České scifi fórum a archiv
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Návrat na Korriban - Mise pro Nehava

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Nehav
Newbie
Newbie
Nehav


Home Planet : Korriban - Akademie Sithů
Rasa : Temná
Reputace : 0

Návrat na Korriban - Mise pro Nehava - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat na Korriban - Mise pro Nehava   Návrat na Korriban - Mise pro Nehava - Stránka 2 EmptySun May 04, 2008 7:15 pm

Při sledování studentů jsem se trochu zamyslel.Podle holocronu Uthara Wynna je v jeskyni shyracků hrobka temného pána Ludo Kreshe.Měl bych jít na výzkum.
Znovu jsem se vydal známou trasou do jeskyně a potom jsem prošel místem, kde jsem pobil shyracky.Už z nich nic nebylo.Nejspíš je sežraly tukaty.
Došel jsem na kamený můstek a potom jsem se dostal na druhou stranu.Cestu mi ale skřížili dva hssissové.
Vyskočil jsem na hřbet jednoho a když se druhý ohnal ocasem, uskočil jsem a ocas jedoho zasáhnul hřbet druhého.
Potom jsem je oba pomocí svých blesků nadzvednul a odhodil do propasti.Pak se tam najednou otevřely dveře a objevil se vchod do hrobky.

To bude hrobka Ludo Kreshe.
Návrat nahoru Goto down
Daniel Jackson
Senior Member
Senior Member
Daniel Jackson


Rasa : Světlá
Reputace : 0

Návrat na Korriban - Mise pro Nehava - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat na Korriban - Mise pro Nehava   Návrat na Korriban - Mise pro Nehava - Stránka 2 EmptyMon May 05, 2008 4:02 pm

Vešel jsi dovnitř a procházel jsi temnou chodbou.Občas na tebe vyletěla skupinka Shyracků nebo se objevil Hssiss, ale to pro tebe nebyl problém.Po chvíli chůze jsi došel až k jeho hrobu.
Návrat nahoru Goto down
Nehav
Newbie
Newbie
Nehav


Home Planet : Korriban - Akademie Sithů
Rasa : Temná
Reputace : 0

Návrat na Korriban - Mise pro Nehava - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat na Korriban - Mise pro Nehava   Návrat na Korriban - Mise pro Nehava - Stránka 2 EmptyMon May 05, 2008 4:30 pm

Dostal jsem se až do míst, kde se skrývala rakev s ostatky Temného pána Ludo Kreshe.Mávnul jsem rukou a rakev se otevřela.Našel jsem tam velice cenné artefakty - pásek a dvojtý meč Ludo Kreshe.

Ano, cítím moc temné strany v těchto artefaktech...

Nasdil jsem si pásek a meč chytil do druhé ruky.Potom jsem vyšel zpět do jeskyně a pak jsem v klidu došel na akademii.
Návrat nahoru Goto down
Daniel Jackson
Senior Member
Senior Member
Daniel Jackson


Rasa : Světlá
Reputace : 0

Návrat na Korriban - Mise pro Nehava - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat na Korriban - Mise pro Nehava   Návrat na Korriban - Mise pro Nehava - Stránka 2 EmptyMon May 05, 2008 5:29 pm

Vešel jsi do dveří a šel jsi se pochlubit lordu Revanovi svým nálezem. Ten byl udiven tím, že se ti tu hrobku povedlo najít a uznale si prohlížel tvé "suvenýry".
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Návrat na Korriban - Mise pro Nehava - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat na Korriban - Mise pro Nehava   Návrat na Korriban - Mise pro Nehava - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Návrat na Korriban - Mise pro Nehava
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
České scifi fórum a archiv :: Administrace :: Archiv-
Přejdi na: