České scifi fórum a archiv
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Metrénský incident

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Kapitán Kirk
Administrátor
Administrátor
Kapitán Kirk


Home Planet : země
Rasa : Člověk
Reputace : 2

Metrénský incident Empty
PříspěvekPředmět: Metrénský incident   Metrénský incident EmptyMon Oct 20, 2008 7:39 pm

Skvělý český ST fanfilm. Má jak už to tak u ST bývá skvělý příběh a na to že je to fanfilm skvělé 3D modely a efekty. Tak tedy trochu k příběhu: Raketoplán Vulkánky T´prill byl unesen neznámou lodí. Poté co se na místě podle rozkazu velení Hvězdné flotily porozhlédne loď USS Avatar, objeví warpovou stopu vedoucí k planetě Metrén. Vše je však úplně jinak než vypadá.

www.kontinuum.cz
Návrat nahoru Goto down
Coconut
Správce labyrintu
Správce labyrintu
Coconut


Vyznamenání : Umělec
Film : The Thing (1982)
Seriál : Red Dwarf
Home Planet : Pluto
Rasa : Humanoid
Reputace : 12

Metrénský incident Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metrénský incident   Metrénský incident EmptyMon Oct 20, 2008 7:40 pm

Slyšel sem o tomhle filmu. Vim, že ho dávali snad v kině Atlas, ale neviděl sem. Je to dobře udělaný? Ouu
Návrat nahoru Goto down
Kapitán Kirk
Administrátor
Administrátor
Kapitán Kirk


Home Planet : země
Rasa : Člověk
Reputace : 2

Metrénský incident Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metrénský incident   Metrénský incident EmptyMon Oct 20, 2008 7:43 pm

Na fanfilm výborný efekty a modely, pěknej příběh. Prostě super. A navíc jsou ti lidi z mýho okresu!
Návrat nahoru Goto down
Coconut
Správce labyrintu
Správce labyrintu
Coconut


Vyznamenání : Umělec
Film : The Thing (1982)
Seriál : Red Dwarf
Home Planet : Pluto
Rasa : Humanoid
Reputace : 12

Metrénský incident Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metrénský incident   Metrénský incident EmptyMon Oct 20, 2008 7:44 pm

Jo, taky bych měl asi založit kategorii Mistrovu Tajemství
Návrat nahoru Goto down
Kapitán Kirk
Administrátor
Administrátor
Kapitán Kirk


Home Planet : země
Rasa : Člověk
Reputace : 2

Metrénský incident Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metrénský incident   Metrénský incident EmptyMon Oct 20, 2008 7:47 pm

Tak ji založ a nespamuj s tim tady.
Návrat nahoru Goto down
Radim_Shinigami
Advanced Member
Advanced Member
Radim_Shinigami


Vyznamenání : Za vyhlazení pl
Home Planet : Coruscant - Imperial City
Rasa : Člověk - Bývalý republikán
Reputace : 9

Metrénský incident Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metrénský incident   Metrénský incident EmptyMon Feb 22, 2010 12:07 am

Metrenský Icident si kupoval můj bratranec a je to pěkně na houby. Kdyby ten zvuk zpravili ne. Zvuk je nekvalitní a jde to blbě slyšet takže to mu moc nerozumím o čem se tam baví. Když to chci dat hlasitějí tak to zase řve. A některé zvuky jsou taky na nic. Neutral

Pokud se ti to líbi tak ti to neberu. Jenom mám na to svůj názor. Ale amicí dělali taky fanfilmy ze star Treku a u toho je zvuk mnohém lepší. Problém je že já nevím jak se ten seriál jmenoval Neutral Myslím že Helena Chronicles nevím.
Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
Kapitán Kirk
Administrátor
Administrátor
Kapitán Kirk


Home Planet : země
Rasa : Člověk
Reputace : 2

Metrénský incident Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metrénský incident   Metrénský incident EmptyMon Feb 22, 2010 12:40 am

Zvuk má blbou kvalitu, to mě taky štve. Jinak se mi to zdá dobrý, ale ten zvuk fakt nic moc.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Metrénský incident Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metrénský incident   Metrénský incident Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Metrénský incident
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
České scifi fórum a archiv :: O science fiction médiích :: Fan art a Fan fiction-
Přejdi na: