České scifi fórum a archiv
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 The Avengers

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Exspert
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Exspert


Film : Alien
Seriál : SG,ST
Home Planet : Nexus
Rasa : Širokospektrální Humanoid svého druhu
Reputace : 20

The Avengers - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Avengers   The Avengers - Stránka 2 EmptyTue Oct 18, 2011 6:37 pm

No,je dámský a není s kalhotama Smile Pošlu do pošty foto z internetu,páč se chystám udělat soubor fotografií s různými kostýmy,např.batman,superman,wonder woman,st a jiné,bude bžunda Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Darth Gryat
V.I.P.
V.I.P.
Darth Gryat


Vyznamenání : Jedi Master
Home Planet : Tython
Rasa : Miraluka
Reputace : 7

The Avengers - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Avengers   The Avengers - Stránka 2 EmptyTue Oct 18, 2011 7:21 pm

Svíťa: si kup o číslo-dvě větší Wink já to tak taky udělal. asi v 14 sem si kupoval na Airsoft český maskáče větší(oni sou fakt dost drahý) a mám je doteďka... Smile offtopic to je už dlouho ale aspoň se něco děje Wink
já chci taky vidět ten ST kostým Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Exspert
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Exspert


Film : Alien
Seriál : SG,ST
Home Planet : Nexus
Rasa : Širokospektrální Humanoid svého druhu
Reputace : 20

The Avengers - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Avengers   The Avengers - Stránka 2 EmptyTue Oct 18, 2011 9:26 pm

Oká,zatím pošlu na pm ten internetový a sem pak dám to video,ale bude to nějakou dbu trvat. Zatím mám připravené to, s těmi zbraněmi,jak jsme se tady před časem bavili o těch pistolkách atd...Very Happy Navíc jsem kdysi Cappovi slíbila,jak budu mít nějaké trhlé video,tak ho pobavím.Bude to sice jen prezentačka,páč kameraman měl dovolenou,ale je to prča.
Mám tam maskáče klučičí a je v nich super,jsou pohodlný Smile
Návrat nahoru Goto down
Svíťa
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Svíťa


Home Planet : Z'Ha'Dum
Rasa : Timelord
Reputace : 12

The Avengers - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Avengers   The Avengers - Stránka 2 EmptyTue Feb 07, 2012 12:56 am

Tak, po dlouhé době zde máme konečně větší trailer na Avengery. Doufám, že se vám bude líbit stejně jako mě. Very Happy
Rád bych ještě upozornil, že na stáncích se začal nově objevovat komiksový časopis Avengers. První číslo je dokonce se stříkací pistolí. Smile
Doufám, že vydavatelé dotáhnou serii do konce a neukončí ji někde uprostřed.

Návrat nahoru Goto down
Exspert
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Exspert


Film : Alien
Seriál : SG,ST
Home Planet : Nexus
Rasa : Širokospektrální Humanoid svého druhu
Reputace : 20

The Avengers - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Avengers   The Avengers - Stránka 2 EmptyTue Feb 07, 2012 11:27 am

Jo,tak to je super,na film povalím do kina,už se těším Smile
Návrat nahoru Goto down
Svíťa
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Svíťa


Home Planet : Z'Ha'Dum
Rasa : Timelord
Reputace : 12

The Avengers - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Avengers   The Avengers - Stránka 2 EmptyMon Apr 23, 2012 11:01 pm

Tak dámy a pánové, prosím, nezapomeňte že premiéra Avengers se nám neodvratně blíží. Pro pořádek, premiéra je 3.5 2012. Recenzi můžete očekávat tak týden po filmu. Kdyby to bylo dřív, obávám se že bych film vychválil až do nebes. Nevylučuji že to neudělám i tak. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Svíťa
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Svíťa


Home Planet : Z'Ha'Dum
Rasa : Timelord
Reputace : 12

The Avengers - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Avengers   The Avengers - Stránka 2 EmptySat May 05, 2012 7:57 pm

"Tesseract se probudil." Tak těmito slovy začíná sen každeho geeka 20. a 21. století. Těmito slovy začíná jeden z nejočekávanějších filmů a zároveň tak končí zdánlivě věčné čekání. Dámy a pánové, Avengers jsou tady. Dělat recenzy na tento film je v celku obtížná záležitost. Představte si všechny dobré filmy o superhrdinech, které MARVEL vydal, narvané v jedné krychli (kosmické, chcete-li) a nad tou krychlí vyselo číslo na třetí. Výsledek? Avengers. Tento film nastavil zcela novou laďku, a nutno dodat že vysokou, všem akčním filmům, a to nejen o superhrdinech. Loki, všemi zrazený král Asgardu v temnotách nalezl mocného spojence, spojence, který neváhá využít všech prostředků k tomu, aby získal Tesseract. A tak koná. Akce začíná hned po zahájení filmu, a nutno dodat, že nás do jeho konce opustí jen na velmi krátkou dobu a i během této doby se nudit opravdu nebudete. Vlastně budete za kratičké pauzy rádi. Slabší jedinci by mohli dostat infark nebo mrtvici. Vše je pak ještě okořeněno vtipy a vtipnými situacemi, jejichž nedostatkem rozhodně trpět nebudete. Film ohromí nejen fanoušky komiksů svou promyšleností a plynulostí. Každá z postav má ve filmu své místo a svůj příběh. Jossi Whedonovi se povedlo něco, co se nikomu jinému jen tak povést nemohlo. Podařilo se mu sloučit všechny postavy s naprosto odlišnýmy charaktery a s naprosto odlišným stylem vystupování do jednoho filmu a to tak, že každá postava v něm má dost místa na to, aby se projevila. Každý z hrdinů má však vlastní názor na to, jak postupovat, takže se ve filmu dočkáme i pořádně ostré hádky, které dominují Kapitán Amerika a Tony Stark. Nerad bych dál vyzrazoval detaily z tak nabitého příběhu, ačkoli kdybych je chtěl vyzradit všechny, obávám se, že kapacita psacího pole by nestačila a mnohem dříve by mi došla baterka u netbooku. Abych vše shrnul. Avengers jsou již teď jedním z nejpovedenějších komiksových filmů tohoto roku a myslím, že nebudu přehánět když řeknu i století. Každého koho v životě alespoň trochu zájímali filmy, by neměl tento film minout. Také bych rád doporučil film shlédnout v originálním jazyce. Ne že by se český dabing nepovedl, ale v originále mnohem lépe vyzní vtipy a lépe se vcítíte do situací. Mé hodnocení? 10 z 10. Myslím že tento film si ho právem zaslouží.
Návrat nahoru Goto down
Darth Gryat
V.I.P.
V.I.P.
Darth Gryat


Vyznamenání : Jedi Master
Home Planet : Tython
Rasa : Miraluka
Reputace : 7

The Avengers - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Avengers   The Avengers - Stránka 2 EmptySun May 06, 2012 3:14 am

dneska sem na tom byl, a můžu jen souhlasit s recenzí nademnou Very Happy
slovama se to nedá vystíhnout, nejblíž je snad EPIC... ale i tak je to málo Smile
podle mého prostě úžasnej film, kterej má všechno. naprosto skvělý hrdiny, spousty a spousty akčních scén a skoro stejně těch, kde se budete za břicho popadat. Geniální film Wink
Návrat nahoru Goto down
Exspert
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Exspert


Film : Alien
Seriál : SG,ST
Home Planet : Nexus
Rasa : Širokospektrální Humanoid svého druhu
Reputace : 20

The Avengers - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Avengers   The Avengers - Stránka 2 EmptyWed May 09, 2012 6:46 pm

Wow!!!!!!!!
To je první slovo, které ze mě v kině vypadlo a docela nahlas.... Radost jsem měla, jako malé dítě, které dostalo novou hračku Very Happy Prostě mě to dostalo a z kina se mi vůbec nechtělo.
Skvělé herecké obsazení, efekty, akční scény i humor nechyběl. Myslím, že jste to vystihli přesně. No, infarkt, ten by postihl jistě o hódně starší generaci, já jsem to rozdýchala statečně a to vzrůšo bylo šílené! Smile
Návrat nahoru Goto down
Svíťa
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Svíťa


Home Planet : Z'Ha'Dum
Rasa : Timelord
Reputace : 12

The Avengers - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Avengers   The Avengers - Stránka 2 EmptyMon May 14, 2012 11:22 am

Ještě bych rád dodal jeden odkaz, který vysvětlí konec Avengerů. Pokud nejse hard-core komiksový fanoušci, asi jste z toho fialovýho obra na konci nic moc neměli. Smile

[You must be registered and logged in to see this link.]
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





The Avengers - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Avengers   The Avengers - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
The Avengers
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
České scifi fórum a archiv :: O science fiction médiích :: Filmy-
Přejdi na: