České scifi fórum a archiv
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Horizont Událostí

Goto down 
+3
Derk Yall
Ruplikon
Coconut
7 posters
AutorZpráva
Coconut
Správce labyrintu
Správce labyrintu
Coconut


Vyznamenání : Umělec
Film : The Thing (1982)
Seriál : Red Dwarf
Home Planet : Pluto
Rasa : Humanoid
Reputace : 12

Horizont Událostí Empty
PříspěvekPředmět: Horizont Událostí   Horizont Událostí EmptySat Aug 30, 2008 8:58 pm

Co říkáte na Horizont událostí...Viděl někdo. Pro mě rozhodně nejlepší Sci-fi horor všech dob. A taky jeden z mála filmů, který se Andersonovi povedly...


Naposledy upravil Coconut dne Thu Nov 13, 2008 9:11 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Člen
Člen
Ruplikon


Rasa : Republikán
Reputace : 0

Horizont Událostí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horizont Událostí   Horizont Událostí EmptySat Aug 30, 2008 11:49 pm

celkem pěkný, jen jsem to viděl už dávno, takže si moc nevpomínám na pointu,
Návrat nahoru Goto down
Coconut
Správce labyrintu
Správce labyrintu
Coconut


Vyznamenání : Umělec
Film : The Thing (1982)
Seriál : Red Dwarf
Home Planet : Pluto
Rasa : Humanoid
Reputace : 12

Horizont Událostí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horizont Událostí   Horizont Událostí EmptySun Aug 31, 2008 8:57 am

Ruplikon napsal:
celkem pěkný, jen jsem to viděl už dávno, takže si moc nevpomínám na pointu,

No jde o záchranou misis k lodi, která je schopná skočit z jednoho místa ve vesmíru na druhý. Nějak před 9 lety zmizela a dostala se do pekla, kde byla těch 9 let. Pak se vrátila k Neptunu a byla živá. Potom tý posádce tý záchraný lodi ukazuje jejich nejhorší noční můry a chce je udržet na palubě...
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Člen
Člen
Ruplikon


Rasa : Republikán
Reputace : 0

Horizont Událostí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horizont Událostí   Horizont Událostí EmptySun Aug 31, 2008 8:35 pm

jo, už asi vim, jeden se tam podřezal, druhej uhořel nebo co?..on už na tý palubě byl ne?..
Návrat nahoru Goto down
Coconut
Správce labyrintu
Správce labyrintu
Coconut


Vyznamenání : Umělec
Film : The Thing (1982)
Seriál : Red Dwarf
Home Planet : Pluto
Rasa : Humanoid
Reputace : 12

Horizont Událostí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horizont Událostí   Horizont Událostí EmptySun Aug 31, 2008 8:51 pm

Ruplikon napsal:
jo, už asi vim, jeden se tam podřezal, druhej uhořel nebo co?..on už na tý palubě byl ne?..

ee, ten co uhořel byla jedna z těch vzpomínek toho kapitána, kterýho hraje Laurence Fishbourne. Akorát ta loď si přečetla tu jeho vzpomínku a zhmotnila ho. Nikdo z původní posádky tam neni. Ten co se pořeže se nakonec obrátí proti tý záchranný misi. Páč on tu loď postavil a oni ji chtěj vyhodit do vzduchu...
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Člen
Člen
Ruplikon


Rasa : Republikán
Reputace : 0

Horizont Událostí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horizont Událostí   Horizont Událostí EmptySun Aug 31, 2008 9:54 pm

musel bych zkouknout abych připoměl...ale pamatuju že ta zpráva , jak pouštěli z toho pekla, jak byli napalubě tý lodi byla dost krutá Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Coconut
Správce labyrintu
Správce labyrintu
Coconut


Vyznamenání : Umělec
Film : The Thing (1982)
Seriál : Red Dwarf
Home Planet : Pluto
Rasa : Humanoid
Reputace : 12

Horizont Událostí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horizont Událostí   Horizont Událostí EmptySun Aug 31, 2008 10:39 pm

Ruplikon napsal:
musel bych zkouknout abych připoměl...ale pamatuju že ta zpráva , jak pouštěli z toho pekla, jak byli napalubě tý lodi byla dost krutá Twisted Evil

To jo, měli sex a jeden tam u toho jedl tý ženský střeba nebo co. A jeden si tam jedl ruku nebo tak. Je to dost hustý cool
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Člen
Člen
Ruplikon


Rasa : Republikán
Reputace : 0

Horizont Událostí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horizont Událostí   Horizont Událostí EmptySun Aug 31, 2008 10:54 pm

jestli si pamatuju tak tam trhali oči nebo něco podobnýho,,,
Návrat nahoru Goto down
Coconut
Správce labyrintu
Správce labyrintu
Coconut


Vyznamenání : Umělec
Film : The Thing (1982)
Seriál : Red Dwarf
Home Planet : Pluto
Rasa : Humanoid
Reputace : 12

Horizont Událostí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horizont Událostí   Horizont Událostí EmptySun Aug 31, 2008 10:55 pm

Ruplikon napsal:
jestli si pamatuju tak tam trhali oči nebo něco podobnýho,,,

Jj. Je to dost děsivej film Vyzývavý
Návrat nahoru Goto down
Darth Va
Anonymní
Anonymous



Horizont Událostí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horizont Událostí   Horizont Událostí EmptyFri Sep 05, 2008 11:07 am

Horizont událostí byl celkem krvák. Celkem drsná sci-fi, ale dobrá
Návrat nahoru Goto down
Coconut
Správce labyrintu
Správce labyrintu
Coconut


Vyznamenání : Umělec
Film : The Thing (1982)
Seriál : Red Dwarf
Home Planet : Pluto
Rasa : Humanoid
Reputace : 12

Horizont Událostí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horizont Událostí   Horizont Událostí EmptyMon Nov 17, 2008 4:51 pm

Horizont událostí mám to pěkný balení v tý speciální krabici. Tenhle film jenom doporučuju. Je to snad jeden z nejlepších Sci-Fi hororů co sem kdy viděl Smile
Návrat nahoru Goto down
Derk Yall
Advanced Member
Advanced Member
Derk Yall


Rasa : Člověk..očividně, počkejte podívám se....aha ještě k tomu samec.
Reputace : 3

Horizont Událostí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horizont Událostí   Horizont Událostí EmptyMon Nov 17, 2008 5:23 pm

V původní posádce tam ale byl také ten konstruktér té lodi, ne? Přece jak na začátku se tam mihne ta mrtvola, která ožila. TO je on, ne?

Jinak, abych řekl, celkem zajímavej scifi horor, ale na můj vkus zase přimrdlé náboženskými katolickými s*ačkami. Jinak, zajímé, že Doktor Alan Grant, který přežil Jurský Park se takhle jednoduše nechal ovládnout peklem Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Coconut
Správce labyrintu
Správce labyrintu
Coconut


Vyznamenání : Umělec
Film : The Thing (1982)
Seriál : Red Dwarf
Home Planet : Pluto
Rasa : Humanoid
Reputace : 12

Horizont Událostí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horizont Událostí   Horizont Událostí EmptyMon Nov 17, 2008 6:11 pm

Myslíš Sama Neila. To byl designér lodi a snad navrhl i ten pohon co umožňoval skoky vesmírem. Tu scénu jak to vystětluje s tim "půvabnym plakátem" mám v oblibě Very Happy

Kde tam vidíš náboženský sračky? Kromě toho že tam chvíli mluvěj latinsky. Peklo zmákne každýho. Byla by to jen otázka času.

Ta scéna jak ten jeden vyletí do atmosféry toho Neptunu je taky dobrá
Návrat nahoru Goto down
Padmé Naberrie
Nový Uživatel
Nový Uživatel
Padmé Naberrie


Rasa : HALL 9000
Reputace : 0

Horizont Událostí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horizont Událostí   Horizont Událostí EmptyTue Apr 21, 2009 2:57 pm

děsivej film sad
Návrat nahoru Goto down
Darth Gryat
V.I.P.
V.I.P.
Darth Gryat


Vyznamenání : Jedi Master
Home Planet : Tython
Rasa : Miraluka
Reputace : 7

Horizont Událostí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horizont Událostí   Horizont Událostí EmptyTue Apr 21, 2009 4:07 pm

tim lip pro nás Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Coconut
Správce labyrintu
Správce labyrintu
Coconut


Vyznamenání : Umělec
Film : The Thing (1982)
Seriál : Red Dwarf
Home Planet : Pluto
Rasa : Humanoid
Reputace : 12

Horizont Událostí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horizont Událostí   Horizont Událostí EmptyTue Apr 21, 2009 5:20 pm

film pro otrlé diváky. Vhodný na chladné zimní večery za blikajícího světla svíčky Twisted Evil

ale tak horizont je prostě klasa. Čerpal sem z něho i na design krabičky. Dělali sme 3D objekt a já to udělal jako by ty špičáky v tý místnosti s tim jádrem.

Jinak levá strana loga je záběr z horizontu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Exspert
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Exspert


Film : Alien
Seriál : SG,ST
Home Planet : Nexus
Rasa : Širokospektrální Humanoid svého druhu
Reputace : 20

Horizont Událostí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horizont Událostí   Horizont Událostí EmptySun Jul 25, 2010 1:44 am

Dobrý filmek,povedl se.Docela i psycho a to je právě vono!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Horizont Událostí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horizont Událostí   Horizont Událostí EmptySun Jul 25, 2010 5:30 pm

Výborný film,jen bych rád viděl původní,režisérskou verzi,a ne tu sestříhanou.No,snad se dočkáme.
Návrat nahoru Goto down
Exspert
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Exspert


Film : Alien
Seriál : SG,ST
Home Planet : Nexus
Rasa : Širokospektrální Humanoid svého druhu
Reputace : 20

Horizont Událostí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horizont Událostí   Horizont Událostí EmptySun Jul 25, 2010 7:01 pm

No,na netu jde sehnat cokoliv,nezkoušel jsi to?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Horizont Událostí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horizont Událostí   Horizont Událostí EmptySun Jul 25, 2010 8:35 pm

Jen zběžně,ale co jsem procházel torrenty,tak všude je jen ta střižená verze.Otázka je,zdali ta režisérská vůbec vyšla(podle CSFD ještě ne).
Návrat nahoru Goto down
Exspert
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Exspert


Film : Alien
Seriál : SG,ST
Home Planet : Nexus
Rasa : Širokospektrální Humanoid svého druhu
Reputace : 20

Horizont Událostí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horizont Událostí   Horizont Událostí EmptyMon Jul 26, 2010 9:39 am

Áha,já tak sehnala hodně filmů,na torrentech by stejně byla uvedena režisérská verze,což tam i takové filmy jsou.Zkoušel jsi i jiné,např.warez,či schare atd.To je stejně fuk,pokud ještě nevyšla.Taky by mě to zajímalo.
Návrat nahoru Goto down
Coconut
Správce labyrintu
Správce labyrintu
Coconut


Vyznamenání : Umělec
Film : The Thing (1982)
Seriál : Red Dwarf
Home Planet : Pluto
Rasa : Humanoid
Reputace : 12

Horizont Událostí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horizont Událostí   Horizont Událostí EmptyMon Jul 26, 2010 1:09 pm

Režisérská verze nevyšla. A ta má myslim kolem 3 hodin. Rád bych viděl tu tří hodinovou protože sem velkej fanda tohohle filmu a doufám, že jednou vyjde kompletní verze. Možná se dočkáme až bude nějaký kulatý výročí fimu např. 30. apod. To většinou uvádí studia do prodeje rozšířený verze aby na filmu ještě něco trhli.
Návrat nahoru Goto down
Exspert
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Exspert


Film : Alien
Seriál : SG,ST
Home Planet : Nexus
Rasa : Širokospektrální Humanoid svého druhu
Reputace : 20

Horizont Událostí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horizont Událostí   Horizont Událostí EmptyMon Jul 26, 2010 2:27 pm

No všimla jsem si,že u některých filmů vydají tu režisérskou až za několik let...
Návrat nahoru Goto down
Capa Starface
Moderátor
Moderátor
Capa Starface


Home Planet : Země
Rasa : Replikant
Reputace : 14

Horizont Událostí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horizont Událostí   Horizont Událostí EmptyMon Jul 26, 2010 9:57 pm

Třeba Blade Runner ten vyšel až o hodně pozdějc ne ?
Návrat nahoru Goto down
Exspert
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Exspert


Film : Alien
Seriál : SG,ST
Home Planet : Nexus
Rasa : Širokospektrální Humanoid svého druhu
Reputace : 20

Horizont Událostí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horizont Událostí   Horizont Událostí EmptyTue Jul 27, 2010 1:00 am

Ježiši,na ten jsem úplně zapoměla!Ten je z osmdesátých,ale super,mě se líbil.Mám ráda Hauera,líbil se mi ve filmu jestřábí žena a Ford je klasika,né?Za deset,nebo kolik?Ono to tak většinou bývá,přece to tam nenasypou hned!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Horizont Událostí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horizont Událostí   Horizont Událostí Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Horizont Událostí
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
České scifi fórum a archiv :: O science fiction médiích :: Filmy-
Přejdi na: