České scifi fórum a archiv
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Návrat na Korriban - Mise pro Nehava

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Daniel Jackson
Senior Member
Senior Member
Daniel Jackson


Rasa : Světlá
Reputace : 0

Návrat na Korriban - Mise pro Nehava Empty
PříspěvekPředmět: Návrat na Korriban - Mise pro Nehava   Návrat na Korriban - Mise pro Nehava EmptyFri May 02, 2008 9:47 pm

Po dvou týdnech strávených na Star Forge ses vracel ve své lodi zpět na Korriban.Cesta byla dlouhá a v kokpitu byla zima, ale nebylo to zase tak hrozné.Když jsi dorazil na Korriban tak jsi přistál kousek od akademie.Vysedl jsi ven a šel jsi směrem ke vchodu do akademie.Uvnitř bylo opět rušno.Šel jsi dlouhou chodbou a na jejím konci jsi našel Lorda Revana,který zde zrovna dohlížel nad tréninkem studentů.Takže už jsi zpět příteli,koukám že máš nový oblek.Potřeboval bych pomoct s tréninkem studentů na akademii, takže můžeme začít.A mimochodem vrátil se jeden z našich nejlepších mistrů a rád by tě vyzval na souboj. .Kývl jsi a odešel jsi z místnosti směrem do středu akademie.
Návrat nahoru Goto down
Nehav
Newbie
Newbie
Nehav


Home Planet : Korriban - Akademie Sithů
Rasa : Temná
Reputace : 0

Návrat na Korriban - Mise pro Nehava Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat na Korriban - Mise pro Nehava   Návrat na Korriban - Mise pro Nehava EmptyFri May 02, 2008 10:15 pm

Lorde Revane, je mi ctí vidět vás zde na Akademii.

Pozdravil jsem Dartha Revana s vojenskou úklonou.Měl impozantní vzhled, perfektně to vystihovalo osobu Temného pána ze Sithu.Vipadal jako temnota osobně, ale přesto byl velice charismatický, naháněl strach, ale i pokušení mluvit s ním, navíc byl ze všech Sithů nejmoudřejší, alespoň podle toho co jsem o něm slyšel.Byl to on, kdo našel Star Forge, Malak mu jen pomáhal.
Když mi řekl, že mě jeden mistr vyzval na souboj, jen jsem se pod svou helmicí usmál a řekl jsem:

Výborně, další krok k odstranění rivalů, nenapadlo by mě, že může být tak hloupý, že se mi postaví.No nic, musím se s vámi rozloučit Lorde Revane.

Potom jsem natáhl ruku a vyslal zavazadla do svého pokoje a vyrazil jsem do hlavní místnosti.
Rozhlédl jsem se a hledal onoho mistra, který se mi chce postavit.

Přijímám tvou výzvu, pojď a zemři "příteli"

Zavolal jsem svého soka.

Kdepak je?Jen aby neutek, i když, je to mistr, ten už asi z boje neuteče.

Vytáhnul jsem si svůj světelný meč a dal jeho čepeli možnost znovu ukázat svou rudou záři.
Návrat nahoru Goto down
Daniel Jackson
Senior Member
Senior Member
Daniel Jackson


Rasa : Světlá
Reputace : 0

Návrat na Korriban - Mise pro Nehava Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat na Korriban - Mise pro Nehava   Návrat na Korriban - Mise pro Nehava EmptyFri May 02, 2008 10:46 pm

Temný mistr se jen lehce usmál a vytáhl meč.Nebyl to meč ale světelná tyč.Když jsi to uviděl sice sis říkal že je to nečestné ale bude to aspoň zábava.Boj začal velice rychle pustili jste se do sebe jako lvi.Onen Mistr se snažil shodit na tebe celý strop ovšem tuto lest jsi prokoukl a uskočil jsi na stranu.S použitím síly jsi po něm hodil bednu které se nestihl vyhnout a dostal tvrdou ránu do obličeje.Rychle se zvedl a pustil se do tebe.Souboj trval dalších pár minut,když v tom jsi ujel s pozorností a čepel ti lehce projela po noze a udělala ti tam malou jizvu.To už přetekl pohár tvojí trpělivosti a pustil ses do něj s takovou vervou že se ani nestačil divit .V poslední části boje tě shodil na zem a tobě vypadl světelný meč.V tu chvíli udělal vyzivatel největší chybu v souboji a to že se na tebe rozběhl a chtěl tě propíchnout hrotem své tyče.V rychlosti jsi použil sílu odhození a on se nabodl na kus tyče vyčnívající ze zdi.Vzal jsi ze země svůj meč a usekl jsi mu hlavu.Poté jsi odešel do svého pokoje.
Návrat nahoru Goto down
Nehav
Newbie
Newbie
Nehav


Home Planet : Korriban - Akademie Sithů
Rasa : Temná
Reputace : 0

Návrat na Korriban - Mise pro Nehava Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat na Korriban - Mise pro Nehava   Návrat na Korriban - Mise pro Nehava EmptySat May 03, 2008 10:18 am

Sakra!

Zaklel jsem v duchu, když mi vyrazil meč.Potom se však na mě rozběhl a toho jsem využil.Z mojí ruky vyjela obrovská tlaková vlna a odhodila ho nedalekou tyč.S potěšením jsem viděl, jak se svíjí bolestí a jak z něj spolu s krví kape jeho život.Teď jsem se díval ne na velkého mistra v akademii, ale na jednoho hlupáka, který se mi rozhodl postavit.

Byl jsi slabý, teď zemřeš!

Řekl jsem mu lhostejně.Potom celý hlavní sál uslyšel rozléhající se zvuk hýbajícího se světelného meče a hlava mého soka spadla na podlahu.Otočil jsem se k davu vyděšených studentů a bojem zaujatých mistrů i k lordu Revanovi, který stál poblíž.

Studenti, jak vidíte, slabší vždy padnou, zabijte své soky, ale jen když na to budete připraveni.Tento připraven nebyl a taky padl.

Řekl jsem poučení studentům kolem a potom se vydal zpět do svého pokoje.Zavřel jsem se, ať mě nikdo neruší a potom jsem si sundal kápi a po ní helmu.Teď jsem mohl odpočívat.Sedl jsem si do medtitačního sedu, který mě kdysi dávno naučil Uthar Wynn.
Návrat nahoru Goto down
Daniel Jackson
Senior Member
Senior Member
Daniel Jackson


Rasa : Světlá
Reputace : 0

Návrat na Korriban - Mise pro Nehava Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat na Korriban - Mise pro Nehava   Návrat na Korriban - Mise pro Nehava EmptySat May 03, 2008 12:55 pm

Meditoval jsi asi hodinu,když tě vyrušil lord Revan,který šel zrovna z blízké jeskyně.Potřebuji aby jsi šel pobít do jeskyně pár Shyracků,kteří se snaží čerpat temnou sílu z místní svatyně.Nespěchá to,ale byl bych rád kdybys to udělal co nejdříve. řekl Revan a pomalu odkráčel z tvého pokoje.Po chvíli jsi se zvedl hodil jsi přes sebe plášť a šel jsi tam.
Návrat nahoru Goto down
Nehav
Newbie
Newbie
Nehav


Home Planet : Korriban - Akademie Sithů
Rasa : Temná
Reputace : 0

Návrat na Korriban - Mise pro Nehava Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat na Korriban - Mise pro Nehava   Návrat na Korriban - Mise pro Nehava EmptySat May 03, 2008 1:08 pm

Jistě lorde Revane, za chvíli po nich nebude ani mastný flek.

Řekl jsem a uklonil se mu.Shyrackové, běžný problém v jeskyních u Údolí Temných pánů, neměl by to být problém, ale pokud čerpají temnou Sílu, trochu by se to mohlo ztížit.

Měl bych tam jít ihned.

Řekl jsem si a potom jsem vyšel z Akademie vchodem vedoucím do Údolí.Prošel jsem jen malým kaňonem a těsně před Údolím jsem zahnul d černého otvoru:vchodu do jeskyně.Byla tam tma a bylo z ní cítit trýznivost temné strany.Osobně jsem to měl vždy rád, naplňovalo mě to mocí temné strany a to víc, než na Akademii.
Po nějaké době jsem došel až k líhni shyracků.

Je čas zemřít vy bestie.

Řekl jsem si potichu a začal v sobě hromadit Sílu osvědčenou metodou:

Buď tak vzteklý, jak jen můžeš.

V rukou se mi začala hromadit obrovská energie.Mezitím si mě Shyrackové všimli a zaútočili.Z rukou mi vypryštěl obrovský vějíř blesků a shyrackové padli během půlminuty.

Tak, to bychom měli.

Odešel jsem zpět do Akademie
Návrat nahoru Goto down
Daniel Jackson
Senior Member
Senior Member
Daniel Jackson


Rasa : Světlá
Reputace : 0

Návrat na Korriban - Mise pro Nehava Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat na Korriban - Mise pro Nehava   Návrat na Korriban - Mise pro Nehava EmptySat May 03, 2008 1:48 pm

Cestou zpět do akademie jsi se rozhlížes po okolí Temných Pánů a po zapadajících sluncích. Po chvíli chůze jsi se konečně dostal ke vchodu do akademie. Vstoupil jsi dovnitř a vydal jsi se zdělit Lordu Revanovi svůj úspěch. Ovšem nejdříve jsi musel jít do svého pokoje aby jsi si sundal plášť. Když jsi tak učinil, konečně jsi se vydal za Revanem.
Návrat nahoru Goto down
Nehav
Newbie
Newbie
Nehav


Home Planet : Korriban - Akademie Sithů
Rasa : Temná
Reputace : 0

Návrat na Korriban - Mise pro Nehava Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat na Korriban - Mise pro Nehava   Návrat na Korriban - Mise pro Nehava EmptySat May 03, 2008 2:02 pm

Revana jsem našel v hlavní síni.Stál tam s ním ještě Uthar Wynn a dohlíželi na učení žáků Akademie.

Lorde Revane.Můj pane, shyrackové jsou mrtví.Nepřežil to ani jeden.

Uklonil jsem se mu.Potom jsem jen vojenskou úklonou pozdravil Uthara.Neměl jsem toho člověka rád, byl tak pyšný a namyšlený.Navíc tak slabý, prý ani nezabil Joraka Ulna, když převzal jeho místo.

Jednou tu budu mistrem já, to slibuju.

Dal jsem si toto předsevzetí.

Jak pokračuje jejich výcvik?Vipadá to, že se pořád zlepšují.O malé krůčky, ale i tak jsou stále schopnější.
Návrat nahoru Goto down
Daniel Jackson
Senior Member
Senior Member
Daniel Jackson


Rasa : Světlá
Reputace : 0

Návrat na Korriban - Mise pro Nehava Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat na Korriban - Mise pro Nehava   Návrat na Korriban - Mise pro Nehava EmptySat May 03, 2008 2:18 pm

Ano naši žáci jsou nadaní, a učenlivý, řekl Revan a otočil se na Uthara, který se usmíval.Čemu se směješ?? otázal se ho lord Revan.Jenom mi přišlo vtipné, že se tu vybavujete o takovýchhle hloupostech. Hloupostech!!!!!, řekl rozčileně Revan a odhodil Uthara na druhý konec místnosti.Ještě jednou řekneš něco takového a uvidíš co se stane. Revan se otočil a pokračoval v dohlížení nad výcvikem.
Návrat nahoru Goto down
Nehav
Newbie
Newbie
Nehav


Home Planet : Korriban - Akademie Sithů
Rasa : Temná
Reputace : 0

Návrat na Korriban - Mise pro Nehava Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat na Korriban - Mise pro Nehava   Návrat na Korriban - Mise pro Nehava EmptySat May 03, 2008 2:52 pm

To mě těší.

Odpověděl jsem.

Tento ročník si vede výborně, oproti tomu prvnímu.

Potom se k tomu Uthar vyjádřil posměšně a rozzuřil Revana.To se mu nevyplatilo:letěl přes celou halu.

Hloupostech?Výuka Sithů přece není hloupost.Ale nádherně odletěl.

Pomyslel jsem si a v duchu se smál.Vidět Uthara letět přes celou místnost mi přinášelo nádherný pocit zadostiučinění.Taky jsem koutkem mysli doufal, že to řekne znova a že ho Revan zabije, tak bych se stal vůdcem akademie já.Ale jednou ho budu muset zabít sám, nemůžu chtít, aby Temný pán dělal špinavou práci za mě.Ve chvíli, kdy Uthara odhodil mě taky celkem mrzelo, že má na sobě masku.
Uthar se zase posbíral ze země, ale tentokrát si od Revana držel odstup.

Lorde Revane, říkal jste mi, že potřebujete pomoct s výcvikem, jak vám tedy mohu sloužit?

Zeptal jsem se svého pána uklonil se mu.
Návrat nahoru Goto down
Daniel Jackson
Senior Member
Senior Member
Daniel Jackson


Rasa : Světlá
Reputace : 0

Návrat na Korriban - Mise pro Nehava Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat na Korriban - Mise pro Nehava   Návrat na Korriban - Mise pro Nehava EmptySat May 03, 2008 3:02 pm

Támhle na tebe čeká několik studentů, kterým můžeš pomoci zdokonalit se v boji se světelným mečem. Jsi tady přece jeden z nejlepších šermířů,nebo ne. usmál se Revan a odstoupil od zábradlí.
Uthar, ještě otlučený z pádu se ztratil tak rychle že jsi to skoro ani nepostřehl. Vydal jsi se tedy ke skupince studentů postávajících nedaleko.
Studenti tě pozdravili poklepáním na hruď a ty jsi jim řekl, aby tě následovali.
Návrat nahoru Goto down
Nehav
Newbie
Newbie
Nehav


Home Planet : Korriban - Akademie Sithů
Rasa : Temná
Reputace : 0

Návrat na Korriban - Mise pro Nehava Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat na Korriban - Mise pro Nehava   Návrat na Korriban - Mise pro Nehava EmptySat May 03, 2008 3:25 pm

Zdravím vás studenti.Pojďte se mnou, trochu vám s tréninkem pomůžu.

Pozdravil jsem studenty a vydali jsme se na jeden tréninkový plac.Studenti se postavili do bojových postojů a potom se na sebe vrhli.Bojovali spolu nějakou dobu a vipadali, že už to docela umí, ale sem tam dělali chyby.

Nebraň se stále, útoč taky!Ale ne, co to děláš?Takhle se jen vyslílíš, zaútoč z jedné strany, potom z druhé, používej Sílu, předvídej jeho útoky!

Takto zněly moje rady a pokyny studentům.Byli to relativní nováčci a tak ještě dělali stále chyby.Jednomu se ale podařilo něco, co se mi líbilo:Klamně sekl, podkopl ho a potom pomocí Síly ho naprosto vyvedeného z rovnováhy odhodil asi 3 metry daleko.
Přišel jsem k sraženému studentovi vytkl mu, jaké dělal chyby.

Používej svůj hněv, ale nenechej se jím unést, v boji musíš stále přemýšlet.Nebojuj zaslepeně, ale chytře.Kombinace hněvu k použití Síly a hlavy pro vymýšlení útoků a včasné obraně je klíč k úspěchu.Nepoužívej jen meč ale i ruce a nohy.Jasné?

Znovu se do sebe pustili a snažili se držet mých rad.

Mají ještě hodně co cvičit.
Návrat nahoru Goto down
Daniel Jackson
Senior Member
Senior Member
Daniel Jackson


Rasa : Světlá
Reputace : 0

Návrat na Korriban - Mise pro Nehava Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat na Korriban - Mise pro Nehava   Návrat na Korriban - Mise pro Nehava EmptySat May 03, 2008 3:50 pm

Trénink trval ještě asi 2 hodiny. Během této doby jsi viděl mnoho povedených i nepovedených soubojů. Pak za tebou přišel Revan a řekl ti že to pr dnešek stačí. Když jsi odcházel tak jsi měl dobrý pocit, že jsi někoho naučil zlomku svých vědomostí, a potěšen touto věcí ses odebral na svůj pokoj. Za chvíli se za tebou zastavil Uthar a vyzval tě na souboj, důvod sice neuvedl, ale byl dost rozčilený. Nemohl jsi odolat a tak jsi sešel dolů do velké místnosti, kde už na tebe Uthar čekal. Vytáhli jste své světelné meče a začali jste bojovat. Uthar tě napadl nečestně a ukrutně ovšem tohle jsi mu vrátil ostrým sekem do ruky a odhozením. Poté se na tebe opět vrhl shodil tě na zem ale to sis nenechal líbit a rychle jsi vstanul. Skočil jsi kousek od něj a pustil jsi do něj proud blesků. Uthar, který něco takového vůbec nečekal dostal několik set woltů přímo do hrudníku. Uthar se na tebe vrhl a vykopl ti meč z ruky. Ten dopadl na zem a vypl se . Teďka ti nezbylo nic jiného než pustit se do něj beze zbraně. Rychle jsi k němu pronikl a použil jsi sílu DRAIN. Ale teďka se stalo něco unikátního. Temnota tě tak pohltila že ti zčervenaly oči a ty jsi zesílil a získal jsi speciální sílu, s pomocí které jsi z Uthara doslova vytáhl duši a pohltil jsi ji do sebe. Tímto jsi získal jeho sílu. Lord Revan jenom přihlížel a byl velice udiven, protože něco takového se nevidí každý den.
Návrat nahoru Goto down
Nehav
Newbie
Newbie
Nehav


Home Planet : Korriban - Akademie Sithů
Rasa : Temná
Reputace : 0

Návrat na Korriban - Mise pro Nehava Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat na Korriban - Mise pro Nehava   Návrat na Korriban - Mise pro Nehava EmptySat May 03, 2008 4:45 pm

Zvláštní, cítím se nějak...silnější.

Podivil jsem se, když jsem pomocí nějaké zvláštní techniky pohltil Sílu i život Uthara.Lord Revan to celé sledoval a i když na sobě měl masku, bylo z něj cítit, že je udivený tím, co jsem předvedl.

Lorde Revane.

Poklonil jsem se.

Přál jste si se mnou mluvit?

Zeptal jsem se a napřímil se.Stále jsem se ještě koutkem oka díval na Uthara, ze kterého jsem vysál veškerou Sílu.

Jak se mi to povedlo?Nemůžu tomu uvěřit.

Čekal jsem, co se bude dít dále.Uthar Revanovi taky lezl na nervy.

Třeba, když jsem zabil vedoucího Akademie, stanu se jím já, páni, 3. nejmocnější muž Sithského impéria, to se hezky představuje.
Návrat nahoru Goto down
Daniel Jackson
Senior Member
Senior Member
Daniel Jackson


Rasa : Světlá
Reputace : 0

Návrat na Korriban - Mise pro Nehava Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat na Korriban - Mise pro Nehava   Návrat na Korriban - Mise pro Nehava EmptySat May 03, 2008 5:04 pm

Revan udiveně zíral asi dalších 15 sekund, pak odpověděl Po tomhle výkonu tě jmenuji vedoucím Akademie. Doufám že víš co to obnáší. řekl Revan a přecházel přemýšlivě ze strany na stranu.Pořád totiž nemohl přijít na to jak se mu mohlo něco takového povést.Pak se na tebe otočil a zeptal se tě jestli souhlasíš s jmenováním na vedoucího Akademie.
Návrat nahoru Goto down
Nehav
Newbie
Newbie
Nehav


Home Planet : Korriban - Akademie Sithů
Rasa : Temná
Reputace : 0

Návrat na Korriban - Mise pro Nehava Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat na Korriban - Mise pro Nehava   Návrat na Korriban - Mise pro Nehava EmptySat May 03, 2008 5:16 pm

Nakonec se tak doopravdy stalo - Darth Revan mě jmenoval vůdcem Akademie.

Bude mi ctí lorde Revane.Nezklamu vás.

Tak je to tady.Jsem nový velmistr na Akademii Sithů.

Rozloučil jsem se s lordem Revanem a potom jsem vyrazil na svou ubikaci, abych si přestěhoval své věci do pokoje, který kdysi náležel Utharu Wynnovi.Pomocí blesků jsem spálil všechny jeho věci, až na holocrony, které jsem si chtěl prostudovat.
Do skříňky jsem si dal svou Sithskou uniformu, kterou mám spíše jako památku svých studentských dnů, svůj obřadní světelný meč, který jsem získal v hrobce Naga Sadowa.Tehdy jsem musel porazit v souboji jednoho schopného studenta.

Vzpomínám si na to, ten hlupák si tehdy myslel, že jsem jeho přítel, ale já přátele nemám.Mám jen služebníky a dva pány:lorda Revana a jeho učedníka Dartha Malaka.A ani tehdy to nebylo jiné, teda až na ten výběr nadřízených.

Zasmál jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Daniel Jackson
Senior Member
Senior Member
Daniel Jackson


Rasa : Světlá
Reputace : 0

Návrat na Korriban - Mise pro Nehava Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat na Korriban - Mise pro Nehava   Návrat na Korriban - Mise pro Nehava EmptySat May 03, 2008 5:46 pm

Jako nový vedoucí jsi si šel zkontrolovat chod ve své akademii.Po půl hodině procházení jsi zašel opět za Lordem Revanem.Ten jako obvykle dohlížel nad tréninkem studentů.Jak se cítíš ve své nové funkci? optal se tě Revan.
Návrat nahoru Goto down
Nehav
Newbie
Newbie
Nehav


Home Planet : Korriban - Akademie Sithů
Rasa : Temná
Reputace : 0

Návrat na Korriban - Mise pro Nehava Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat na Korriban - Mise pro Nehava   Návrat na Korriban - Mise pro Nehava EmptySat May 03, 2008 7:00 pm

Lorde Revane.

Pozdravil jsem jako obvykle Temného pána, když jsem ho byl navštívit.V hale cvičili studenti boj se světelným mečem a lord Revan na ně dohlížel.

Děkuji za optání, můj pane, stále cítím velkou radost, že jste mi tu poctu udělil.Už od té doby, kdy jsem na Korriban přiletěl oděný v roztrhaných hadrech a naprosto bezmocný jsem toužil vést tuto akademii.Dává mi to pocit moci, sice ne svrchované, ta náleží vám můj pane, a taky vašemu učni, ale naplňuje mě to.

Odvrátil jsem od lorda Revana zrak, protože mě upoutal jeden souboj.Bojovali proti sobě zabrak s jednoduchým a člověk s dvojtým mečem.Oba spolu bojovali jako lvi a oba se pohybovali mrštně a oba byli na pouhé studenty opravdu vyspělí.Zabrakovi potom ale začali pomáhat jeho dva kumpáni a tak se začal člověk dostávat do úzkých.Pak se ale zastavil a mocně oba kumpány odhodil.Zůstali bezvládně ležet.Pak se vrhnul na zabraka a po chvíli mu uťal obě ruce.Na zabrakovi bylo vidět, jak prosí o milost, ale lidský bojovník mu lehkým švihem uťal hlavu.

To byl souboj na život a na smrt.

Pomyslel jsem si.Potom vítěz přišel i ke kumpánů padlého zabraka a taky je sťal.

Tohle bude můj učedník.

Obrátil jsem se na Revana:

Můj pane, směl bych si vybrat učedníka?

Ten student byl vysoce nadaný a já ještě žádného učedníka neměl.
Návrat nahoru Goto down
Daniel Jackson
Senior Member
Senior Member
Daniel Jackson


Rasa : Světlá
Reputace : 0

Návrat na Korriban - Mise pro Nehava Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat na Korriban - Mise pro Nehava   Návrat na Korriban - Mise pro Nehava EmptySat May 03, 2008 10:32 pm

Nyní když jsi Mistrem a vedoucím této Akademie, tak si můžeš vybrat kohokoliv koho budeš chtít. odpověděl Revan a odvrátil se zpět k aréně.
Přemýšlel jsi jestli ano, ale nakonec ses rozhodl, že si ho vezmeš do učení.
Otočil ses na Revana a oslovil jsi ho.
Návrat nahoru Goto down
Nehav
Newbie
Newbie
Nehav


Home Planet : Korriban - Akademie Sithů
Rasa : Temná
Reputace : 0

Návrat na Korriban - Mise pro Nehava Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat na Korriban - Mise pro Nehava   Návrat na Korriban - Mise pro Nehava EmptySun May 04, 2008 8:48 am

Děkuji vám lorde Revane.

Poděkoval jsem a potom vešel do davu, který se vytvořil kolem studenta a tří mrtvol u něj.Student vipadal dost pyšně a studenti k němu po jeho výkonu měli opravdu respekt.Přišel jsem k němu a oslovil ho:

Studente, zaujal mě tvůj souboj s těmihle studenty.Poud proti tomu nic nemáš, rád bych si tě vzal jako svého učedníka.

Čekal jsem, co řekne, ale vlastně jsem to věděl.

Pochybuji, že by někdo odmítnul studium u vůdce akademie, leda že by dostal nabídku od Temného pána.
Návrat nahoru Goto down
Daniel Jackson
Senior Member
Senior Member
Daniel Jackson


Rasa : Světlá
Reputace : 0

Návrat na Korriban - Mise pro Nehava Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat na Korriban - Mise pro Nehava   Návrat na Korriban - Mise pro Nehava EmptySun May 04, 2008 12:57 pm

Smozřejmě že souhlasím Mistře Nehave. Bude mi ctí stát se vaším učedníkem. odpověděl student a čekal na tvou reakci.
Ty ses na něj podíval a řekl jsi mu, že můžete začít.
Návrat nahoru Goto down
Nehav
Newbie
Newbie
Nehav


Home Planet : Korriban - Akademie Sithů
Rasa : Temná
Reputace : 0

Návrat na Korriban - Mise pro Nehava Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat na Korriban - Mise pro Nehava   Návrat na Korriban - Mise pro Nehava EmptySun May 04, 2008 1:47 pm

Koukal jsem se na svého nového učně, jak cvičí Sílu.Bez problémů posouvá balvan poloviční jeho tělu k sobě a zpátky, nahoru a dolů.Potom sevřel pěst.Balvan se nadzvedl, zatřásl a odpadl z něj malý kousíček.

Přišel jsem k němu, stále ještě jsem nevěděl, jak se jmenuje, tak jsem s ním promluvil:

Učedníku, je vidět, že už si bereš docela náročné cíle a schopnosti.Hmm.Podívej.

Zvedl jsem ruku a sevřel ji v pěst.Balvan se nadzvedl a začal dělat příšerný zvuk.Potom se rozpadl na spoustu kousíčků velkých jako oblázky.
Otočil jsem se k učedníkovi:

Pouívej všechny faktory, které ti dodávají moc Temné strany - strach, mysli si třeba, že pokud to nezvládneš, balvan tě zabije, ale pozor!Nesmíš mu podléhat, využívej ho pro zvýšení tvého odhodlání, motivaci.
Tvůj hněv - vzpomeň si na veškeré křivdy, keré ti kdo za tvůj život udělal a představ si, že všichni viníci jsou tenhle balvan.Chtěj je rozdrtit, zničit.Zkus to teď ty.


Poté jsem zvedl obě dlaně a pomocí Síly jsem z kousíčků znovu stvořil balvan.

Jak se vlastně jmenuješ?

Zeptal jsem se ho, zatímco v sobě začal soustředit veškerý svůj strach i nenávist.
Návrat nahoru Goto down
Daniel Jackson
Senior Member
Senior Member
Daniel Jackson


Rasa : Světlá
Reputace : 0

Návrat na Korriban - Mise pro Nehava Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat na Korriban - Mise pro Nehava   Návrat na Korriban - Mise pro Nehava EmptySun May 04, 2008 2:06 pm

Soustředil jsem se na balvan a mezitím jsem mistru Nehavovi řekl své jméno. Jmenuji se Jaden mistře. odpověděl student a rozdrtil kámen.
Ty jsi jenom přikývl a věděl jsi, že z něj bude mocný Sith.
Návrat nahoru Goto down
Nehav
Newbie
Newbie
Nehav


Home Planet : Korriban - Akademie Sithů
Rasa : Temná
Reputace : 0

Návrat na Korriban - Mise pro Nehava Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat na Korriban - Mise pro Nehava   Návrat na Korriban - Mise pro Nehava EmptySun May 04, 2008 2:19 pm

Těší mě Jadene.

Odpověděl jsem svému žákovi.Záhy jsem viděl, jak si bere moji radu k srdci a za chvíli byl balvan zase na cucky.Podívla jsem se na něj a potom jsem mu řekl:

Výborně, výborně!Jsi velmi slibný žák hochu.Jednou se staneš velkým mistrem.

Ten chlapec mi připomínal mě když jsem byl učedník.Tehdy se mě ujal jeden z největších mistrů na Akademii.Tehdy jsem taky přesně pochopil každou radu mého mistra a taky jsme si dobře rozuměli.

Dobře.Teď se tu cvič, musím ještě dohlížet na ostatní studenty.

Poté jsem odešel a dohlížel po boku lorda Revana na výcvik.Žáci si vedli skvěle.

Kdyby byl každý ročník tak úspěšný, řád Jedi by se mohl jít zahrabat.

___________________________________________________________________________________________________

Promiň, vim, že sem jen hrac, ale v prvni vete ses vzil do role toho studenta, jako, žes to podal jako hrac :-)
Trochu to vipadalo jako akce selfmoderation
Návrat nahoru Goto down
Daniel Jackson
Senior Member
Senior Member
Daniel Jackson


Rasa : Světlá
Reputace : 0

Návrat na Korriban - Mise pro Nehava Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat na Korriban - Mise pro Nehava   Návrat na Korriban - Mise pro Nehava EmptySun May 04, 2008 5:18 pm

Když jsi tak postával vedle lorda Revana, tak tě napadlo, že bys mohl jít omrknout ty jeskyně, které jsou kousek od akademie.
Temná síla na tomto místě byla opravdu velmi silná a stálo by zato se tady porozhlédnout.
Otočil ses a vydal jsi se směrem k východu z akademie.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Návrat na Korriban - Mise pro Nehava Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat na Korriban - Mise pro Nehava   Návrat na Korriban - Mise pro Nehava Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Návrat na Korriban - Mise pro Nehava
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
České scifi fórum a archiv :: Administrace :: Archiv-
Přejdi na: