České scifi fórum a archiv
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Hod mincí

Goto down 
AutorZpráva
Capa Starface
Moderátor
Moderátor
Capa Starface


Home Planet : Země
Rasa : Replikant
Reputace : 14

Hod mincí Empty
PříspěvekPředmět: Hod mincí   Hod mincí EmptySun Dec 20, 2009 12:57 am

Tak taky mám něco rozdělanýho

Píše se rok 1965 dnes 22. 5. Přesně v 15:35 se stanu historicky prvním cestovatelem času. „Pojďte, pane McFlyi , musíme udělat ještě nějaké testy před odletem. Musím vás znovu upozornit, že stále víme jen to, že se přenesete někam do budoucnosti a nevíme přesně jak daleko vás pošleme. Každopádně by tam na vás měla stále čekat Discovery, a když ne Discovery tak jiná loď.“ Už mě nebavilo poslouchat to, co jsem se učil a poslouchal každý den pořád dokola po celých pět let, tak jsem ho prostě ignoroval a šel radši za Johnem Conorem ,mým co-pilotem.

A je to tady, letíme na vesmírnou stanici Discovery. „ZÁŽEH!“ Odstartovali jsme. Hůř jsem se ještě necítil, přilba se mi zabořila do sedadla a nemohl jsem se pomalu ani pohnout. V momentu kdy se modul trochu uklidnil, jsem měl možnost spatřit náš cíl. „Tady Discovery ozvěte se „ „Tady modul 1138 slyšíme vás, chystáme na přistání.“ „Dobrá otevíráme hlavní hangár.“ Po přistání nás odvedli do našich kajut, já jsem se moc nezabydloval asi za hodinu se mám dostavit ke stroji času, aby mi opět vysvětlili za co kde zatáhnout, kdy a jaké tlačítko stisknout. Když už mi to všechno vysvětlili, nechali mě ještě poslat zprávu dolů na Zem své rodině.

Pomalu usedám, připoutávám se, letím ven z hangáru, tahám za pár pák a naposled ještě zamávám posádce Discovery (viz přílohové video č. 1). Tak jdeme na to, stisknu poslední tlačítko a přede mnou se začínají objevovat jasná světla. V přilbě cítím hrozný tlak. Něco takového neumím popsat slovy. Sice se cítím jako by mi měla každou chvíli puknout hlava, ale je to, to nejnádhernější co jsem kdy zažil. Barva střídá barvu, podivné útvary měnící svůj se kolem mě míjejí. Náhle ale vše zhasíná, zpomaluje se, ustává.
„McFly volá Discovery, ozvěte se! McFly volá discovery,je tam někdo?“ Na discovery zjevně nikdo nebyl, asi na mně zapomněli. Letím blíž k hangáru budu ho muset otevřít ručně.





Přílohové video:


Edit : ještě to neni finální verze ted jak na to koukám tak tam vidim nějaký kraviny tak se nelekněte
Návrat nahoru Goto down
 
Hod mincí
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
České scifi fórum a archiv :: O science fiction médiích :: Fan art a Fan fiction-
Přejdi na: