České scifi fórum a archiv
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 "Pašování koření - mise pro Dashe"

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Daniel Jackson
Senior Member
Senior Member
Daniel Jackson


Rasa : Světlá
Reputace : 0

"Pašování koření - mise pro Dashe" Empty
PříspěvekPředmět: "Pašování koření - mise pro Dashe"   "Pašování koření - mise pro Dashe" EmptySat May 03, 2008 4:32 pm

Sedíš ve své loďi YT-1760 a směřuješ směrem na Narr Shaddaa, protože potřebuješ najít nějakou práci.Po chvíli jsi vyskočil z hyperprostoru a objevil ses před mohutnou planetou pašeráků.Přistál jsi na plošině kousek od Jekk Tar Baru.Vystoupil jsi a zaplatil jsi místnímu vybíračí parkovného 50 kreditů za pronájem na 3 dny.Poté jsi se vydal do baru kde ti jeden chlápek nabídl prácičku, kterou jsi nemohl odmítnout.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Nový Uživatel
Nový Uživatel
Dash


Rasa : Neutrál
Reputace : 0

"Pašování koření - mise pro Dashe" Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Pašování koření - mise pro Dashe"   "Pašování koření - mise pro Dashe" EmptySat May 03, 2008 4:40 pm

Sedím v křesle se zalomenou hlavou dozadu.Když mně probudí signál vystoupení z hyperu.Proberu se a pustím se do práce.Dělal jsem to již tolikrát.Vyskočím z hyperu a vidím před sebou Nal Huttu, ale hlavně náš pašerácký měsíc.Sednu si a opřu se.Když mně projede krkem bolest.Jak jsem blbě spal tak mně bolí celej krk.
konečně zase doma!
Řeknu si sám pro sebe a dám se na sestup dolů do atmosféry Nar Shaddaa.V mém oblíbeném doku už čekal postarší rodian který ze mně hned vymámil padesát kreditů poplatek.Bez odmlouvání jsem mu ho dal a šel do baru něčeho se napít a možná sehnat i práci.Vejdu do baru kde je obvyklá směsice všech známých ras a bytostí.Lidé, rodiani,twileci,wookiové a spousta dalších.Dám si alderánské pivo když ke mně přistoupí jeden z mužů a nabídne my pašování koření.
To byse hodilo potřebuju nějakou práci.
Dobře pane,kam? od kud? za kolik?
Návrat nahoru Goto down
Daniel Jackson
Senior Member
Senior Member
Daniel Jackson


Rasa : Světlá
Reputace : 0

"Pašování koření - mise pro Dashe" Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Pašování koření - mise pro Dashe"   "Pašování koření - mise pro Dashe" EmptySat May 03, 2008 4:54 pm

Z Narr Shaddaa na Dontooine.Potřeboval bych tam propašovat několik druhů koření, které je bohužel ilegální a tak se těžko shání, takže to bude trošku složité propašovat to skrz Imperiální hlídky, ale pro vás by to neměl být problém. odpověděl chlápek a usmál se.
Napil ses piva a souhlasil jsi s nabídkou.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Nový Uživatel
Nový Uživatel
Dash


Rasa : Neutrál
Reputace : 0

"Pašování koření - mise pro Dashe" Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Pašování koření - mise pro Dashe"   "Pašování koření - mise pro Dashe" EmptySat May 03, 2008 5:14 pm

Dobře ta kto beru problém to nebude.S imperiálními mám poměrně obsáhlé zkušenosti.
Dopiju pivo urovnám blastery v pouzdrech.A jdu k lodi.Přeletím s ní do doku který my nahlásil ten muž a nechám si do skrytých přepážek mé lodi naložit kontrabnt koření.Bylo tam spousta druhů glitserin,ryll,andris...No to se nedivím že to chcou tajně.Tohle by se imperiálním moc nelíbilo.Počkám až my naloží koření zavřu rampu a vyrazím směr vesmír a Dantooin.
Kontrolo tady lod Dash's pride žádám o povolení k odletu.
Když dostanu povolení vyletím do volného vesmíru a začnu počítat údaje pro skok do hyperu.Až je mám přejdu do hyperu.
Návrat nahoru Goto down
Daniel Jackson
Senior Member
Senior Member
Daniel Jackson


Rasa : Světlá
Reputace : 0

"Pašování koření - mise pro Dashe" Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Pašování koření - mise pro Dashe"   "Pašování koření - mise pro Dashe" EmptySat May 03, 2008 5:50 pm

Vypočítal jsi že musíš letěl tímto kurzem asi 30 minut pak máš vzskočit z hyper prostoru.Učinil jsi tak a když jsi letěl najednou tě zastavila Imperiální hlídka která tě vytáhla z hyperprostoru.Co vezete a kam to vezete?? optal se kapitán.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Nový Uživatel
Nový Uživatel
Dash


Rasa : Neutrál
Reputace : 0

"Pašování koření - mise pro Dashe" Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Pašování koření - mise pro Dashe"   "Pašování koření - mise pro Dashe" EmptySat May 03, 2008 6:01 pm

Letěl jsem třicet minut když jsem napolo sám napolo nechtěně vyletěl z hyperu.Podíval jsem se na senzory a zjistil že je tady imperiální hlídka.Jen ze zvyku zvednu štíty a připravím zbraně.Jeden nikdy neví.
Sakra hned takhle brzy?
Mám prázdnou lod.Jsem pouhý obchodník.Letím se podívat po nějakém obchodu na Dantooin.
Odpovím imperiálovi.Tenhle jejich přístup se my nelíbil.Jen by poroučeli ale poslouchat se jim nechce.Podívám se za sebe na podlahu kde jsou ukryté přepážky s kontrabantem.Čekal jsem na imperiála co odpoví.Prolétával jsem se sem a tam.Tak trochu znuděně jako by to byla jen rutina opravdu poctivého obchodníka.
Návrat nahoru Goto down
Daniel Jackson
Senior Member
Senior Member
Daniel Jackson


Rasa : Světlá
Reputace : 0

"Pašování koření - mise pro Dashe" Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Pašování koření - mise pro Dashe"   "Pašování koření - mise pro Dashe" EmptySat May 03, 2008 10:36 pm

Dobrá tedy dneska mám zrovna dobrou náladu a tak vás pustím.Gravitační pole by se během pár sekund mělo vypnout. řekl kapitán a odmlčel se.
Je to nějaké divné že jsou tak vstřícní pomyslel sis a když se vyplo gravitační pole tak ses znovu chystal ke skoku do hyper prostoru.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





"Pašování koření - mise pro Dashe" Empty
PříspěvekPředmět: Re: "Pašování koření - mise pro Dashe"   "Pašování koření - mise pro Dashe" Empty

Návrat nahoru Goto down
 
"Pašování koření - mise pro Dashe"
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
České scifi fórum a archiv :: Administrace :: Archiv-
Přejdi na: