Dobývání vesmíru - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dobývání vesmíru   Dobývání vesmíru - Stránka 2 EmptyMon Jan 24, 2011 9:35 pm

To je právě to,co nevíme a ještě dlouho vědět nebudeme,ani sami nevíme,jako roli v této hře hrajeme..Smile
Návrat nahoru Goto down
Svíťa
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Svíťa


Home Planet : Z'Ha'Dum
Rasa : Timelord
Reputace : 12

Dobývání vesmíru - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dobývání vesmíru   Dobývání vesmíru - Stránka 2 EmptyMon Jan 24, 2011 9:39 pm

Třeba žádnou...třeba jsme jen další nedůležítá a nepodstatná součást vesmíru....co víme Smile
Návrat nahoru Goto down
Darth Gryat
V.I.P.
V.I.P.
Darth Gryat


Vyznamenání : Jedi Master
Home Planet : Tython
Rasa : Miraluka
Reputace : 7

Dobývání vesmíru - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dobývání vesmíru   Dobývání vesmíru - Stránka 2 EmptyMon Jan 24, 2011 10:24 pm

Exspert napsal:
a ještě dlouho vědět nebudeme,ani sami nevíme,jako roli v této hře hrajeme..Smile
a to je to proč se mi chce brečet Sad
už sakra chci svoji osobní vesmírnou loď jako třeba Normandy(Mass Efect), nebo Eta-2 Actiss(SW) a zaletět si na jiný planety Sad
Návrat nahoru Goto down
Exspert
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Exspert


Film : Alien
Seriál : SG,ST
Home Planet : Nexus
Rasa : Širokospektrální Humanoid svého druhu
Reputace : 20

Dobývání vesmíru - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dobývání vesmíru   Dobývání vesmíru - Stránka 2 EmptyMon Jan 24, 2011 10:54 pm

Svíťa,jistěže hrajeme,všechno,co je,má nejen zde svou roli.My J S M E a to stačí! Jsme výsledek jakési evoluční trasy směrem do neznáma....

Grey,taky se mi chce brečet a jestli tady probrečím dalších tisíc let,tak jako ostatní,kteří mrhají drahoceným časem k přemýšlení nad zbytečnostmi a zabýváním se hloupostmi,tak tu nezbyde ani kámen na kameni a naše společnost se rozplyne tam,kde vznikla.....

Nejdřív se musíme povznést nad zbytečnostmi a začít myslet a využívat zbylé procenta v mozku,jinak budeme dřepět pěkně dlouho na mrtvém bodě,dokud se neobjeví někdo geniální,kdo nám tu cestu ukáže a to,pánové,může trvat hezkou řádku let.... Wink
Návrat nahoru Goto down
Svíťa
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Svíťa


Home Planet : Z'Ha'Dum
Rasa : Timelord
Reputace : 12

Dobývání vesmíru - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dobývání vesmíru   Dobývání vesmíru - Stránka 2 EmptyMon Jan 24, 2011 11:28 pm

Troškař Very Happy Very Happy Very Happy

já bych chtěl:

1.YT-1300 (http://images.wikia.com/starwars/images/f/f5/YT1300-CHRON.jpg)
2.Defiant class (ST) http://1.bp.blogspot.com/_QiEcZ7NVgZY/SaG3glkreiI/AAAAAAAAAVY/NY0DVJow2ew/s400/USS_Defiant.jpg
3.NX class (ST) http://www.cygnus-x1.net/links/lcars/blueprints/web/nx-01_01.jpg
4.Galaxy X a Nebula class (ST) http://images4.wikia.nocookie.net/__cb20090108225525/memoryalpha/en/images/2/26/USS_Enterprise-D_2395.jpg http://www.freeimagehosting.net/uploads/b54e553d69.jpg
5.Sovereign class (ST) http://3.bp.blogspot.com/_QiEcZ7NVgZY/SWcu5CdBatI/AAAAAAAAAKY/rhMO94GYUxc/s400/Sovereign_class.jpg
6.Imperial class 1 aji 2 (SW) http://swc.fs2downloads.com/media/screenshots/Misc/Brand-X/Imperial%20I-class%20Star%20Destroyer.jpg
7.Battlestar Mercury class (BSG) http://images.wikia.com/galacticafanon/images/8/8c/Mercury_Class.jpg

Ze stíhaček by to byl:

1.X-Wing Admiral janeway shuttle(ST)
2.Viper mark 2 a 7(BSG)
3. Admiral janeway shuttle(ST)
4.X-Wing (SW)

No to by do mé """""VELICE SKROMNÉ"""" flotilky bohatě stačilo Smile

No ale i kdyby sme měli tyhle lodě tak to nic nemění na tom že furt budeme jen tou velice malilinkatou součástí vesmíru...takže je to stejně jedno Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Exspert
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Exspert


Film : Alien
Seriál : SG,ST
Home Planet : Nexus
Rasa : Širokospektrální Humanoid svého druhu
Reputace : 20

Dobývání vesmíru - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dobývání vesmíru   Dobývání vesmíru - Stránka 2 EmptyMon Jan 24, 2011 11:36 pm

Hmm,hezké plavidla,ale hoši,až začnou opravdu létat vesmírem hyperrychlostí opravdové koráby,tyhle už budou ležet na vrakovišti a jejich zastaralý systém bude živit akorád malé zdroje...Smile
Kdyby se začala používat technika jako ve ST - v podobě teleportačních jednotek na bázi superhyper pohonu v nějaké podobě jako v SG,viz brána do jiných světů,tak by možná těchto lodí ani potřeba nebylo,snad jen k přesunu více osob z místa na místo,něco jako dovolená,nebo výlety...Smile
Návrat nahoru Goto down
Svíťa
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Svíťa


Home Planet : Z'Ha'Dum
Rasa : Timelord
Reputace : 12

Dobývání vesmíru - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dobývání vesmíru   Dobývání vesmíru - Stránka 2 EmptyTue Jan 25, 2011 12:22 am

Hmm ve ST měli takovou zajímavou teorii, že kdyby se podařilo vynalézt transportér, který by byl schopnej přenášet lidi/věci mezi planetama, tak už by nebyli žádné hvězdné lodě zapotřebí...ehm co si o tom myslíte vy?
Návrat nahoru Goto down
Exspert
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Exspert


Film : Alien
Seriál : SG,ST
Home Planet : Nexus
Rasa : Širokospektrální Humanoid svého druhu
Reputace : 20

Dobývání vesmíru - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dobývání vesmíru   Dobývání vesmíru - Stránka 2 EmptyTue Jan 25, 2011 12:34 am

Na co jsi momentálně narážel?
Nic,třeba jsem měla jen ten dojem,nebo jsme se špatně pochopili a v tom to je...
Když si vezmeš něco z toho všeho,tak se vždy najde nějaké to uspokojivé řešení...Smile
Návrat nahoru Goto down
Darth Gryat
V.I.P.
V.I.P.
Darth Gryat


Vyznamenání : Jedi Master
Home Planet : Tython
Rasa : Miraluka
Reputace : 7

Dobývání vesmíru - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dobývání vesmíru   Dobývání vesmíru - Stránka 2 EmptyTue Jan 25, 2011 9:35 pm

ehm... nemyslíš že ISD je na osobní loď trochu moc velkej? Razz
já bych byl stejně zastáncem nějaké malé, hbité a rychlé stíhačky Wink
jako třeba: Eta-2 Actiss, Jedi Starfighter, Viper mark II, X-wing, B-wing a Y-wing. a jako osobní výletovou fregatu(klidně i válečnou) bych si vzal SSV Normandy SR-1 a SR-2.
jako vlajkovou loď bych si vzal Venator a HomeOne křižník. mno... snad sem nic nezapoměl, dyžtak ještě dopíšu Razz
Jo a jako osobního pilota bych si vzal Jokera(pilot Normandy SR-1-2... ale samozřejmě že stíhačky bych řídil sám Razz )
Návrat nahoru Goto down
Exspert
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Exspert


Film : Alien
Seriál : SG,ST
Home Planet : Nexus
Rasa : Širokospektrální Humanoid svého druhu
Reputace : 20

Dobývání vesmíru - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dobývání vesmíru   Dobývání vesmíru - Stránka 2 EmptyTue Jan 25, 2011 9:39 pm

Ehm,bych....Ale pokud budeš,tak už to bude jiná,tyhle vykopávky už najdeš jen na vrakovištích...Smile
Návrat nahoru Goto down
Darth Gryat
V.I.P.
V.I.P.
Darth Gryat


Vyznamenání : Jedi Master
Home Planet : Tython
Rasa : Miraluka
Reputace : 7

Dobývání vesmíru - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dobývání vesmíru   Dobývání vesmíru - Stránka 2 EmptyTue Jan 25, 2011 9:55 pm

vykopávky? :O no dovol... Smile
dobře, uznávam že ty stíhačky z SW sou už trochu zastaralý(přeci jen se SW přítomnost odehrává asi 137 let po bitve o Yavin Wink )
Vipe Mark II už zastaralej byl... ale i tak je to klasika Wink
ale... Normandy teda žádná vykopávka neni. základy těchlě systémů se používali už nějakej 50 000 let zpátky a asi zdřejmě několik vesmírnejch cyklů před Proteánama, ale. Normandy SR-2 má nejnovější a nejlepší technologie v galaxii(i Sběrači, sní měli problémý a teď SPOILER: Sběrači sou přeměnění Proteání kteří měli jako spojence Reapery...) Razz
Návrat nahoru Goto down
Exspert
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Exspert


Film : Alien
Seriál : SG,ST
Home Planet : Nexus
Rasa : Širokospektrální Humanoid svého druhu
Reputace : 20

Dobývání vesmíru - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dobývání vesmíru   Dobývání vesmíru - Stránka 2 EmptyTue Jan 25, 2011 10:11 pm

Pardón,já to beru z čistě vědeckého hlediska,tudíž až my budeme létat vesmírem křížem krážem a používat tuhle vyspělou techniku atd... Tak tyhle modely vyjdou z módy...
Ale z hlediska SW to beru!
Volila bych taky nějakou menší a praktičtější stíhačku a pilotovala bych to já a autopilot...Very Happy
Však základny jsou přeci na každém rohu,né? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Darth Gryat
V.I.P.
V.I.P.
Darth Gryat


Vyznamenání : Jedi Master
Home Planet : Tython
Rasa : Miraluka
Reputace : 7

Dobývání vesmíru - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dobývání vesmíru   Dobývání vesmíru - Stránka 2 EmptyTue Jan 25, 2011 10:45 pm

já bych si pořídil nějákého věrného astromecha nebo umělou inteligenci jako v Normandy SR-2 EDI Smile
j, teda pokud nejsi zrovna v neznámých oblastech nebo uprostřed ničeho Razz
Návrat nahoru Goto down
Exspert
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Exspert


Film : Alien
Seriál : SG,ST
Home Planet : Nexus
Rasa : Širokospektrální Humanoid svého druhu
Reputace : 20

Dobývání vesmíru - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dobývání vesmíru   Dobývání vesmíru - Stránka 2 EmptyTue Jan 25, 2011 11:32 pm

Mno, vybrala bych si hlavně takovou,která je z technického hlediska nejvyspělejší,s kombinovaným palivem,z důvodu např. selhání nějakého z pohonůůů a z dobrým technickým a sociálním zázemím....Samozřejmě by musela mít nějaké ty vychytávky navíc....
Mno,jé zvoní mi telefón - jsem si dala vyzvánění SW song,uff,to je nářez...Smile
Návrat nahoru Goto down
Darth Gryat
V.I.P.
V.I.P.
Darth Gryat


Vyznamenání : Jedi Master
Home Planet : Tython
Rasa : Miraluka
Reputace : 7

Dobývání vesmíru - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dobývání vesmíru   Dobývání vesmíru - Stránka 2 EmptyWed Jan 26, 2011 4:01 pm

mno, tak podle mě je ze všech sci-fi co znám nejvyspělejší a nejlpromakanější Normandy SR-2 mno... ale třeba se mýlim. jak řikam... podle mě.
BTW: se máš. sem měl taky SW vyzvánění. ale koupil sem si novej mobil, a omylem sem si zničil paměťovku na který sem to měl Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Exspert
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Exspert


Film : Alien
Seriál : SG,ST
Home Planet : Nexus
Rasa : Širokospektrální Humanoid svého druhu
Reputace : 20

Dobývání vesmíru - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dobývání vesmíru   Dobývání vesmíru - Stránka 2 EmptyFri Jan 28, 2011 1:10 pm

Mno,já dostala ten Ápl,nebo jak se tomu říká Very Happy a nějak se mi do toho nechtělo,páč před tím jsem měla mini a ještě před tím jsem byla zvyklá na sony ericcson,no ale oká úplně v pohodě ovládání,tak jsem si tam šupla obrázky ve vysokém a jedou úžasně,mám tam vetřelce jak hraje šachy s predátorem,aaylu,enterprise a takové,a vyzvánění jsem si stáhla v mp3 ze scifi,jůůů,to je super,úplně unešena....Asi jsem si na tom uletěla Very Happy
Nahraješ nový,né?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Dobývání vesmíru - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dobývání vesmíru   Dobývání vesmíru - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Dobývání vesmíru
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
České scifi fórum a archiv :: Ostatní témata :: Věda a technologie-
Přejdi na: