České scifi fórum a archiv
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Nejoblíbenější Alien film

Goto down 
+3
Svíťa
Kapitán Kirk
Coconut
7 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next

Jaký je váš nejoblíbenější Aline film
1. ALIEN
Nejoblíbenější Alien film Poll_l1153%Nejoblíbenější Alien film Poll_r11
 53% [ 17 ]
2. Aliens
Nejoblíbenější Alien film Poll_l1138%Nejoblíbenější Alien film Poll_r11
 38% [ 12 ]
3. Alien3
Nejoblíbenější Alien film Poll_l113%Nejoblíbenější Alien film Poll_r11
 3% [ 1 ]
4. Alien: Resurrection
Nejoblíbenější Alien film Poll_l116%Nejoblíbenější Alien film Poll_r11
 6% [ 2 ]
Celkem hlasů : 32
 

AutorZpráva
Coconut
Správce labyrintu
Správce labyrintu
Coconut


Vyznamenání : Umělec
Film : The Thing (1982)
Seriál : Red Dwarf
Home Planet : Pluto
Rasa : Humanoid
Reputace : 12

Nejoblíbenější Alien film Empty
PříspěvekPředmět: Nejoblíbenější Alien film   Nejoblíbenější Alien film EmptySun Aug 31, 2008 11:33 am

Můj je jasně první díl OK


Naposledy upravil Coconut dne Sun Nov 16, 2008 7:10 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Kapitán Kirk
Administrátor
Administrátor
Kapitán Kirk


Home Planet : země
Rasa : Člověk
Reputace : 2

Nejoblíbenější Alien film Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější Alien film   Nejoblíbenější Alien film EmptySun Aug 31, 2008 11:34 am

Můj taky.
Návrat nahoru Goto down
Coconut
Správce labyrintu
Správce labyrintu
Coconut


Vyznamenání : Umělec
Film : The Thing (1982)
Seriál : Red Dwarf
Home Planet : Pluto
Rasa : Humanoid
Reputace : 12

Nejoblíbenější Alien film Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější Alien film   Nejoblíbenější Alien film EmptySun Aug 31, 2008 11:36 am

Kapitán Kirk napsal:
Můj taky.

Je tam asi nejlepší atmosféra ze všech čtyř filmů, i když Alien 3 má taky pěkně hustou atmosféru. Dvojka je hlavně dobá akce a čtyřka....no...ta má....vlastně nevim xD
Návrat nahoru Goto down
Kapitán Kirk
Administrátor
Administrátor
Kapitán Kirk


Home Planet : země
Rasa : Člověk
Reputace : 2

Nejoblíbenější Alien film Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější Alien film   Nejoblíbenější Alien film EmptySun Aug 31, 2008 11:37 am

Takovej Aliens vs. Predator vs. The Borg to by byla hustá atmosféra Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Coconut
Správce labyrintu
Správce labyrintu
Coconut


Vyznamenání : Umělec
Film : The Thing (1982)
Seriál : Red Dwarf
Home Planet : Pluto
Rasa : Humanoid
Reputace : 12

Nejoblíbenější Alien film Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější Alien film   Nejoblíbenější Alien film EmptyTue Nov 11, 2008 12:35 am

Vetřelec Vetřelci Vetřelec³ Vetřelec: Vzkříšení
První Vetřelc se mi líbí nejvíc kvůli atmosféře, temnotě a hlavně díky vizi H.R. Gigera, který filmu dodal jakousi realističnost. Jeho vize vypadají uvěřitelně a to dodává filmu větší pocit strachu. Na Vetřelci se mi líbí každý sebemenší detail. Je to prostě film s duší a ví jak diváka vystrašit. Koridory Nostroma jsou úzké a není se kam schovat. Zkrátka film má jedinečnou atmosféru a ještě lepší vizuální zpracování. Klaním se před Ridley Scottem Nejoblíbenější Alien film 65153 toč dál Vetřelci už nejsou film hrající na pocity diváka. Jde prostě o akci a o to jak nášet diváka čistým masakrem. Ve vetřelcích jde prostě o TO. Žádná složitá zápletka zkrátka se dobře pobavit akčňákem ve skvělém universu. Navíc to James Cameron natočil nebývale dobře. Takhle dobře zvládnutý akčňák sem už dlouho neviděl, a asi jen tak neuvidím. Vetřelec³ je depresivní film. Prostě člověk když se na něj kouká najednou tomu přijde na chuť a bude chtít skočit z mostu. Řekl bych, že prostředí a postavy sou zmáknutý dobře, akorát design vetřelce tentokrát pohořel. Psí (v originále kraví) skelet není moc dobře promáknutej a tak když běhá vypadá to trohu divně, ale to už je věc stylu. Celkově vzato dobrý třetí díl, který sice nasazuje nižší laťku než první dva díly, ale co má člověk na klaustorfobický horror vymýšlet za novoty že. Poslední díl je pro mě jasně odpad. Vizuální stránka (zejména vetřelce) je tentokrát nejhorší z celé série. Zápletka no, kdyby to netočil francouz možná by to dopadlo líp a posádka stravitelná. Nutno dodat, že bez Johnera by to nemělo tu správnou šťávu. Prostě zatim nejhorší samostatný vetřelec
Návrat nahoru Goto down
Svíťa
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Svíťa


Home Planet : Z'Ha'Dum
Rasa : Timelord
Reputace : 12

Nejoblíbenější Alien film Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější Alien film   Nejoblíbenější Alien film EmptyMon Dec 21, 2009 12:58 pm

No pamatuju si že moje mamka se na vetřelca vždycky dívávala večer...To mi byly ještě 3 roky takže sem se tam těm masakrům spíš smál...
Tak sem se rozhodl se na vetřelca podívat když mi bylo 11...Upřímě řečeno sem se málem posral:-). Od té doby sem už viděl jenom AVP1 a AVP 2.......Na vetřelca už nemám odvahu Nejoblíbenější Alien film 152969
Návrat nahoru Goto down
Coconut
Správce labyrintu
Správce labyrintu
Coconut


Vyznamenání : Umělec
Film : The Thing (1982)
Seriál : Red Dwarf
Home Planet : Pluto
Rasa : Humanoid
Reputace : 12

Nejoblíbenější Alien film Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější Alien film   Nejoblíbenější Alien film EmptyMon Dec 21, 2009 1:00 pm

Mě když bylo 7 měl sem to jako pohádku Smích
Návrat nahoru Goto down
Svíťa
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Svíťa


Home Planet : Z'Ha'Dum
Rasa : Timelord
Reputace : 12

Nejoblíbenější Alien film Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější Alien film   Nejoblíbenější Alien film EmptyMon Dec 21, 2009 1:01 pm

:-) mĚ na vetřelcovi nejvíc děsí ty svině co ti skočijou na tu hlavu....
Návrat nahoru Goto down
Coconut
Správce labyrintu
Správce labyrintu
Coconut


Vyznamenání : Umělec
Film : The Thing (1982)
Seriál : Red Dwarf
Home Planet : Pluto
Rasa : Humanoid
Reputace : 12

Nejoblíbenější Alien film Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější Alien film   Nejoblíbenější Alien film EmptyMon Dec 21, 2009 1:02 pm

To je facehugger...to mi připomíná tu ruku v adamsově rodině Smích
Návrat nahoru Goto down
Capa Starface
Moderátor
Moderátor
Capa Starface


Home Planet : Země
Rasa : Replikant
Reputace : 14

Nejoblíbenější Alien film Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější Alien film   Nejoblíbenější Alien film EmptyMon Dec 21, 2009 1:05 pm

Mě když jsem na to koukal poprvý tak mě děsila ta kočka v jedničcě Very Happy a je to můj nejoblíběnější díl.
Návrat nahoru Goto down
Coconut
Správce labyrintu
Správce labyrintu
Coconut


Vyznamenání : Umělec
Film : The Thing (1982)
Seriál : Red Dwarf
Home Planet : Pluto
Rasa : Humanoid
Reputace : 12

Nejoblíbenější Alien film Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější Alien film   Nejoblíbenější Alien film EmptyMon Dec 21, 2009 6:00 pm

Jednička je jasně nejlepší na atmosféru a dvojka na zábavu a akci. Tyhle dva díly dávaj maximum toho co můžou vetřelci nabídnout. Dál už to sou blafy Cylon
Návrat nahoru Goto down
Darth Gryat
V.I.P.
V.I.P.
Darth Gryat


Vyznamenání : Jedi Master
Home Planet : Tython
Rasa : Miraluka
Reputace : 7

Nejoblíbenější Alien film Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější Alien film   Nejoblíbenější Alien film EmptyMon Dec 21, 2009 6:08 pm

hlasoval jsem pro první díl. podle mne má prostě nejlepší atmosféru.
Návrat nahoru Goto down
Coconut
Správce labyrintu
Správce labyrintu
Coconut


Vyznamenání : Umělec
Film : The Thing (1982)
Seriál : Red Dwarf
Home Planet : Pluto
Rasa : Humanoid
Reputace : 12

Nejoblíbenější Alien film Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější Alien film   Nejoblíbenější Alien film EmptyMon Dec 21, 2009 6:19 pm

První díl má takovou dobrou stísněnou atmosféru že nemůýžeš nikam zdrhnout a hororovou, ale dvojka má taky dobrou atmosféru. Sice odlišnýho rázu ale slušnou
Návrat nahoru Goto down
Darth Gryat
V.I.P.
V.I.P.
Darth Gryat


Vyznamenání : Jedi Master
Home Planet : Tython
Rasa : Miraluka
Reputace : 7

Nejoblíbenější Alien film Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější Alien film   Nejoblíbenější Alien film EmptyMon Dec 21, 2009 6:26 pm

njn, mě se víc líbils v jedničce.
Návrat nahoru Goto down
Coconut
Správce labyrintu
Správce labyrintu
Coconut


Vyznamenání : Umělec
Film : The Thing (1982)
Seriál : Red Dwarf
Home Planet : Pluto
Rasa : Humanoid
Reputace : 12

Nejoblíbenější Alien film Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější Alien film   Nejoblíbenější Alien film EmptySat May 08, 2010 10:22 pm

Tak sem si stáhnul Resurrection a nějak sem na to změnil názor. Nevim proč, ale začalo se mi to líbit. Bude to tim, že je to trochu ujetý a jako umělci se mi ujetý věci líbí. Kaýdopádně scéna pod vodou je moje jasně nejoblíbenější. Johner je fakt dobrá postava a přemejšlim že udělám portrét. Film má dobrou kombinaci děje a akce.

Nejoblíbenější Alien film Johner4

PS: Chystám se dělat plakát na Vetřelčí ságu na A1 (každá epizoda bude mít A3 místa)
Návrat nahoru Goto down
Exspert
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Exspert


Film : Alien
Seriál : SG,ST
Home Planet : Nexus
Rasa : Širokospektrální Humanoid svého druhu
Reputace : 20

Nejoblíbenější Alien film Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější Alien film   Nejoblíbenější Alien film EmptyWed Jun 02, 2010 6:57 pm

Jednoznačně první díl! Ale miluji všechny díly a vůbec vetřelce jako takového. Na svou dobu to byl a je velmi originální film. Pamatuji si, když jsem ten film viděla ještě za komoušů na rakušákách, byla a je to bomba! Pokaždé,co si vetřelce pouštím,se třepu jak drahý pes a potí se mi strachy ruce- tento film ve mě vyvolává prazvlaštní pocity a emoce. H.R.G je borec, vytváří šílené kreace a nejenom k tomuto filmu....
Návrat nahoru Goto down
Coconut
Správce labyrintu
Správce labyrintu
Coconut


Vyznamenání : Umělec
Film : The Thing (1982)
Seriál : Red Dwarf
Home Planet : Pluto
Rasa : Humanoid
Reputace : 12

Nejoblíbenější Alien film Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější Alien film   Nejoblíbenější Alien film EmptyTue Jul 27, 2010 6:11 pm

Pro mě by Vetřelec něco jako pohádka na kterou sem koukal s údivem ale nikdy bych se u ní nebál.... Smile
Návrat nahoru Goto down
Exspert
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Exspert


Film : Alien
Seriál : SG,ST
Home Planet : Nexus
Rasa : Širokospektrální Humanoid svého druhu
Reputace : 20

Nejoblíbenější Alien film Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější Alien film   Nejoblíbenější Alien film EmptyTue Jul 27, 2010 8:46 pm

Já,jo,tehdy jsem byla školou povinné dítě a byla jsem sama doma.Nejvíc mi naháněla hrůzu ta šílená hudba a napjatá atmosféra,takové to divné hučení ve vesmíru atd.Prostě jsem si ho zamilovala.A ty šílené kreatury,hlavně v jedničce,jak se zastavili na té planetě,kde byla ta loď,uvnitř byla super,bylo to dobře vytvořené.Ve čtverce se mi taky líbila scéna ve vodě,asi bych si to nelajzla,páč byli děsně mrštní a rychlí,vypadali dost nezničitelně.Ufff....Chci se zeptat,jak uložit ten banner pod text?Zkoušela jsem to,ale nechce se zobrazit.Nebo,musím na to mít povolení?
Návrat nahoru Goto down
Darth Gryat
V.I.P.
V.I.P.
Darth Gryat


Vyznamenání : Jedi Master
Home Planet : Tython
Rasa : Miraluka
Reputace : 7

Nejoblíbenější Alien film Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější Alien film   Nejoblíbenější Alien film EmptyTue Jul 27, 2010 9:33 pm

ne, najeď na Nastavení - Možnosti a Vždy Připojit Můj Podpis (ano) Smile
pak by se ti měl zobrazovat.
Návrat nahoru Goto down
Svíťa
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Svíťa


Home Planet : Z'Ha'Dum
Rasa : Timelord
Reputace : 12

Nejoblíbenější Alien film Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější Alien film   Nejoblíbenější Alien film EmptySat Jul 31, 2010 11:17 pm

Teďka jsem si dočetl Vetřelce vs. predátora a musím říct že zvažuju že se podívám na alliena 1....Podle všeho co se o tom píše to bude asi kulervoucí horor...nemůžu se dočkat Nejoblíbenější Alien film 970591
Návrat nahoru Goto down
Exspert
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Exspert


Film : Alien
Seriál : SG,ST
Home Planet : Nexus
Rasa : Širokospektrální Humanoid svého druhu
Reputace : 20

Nejoblíbenější Alien film Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější Alien film   Nejoblíbenější Alien film EmptySat Jul 31, 2010 11:28 pm

Jo,koukni na to je to bomba jak prase!
Návrat nahoru Goto down
Coconut
Správce labyrintu
Správce labyrintu
Coconut


Vyznamenání : Umělec
Film : The Thing (1982)
Seriál : Red Dwarf
Home Planet : Pluto
Rasa : Humanoid
Reputace : 12

Nejoblíbenější Alien film Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější Alien film   Nejoblíbenější Alien film EmptySat Jul 31, 2010 11:34 pm

Tys to ještě neviděl? Shocked
Návrat nahoru Goto down
Svíťa
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Svíťa


Home Planet : Z'Ha'Dum
Rasa : Timelord
Reputace : 12

Nejoblíbenější Alien film Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější Alien film   Nejoblíbenější Alien film EmptySat Jul 31, 2010 11:37 pm

No...kamarád (Khanos) mi vetřelce doporučil už dávno...
Taktéž mi jednou doporučil Babylon 5 a ten dnes patří do mí 10 nejoblíbenějších seriálů a spolu s Deep Space Nine zabírá první místo...
Takže snažně doufám že se u vetřelců neposeru strachy Nejoblíbenější Alien film Icon_biggrin
Návrat nahoru Goto down
Exspert
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Exspert


Film : Alien
Seriál : SG,ST
Home Planet : Nexus
Rasa : Širokospektrální Humanoid svého druhu
Reputace : 20

Nejoblíbenější Alien film Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější Alien film   Nejoblíbenější Alien film EmptySun Aug 01, 2010 12:02 am

Většina ne,ale já mám pro ně zvláštní slabost..
Návrat nahoru Goto down
Svíťa
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Svíťa


Home Planet : Z'Ha'Dum
Rasa : Timelord
Reputace : 12

Nejoblíbenější Alien film Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější Alien film   Nejoblíbenější Alien film EmptySun Aug 01, 2010 12:17 am

Hmm... Nejoblíbenější Alien film Icon_biggrin
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nejoblíbenější Alien film Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější Alien film   Nejoblíbenější Alien film Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Nejoblíbenější Alien film
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Alien: Isolation - gameplay preview

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
České scifi fórum a archiv :: Administrace :: Archiv-
Přejdi na: