České scifi fórum a archiv
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Festival Fantazie

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Svíťa
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Svíťa


Home Planet : Z'Ha'Dum
Rasa : Timelord
Reputace : 12

Festival Fantazie Empty
PříspěvekPředmět: Festival Fantazie   Festival Fantazie EmptyFri Jul 06, 2012 2:09 am

Důstojník Interdimenzionální aliance podává hlášení z Festivalu Fantazie 2012, Pane!

Do Chotěboře jsme dorazili brzy ráno, programy zde obvykle začínají kolem osmé hodiny takže bylo třeba vstát z pěkně vyhřáté postýlky o něco dříve, abychom s kamarádem chytili náš vlak na největší con všech milovníků Science Fiction a Fantasy v České republiky a překvapivě (alespoň pro mě) i ze Slovenska. Festival se celý odehrává ve třech budovách, z toho jedna je kino, ve kterém jste mohli shlédnout nejnovější filmy jako například mé oblíbené Hunger Games, nebo Iron Sky jen za 30 Kč, což je po čertech výhodná cena. Festival trvá 10 dní. Během této doby probíhá souběžně několik conů. Jejich trvání se pohybuje od 3 až do 5 dnů, z toho naprostá většina SF conů trvá právě 3 dny. Pro někoho bohužel, pro někoho bohu dík, většina SF conů jde časově po sobě, takže vám průběžně nebude probíhat například Gatecon a Trekfest. Jedinou vyjímkou byly tuším Hvězdné války, které se odehrávaly souběžně s Gateconem (Gatecon = Stargate). Mě osobně by více vyhovovalo, kdyby se cony odehrávaly souběžně. Nudná přednáška? Zajdu na Trekfest nebo obráceně Wink. Organizátoři pravděpodobně neměli dost místa, a tak se nám cony řadí pěkně za sebe. Ochutnal jsem zde SW con, Gatecon i Trekfest, z toho nejlépe se ze všech tří umístil Gatecon. Pořadatelé Gateconu a samotní fandové a fanynky Hvězdné Brány neměly nejmenší problém příjmout mě mezi sebe, odpovídat na mé vlezlé dotazy ohledně technologií Antiků, Asgardů,... a když na to přišlo, si naprosto nezávazně poklábosit nad kelímkem pi, vlastně kofoly. Nepochybuji o tom, že SW con by se pravděpodobně umístil stejně dobře, kdyby nekončil přesně v den, kdy jsme přijeli. Někteří fanoušci zde však zůstávali i poté a nutno říci, že jsem si našel přátele i mezi nimi. Ano, myslím si že jedním z hlavních účelů konání FF je, aby se lidé navzájem poznávali a bavili. Přednášky na Trekfestu byli zajímavé a nutno podotknout, že ve světle právě vycházejícího knižního pokračování Star Treku Titan a oznámené trilogie z prostředí Enterprise, která bude postupně mapovat Romulanské války byli i velmi trefné, fanoušky zde však tvořila pro mě naprosto neproniknutelná a uzavřená komunita, takže navazování kontaktů zde bylo až na některé vyjímky poměrně obtížné. Musím však říct, že organizátoři odvedli svou práci velice dobře, a opět mi byli schopni i odpovídat na mé otravné otázky jako například: " A jak je možné, že v TOSce tvrdili, že Romulané jsou technologicky zastaralý národ a v Enterprise měli lodě, které byly vybaveny pokročilým holografickým maskováním...". Chvílemi jsem měl dokonce i pocit, že přednášejícího takovýto typ otázky ocenil. O ostatních konech vám toho bohužel moc nepovím. Převážně jsem se zdržoval na SF konech, ale mohu řící, že se zde odehrával i Vědecký con, na kterém bylo možné vyslechnout si dvouhodinovou přednášku o černých dírách (Ani nevíte jak moc mě mrzí, že jsem zrovna tuto přednášku prospal. Za to mohou určitě ty diskotéky, které se odehrávaly pravidelně každý večer.), dále se zde konal i con o Harrym Potterovi, kde jste se mohli například dozvědět jak nebezpečný může být bubák, a mnoho dalších conů. Když nad tím tak přemýšlím tak za zmínku určitě stojí i bufet, ve kterém jste mohli pořídit například Gyros za 20 KČ, trojúhelnéček pizzy taktéž za dvacku a spoustu jiných pokrmů a pitiva za křesťanské ceny. Také se zde nachází doslova a do písmene OBŘÍ herna, ve které bylo možné si například zajezdit v simulátoru na Masarikově okruhu, nebo převálcovat tuny zergů pečlivě mířenými atomovými střelami, a ani zdaleka v neposlední řadě i zkusit štěstí v duelu o přežití na Jedi Academy, které se zde až do příjezdu fanoušků Minecraftu, kteří na poslední den našeho pobytu zaplavili celý con jako virová nákaza, taktéž hodně hrálo. Na 5 dní včetně VYNIKAJÍCÍCH obědů a večeří, které vaří v Bufetu Hotelu Vysočina, spaní v hokejové aréně s možností teplé sprchy a záchodů, a jedné figurky Predátora mě celý con vyšel na cca 4000kč, což sice není málo, ale kdybyste chtěli šetřit tak věřte, že na tomto Festivalu vám to nebude činit moc velký problém... Pokud odoláte nádherně propracovaným figurkám, kterých zde bylo požehnaně dost. Smile

Už mě opravdu nenapadá nic, co bych mohl v mém drobounkém reportu zmínit. MÉ CELKOVÉ HODNOCENÍ TÉTO AKCE JE 10/10, Pane!

P.S. Pokud by jste na tohle téma chtěli ještě důkladněji poreferovat nebo jen tak hodit řeč tak mi napište do PM a pak se domluvíme třeba na Skype.
Návrat nahoru Goto down
Exspert
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Exspert


Film : Alien
Seriál : SG,ST
Home Planet : Nexus
Rasa : Širokospektrální Humanoid svého druhu
Reputace : 20

Festival Fantazie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival Fantazie   Festival Fantazie EmptyMon Jul 09, 2012 5:49 pm

Vaše hlášení bylo více než interesantní a pro naše forum velmi přínosné a to se velmi cení.
Sam Carterova
Návrat nahoru Goto down
Radim_Shinigami
Advanced Member
Advanced Member
Radim_Shinigami


Vyznamenání : Za vyhlazení pl
Home Planet : Coruscant - Imperial City
Rasa : Člověk - Bývalý republikán
Reputace : 9

Festival Fantazie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival Fantazie   Festival Fantazie EmptyMon Jul 09, 2012 6:17 pm

Tak jste mi sepsali hlášení a večer kolem šesté bude briefing ohledně další mise P3X-132 přejí zbytek večera SG-1 Smile
Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
Exspert
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Exspert


Film : Alien
Seriál : SG,ST
Home Planet : Nexus
Rasa : Širokospektrální Humanoid svého druhu
Reputace : 20

Festival Fantazie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival Fantazie   Festival Fantazie EmptyMon Jul 09, 2012 6:23 pm

Kdo napeče a navaří? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Radim_Shinigami
Advanced Member
Advanced Member
Radim_Shinigami


Vyznamenání : Za vyhlazení pl
Home Planet : Coruscant - Imperial City
Rasa : Člověk - Bývalý republikán
Reputace : 9

Festival Fantazie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival Fantazie   Festival Fantazie EmptyMon Jul 09, 2012 6:28 pm

U této mise bohužel se nejí, mise potrvá jenom hodinu, prozkoumat terén a zjistit nebezpečí goa'uldu a jestli ano, tak se vrátit zpátky a pošleme tam bombu, potom co to uděláme budeme pořád v pohotovosti dokud nepřiletí Hataky k zemi a sestrojíme novou zbraň hromadného ničení Smile
Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
Exspert
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Exspert


Film : Alien
Seriál : SG,ST
Home Planet : Nexus
Rasa : Širokospektrální Humanoid svého druhu
Reputace : 20

Festival Fantazie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival Fantazie   Festival Fantazie EmptyMon Jul 09, 2012 6:35 pm

Na každou misi beru sváču! Krabičku poslední záchrany!
Páč nikdy nevíš, kdo tě překvapí a jak dlouho budeš bloudit terénem a důležité je mít u sebe to, co ti může zachránit krk! Jídlo,tekutiny,kudlu,provaz,oheň atd...
Návrat nahoru Goto down
Svíťa
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Svíťa


Home Planet : Z'Ha'Dum
Rasa : Timelord
Reputace : 12

Festival Fantazie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival Fantazie   Festival Fantazie EmptyTue Jul 10, 2012 12:53 am

Pane! Pokud se na planetě zdržíme déle než bylo naplánováno, mohli bychom si dát pečený hady. Pokud bude na planetě dostatek Jaffů nebo vládců soustav... Cool
Návrat nahoru Goto down
Radim_Shinigami
Advanced Member
Advanced Member
Radim_Shinigami


Vyznamenání : Za vyhlazení pl
Home Planet : Coruscant - Imperial City
Rasa : Člověk - Bývalý republikán
Reputace : 9

Festival Fantazie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival Fantazie   Festival Fantazie EmptyTue Jul 10, 2012 1:43 am

Bohužel nejste v postavení aby jste si kladl požadavky a co se týče těch hadů tak je to nejedlé, než by jste to zapíchli už by vám to skočilo do krku. Takové riziko nemůžu podstoupit....
Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
Exspert
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Exspert


Film : Alien
Seriál : SG,ST
Home Planet : Nexus
Rasa : Širokospektrální Humanoid svého druhu
Reputace : 20

Festival Fantazie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival Fantazie   Festival Fantazie EmptyTue Jul 10, 2012 6:20 pm

V tomto případě beru zodpovědnost na svou hlavu, jsem přece Exspert, jak přežít v neznámém terénu, je moje libůstka a specializace. Ani sežrat,ani hlady vás nenechám. :)Svou hodnost neprozradím,ohrozila bych tak misi a vaše životy,proto je pro mne jednodušší použít krycí jméno. Potřebuji jak techniky,tak i důstojníky. Víte jak to je? Dáme hlavy dohromady,hm? Jak řekl Werich: Jeden umí to a ten zas tohle atd... Ale připravte se na to,že to nebude procházka růžovým sadem! Nebudete mít čas myslet ani na to, jestli jste se myli, či zda máte ofinu na pravo, v levo. Dámičky nebereme... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Darth Gryat
V.I.P.
V.I.P.
Darth Gryat


Vyznamenání : Jedi Master
Home Planet : Tython
Rasa : Miraluka
Reputace : 7

Festival Fantazie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival Fantazie   Festival Fantazie EmptyTue Jul 10, 2012 6:54 pm

jestli potřebujete super zabijáckýho, tichýho a tajemnýho průvodce... tady jsem. (vlasy mam z prava do leva ale to mi vůbec nevadí ve výkonu služby Very Happy ) jestli potřebujete důkaz o mejch kvalitách tady je jeden záznam z assasinace jednoho Goa'uldskýho generála na planetě --classified--...
výše zmíněný záznam: https://www.youtube.com/watch?v=-pUhraVG7Ow (já jsem ten tajemnej zabiják v bílém.)
Návrat nahoru Goto down
Exspert
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Exspert


Film : Alien
Seriál : SG,ST
Home Planet : Nexus
Rasa : Širokospektrální Humanoid svého druhu
Reputace : 20

Festival Fantazie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival Fantazie   Festival Fantazie EmptyWed Jul 11, 2012 9:38 am

WOW! Assassíín by rozhodně neměl chybět v naší lize vyvolených! Předpokládám, že tvůj nástup na scénu bude poněkud nezastižitelně nevychytatelný. A vo to go! Smile))
Návrat nahoru Goto down
Darth Gryat
V.I.P.
V.I.P.
Darth Gryat


Vyznamenání : Jedi Master
Home Planet : Tython
Rasa : Miraluka
Reputace : 7

Festival Fantazie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival Fantazie   Festival Fantazie EmptyWed Jul 11, 2012 3:02 pm

jj to teda :DD sem zapoměl říct že sem taky tak trochu jako Joker... nikdy nevíte kde přesně se objevím ani v jakej čas, ale vždycki sem na správnym místě ve správnej čas Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Svíťa
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Svíťa


Home Planet : Z'Ha'Dum
Rasa : Timelord
Reputace : 12

Festival Fantazie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival Fantazie   Festival Fantazie EmptyThu Jul 19, 2012 11:30 pm

Ano, a moje hodnost je RedShirt. To znamená, že se mnou budete na každém výsadku 100% v bezpečí a šance že se vám přihodí něco zlého, pokud nepočítáte pohled na moji smrt nebo infikaci goauldem, je takřka nulová. Wink

Návrat nahoru Goto down
Exspert
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Exspert


Film : Alien
Seriál : SG,ST
Home Planet : Nexus
Rasa : Širokospektrální Humanoid svého druhu
Reputace : 20

Festival Fantazie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival Fantazie   Festival Fantazie EmptyFri Jul 20, 2012 5:13 pm

Hmm,tak to bude super parta! Zahajuji generální řízení! V osm ráno nástup na můstku!

Caféé se šlehačkou ...
Návrat nahoru Goto down
Darth Gryat
V.I.P.
V.I.P.
Darth Gryat


Vyznamenání : Jedi Master
Home Planet : Tython
Rasa : Miraluka
Reputace : 7

Festival Fantazie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival Fantazie   Festival Fantazie EmptySat Jul 21, 2012 6:24 pm

a cappucino bude taky? Rolling Eyes evil12
Návrat nahoru Goto down
Exspert
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Exspert


Film : Alien
Seriál : SG,ST
Home Planet : Nexus
Rasa : Širokospektrální Humanoid svého druhu
Reputace : 20

Festival Fantazie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival Fantazie   Festival Fantazie EmptySun Jul 22, 2012 5:53 pm

Já napsala café? Myslela jsem Cappucino! Smile
Jj taky,v unikátním kosmickém balení Smile
Návrat nahoru Goto down
Darth Gryat
V.I.P.
V.I.P.
Darth Gryat


Vyznamenání : Jedi Master
Home Planet : Tython
Rasa : Miraluka
Reputace : 7

Festival Fantazie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival Fantazie   Festival Fantazie EmptyMon Jul 23, 2012 1:08 am

SUPER! tam nesmím chybět ;D dejte mi lžičku a vybojuju vám planetu, dejte mi sponku a dobudu vesmír... ale až si vypiju cappucino Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Radim_Shinigami
Advanced Member
Advanced Member
Radim_Shinigami


Vyznamenání : Za vyhlazení pl
Home Planet : Coruscant - Imperial City
Rasa : Člověk - Bývalý republikán
Reputace : 9

Festival Fantazie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival Fantazie   Festival Fantazie EmptyMon Jul 23, 2012 4:43 pm

Tož tak co se tu děje ?? Zaspal jsem něco ?? Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
Exspert
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Exspert


Film : Alien
Seriál : SG,ST
Home Planet : Nexus
Rasa : Širokospektrální Humanoid svého druhu
Reputace : 20

Festival Fantazie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival Fantazie   Festival Fantazie EmptyWed Jul 25, 2012 8:09 pm

Néé,taky na tebe přijde řada,čéče. Smile
Grey,ajaj,café u nás lžící již nemícháme,hygiena je již na zcela jiné úrovni,mícháme ji telepatickou sílou...Smile Imaginárně si ji můžeme přimyslet Smile
Návrat nahoru Goto down
Radim_Shinigami
Advanced Member
Advanced Member
Radim_Shinigami


Vyznamenání : Za vyhlazení pl
Home Planet : Coruscant - Imperial City
Rasa : Člověk - Bývalý republikán
Reputace : 9

Festival Fantazie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival Fantazie   Festival Fantazie EmptyWed Jul 25, 2012 8:18 pm

Škoda zavolal bych Milse O'briena ať ti namontuje pořádný kávovar Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
Svíťa
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Svíťa


Home Planet : Z'Ha'Dum
Rasa : Timelord
Reputace : 12

Festival Fantazie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival Fantazie   Festival Fantazie EmptyThu Aug 02, 2012 12:00 am

Jáj promiňte že jsem zaspal ale zdálo se mi o tom, že jsem byl na "táboře" a o tom, že se mi doma podělal PC což mi znemožnilo se na můstku ukázat tak 2 týdny. Sakra. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Festival Fantazie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival Fantazie   Festival Fantazie Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Festival Fantazie
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
České scifi fórum a archiv :: O science fiction médiích :: Hlavní Fórum-
Přejdi na: