České scifi fórum a archiv
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Underworld: Awakening

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Exspert
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Exspert


Film : Alien
Seriál : SG,ST
Home Planet : Nexus
Rasa : Širokospektrální Humanoid svého druhu
Reputace : 20

Underworld: Awakening Empty
PříspěvekPředmět: Underworld: Awakening   Underworld: Awakening EmptyFri Feb 03, 2012 9:32 pm

Tak jsem si zase zašla do kina a nebylo to špatné. Jen to proběhlo nějak rychle...
Návrat nahoru Goto down
Svíťa
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Svíťa


Home Planet : Z'Ha'Dum
Rasa : Timelord
Reputace : 12

Underworld: Awakening Empty
PříspěvekPředmět: Re: Underworld: Awakening   Underworld: Awakening EmptyMon Feb 06, 2012 1:25 am

To znám. Jen Underworld není zrovna ten typ filmu, na který bych šel do kina. Smile
Návrat nahoru Goto down
Exspert
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Exspert


Film : Alien
Seriál : SG,ST
Home Planet : Nexus
Rasa : Širokospektrální Humanoid svého druhu
Reputace : 20

Underworld: Awakening Empty
PříspěvekPředmět: Re: Underworld: Awakening   Underworld: Awakening EmptyMon Feb 06, 2012 4:13 pm

No, tak já to poslední dobou nějak klátím, tento rok bude ovšem také požehnáním Smile
Návrat nahoru Goto down
Darth Gryat
V.I.P.
V.I.P.
Darth Gryat


Vyznamenání : Jedi Master
Home Planet : Tython
Rasa : Miraluka
Reputace : 7

Underworld: Awakening Empty
PříspěvekPředmět: Re: Underworld: Awakening   Underworld: Awakening EmptySun Apr 29, 2012 8:57 pm

mě se to líbilo Smile to co se mi na týhle serii líbí nejvíc,teda bitky Lycanů a Upíru, toho tam bylo fakt hodně, a pěkný krvavý scény... myslim že je to hezkej odpočinkovej film. když váš už nebaví dnešní psychologický filmy(přijde mi že už je to každej druhej) tak to určitě zkoukněte, rozhodně při tom nemusíte přemejšlet a to oceňuju Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Exspert
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Exspert


Film : Alien
Seriál : SG,ST
Home Planet : Nexus
Rasa : Širokospektrální Humanoid svého druhu
Reputace : 20

Underworld: Awakening Empty
PříspěvekPředmět: Re: Underworld: Awakening   Underworld: Awakening EmptySun Apr 29, 2012 9:28 pm

Byla,byla,bylo to super, John Carter mi ušel, nebyl čas, tak si to chci vynahradit Avengers...Smile
Návrat nahoru Goto down
Darth Gryat
V.I.P.
V.I.P.
Darth Gryat


Vyznamenání : Jedi Master
Home Planet : Tython
Rasa : Miraluka
Reputace : 7

Underworld: Awakening Empty
PříspěvekPředmět: Re: Underworld: Awakening   Underworld: Awakening EmptyThu May 03, 2012 8:24 pm

to je škoda, je to pěknej film Smile jojo... na Avengers se těšim jak malej kluk Very Happy (ikdyž osobně mám radši hrdiny od DC univers Smile ) myslim si, že to vůbec neni blbej nápad vynahradit si to zrovna tímhle Wink Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Underworld: Awakening Empty
PříspěvekPředmět: Re: Underworld: Awakening   Underworld: Awakening Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Underworld: Awakening
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
České scifi fórum a archiv :: O science fiction médiích :: Hlavní Fórum-
Přejdi na: