České scifi fórum a archiv
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Prequel Vetřelce

Goto down 
+2
Exspert
Coconut
6 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Coconut
Správce labyrintu
Správce labyrintu
Coconut


Vyznamenání : Umělec
Film : The Thing (1982)
Seriál : Red Dwarf
Home Planet : Pluto
Rasa : Humanoid
Reputace : 12

Prequel Vetřelce Empty
PříspěvekPředmět: Prequel Vetřelce   Prequel Vetřelce EmptyThu Mar 25, 2010 9:45 pm

Docela se na to těšim :-) má to snad bejt o tý rase co byla vidět v prvním filmu v tý lodě - ten pilot (space jockey). Možná ani neuvidíme vetřelce jenom jeho vejce. Každopádně sem rád, že bude režírovat Ridley Scott a pokud to bude ve 3D v Imaxu tak je to jasný, že na to pudu :-)

Prequel Vetřelce Spacejockey

Prequel Vetřelce Avatar-20091014035738644-000

Prequel Vetřelce James-cameron-alien-landscape1
Návrat nahoru Goto down
Exspert
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Exspert


Film : Alien
Seriál : SG,ST
Home Planet : Nexus
Rasa : Širokospektrální Humanoid svého druhu
Reputace : 20

Prequel Vetřelce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prequel Vetřelce   Prequel Vetřelce EmptyWed Sep 08, 2010 11:29 pm

Kuna aba!Teď jsem to četla na ČSFD,těším se na to,jako mimino!Doufám,že sew jim to povede a bude to záživné a v 3D!
Návrat nahoru Goto down
Svíťa
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Svíťa


Home Planet : Z'Ha'Dum
Rasa : Timelord
Reputace : 12

Prequel Vetřelce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prequel Vetřelce   Prequel Vetřelce EmptyFri Sep 10, 2010 4:27 pm

Rozhodně na to pudu...Vetřeleci 1 a 2 mě totálně dostali takže má účast bude jasná Smile

Už se docela těším na facehuggery ve 3d Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Exspert
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Exspert


Film : Alien
Seriál : SG,ST
Home Planet : Nexus
Rasa : Širokospektrální Humanoid svého druhu
Reputace : 20

Prequel Vetřelce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prequel Vetřelce   Prequel Vetřelce EmptyFri Sep 10, 2010 5:40 pm

Svíťa!Ještě než to půjde do kin,zkus mrknout na vetřelce 3 a 4! Smile
Návrat nahoru Goto down
Capa Starface
Moderátor
Moderátor
Capa Starface


Home Planet : Země
Rasa : Replikant
Reputace : 14

Prequel Vetřelce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prequel Vetřelce   Prequel Vetřelce EmptyFri Sep 10, 2010 5:48 pm

To já trojku viděl ale na čtyřku jsem už neměl odvahz
Návrat nahoru Goto down
Exspert
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Exspert


Film : Alien
Seriál : SG,ST
Home Planet : Nexus
Rasa : Širokospektrální Humanoid svého druhu
Reputace : 20

Prequel Vetřelce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prequel Vetřelce   Prequel Vetřelce EmptyFri Sep 10, 2010 9:45 pm

Ty vole!Čtyřka se mi líbila,páč vlastně ve trojce Rypleyová zemřela a z jejího DNA vytvořili její klon geneticky spojený z DNA vetřelce!Takže byla tělem ona a měla poloviční schopnosti vetřelce.Dokázala je vycítit atd. a hlavně jí neublížili.A víc neprozradím,je to dobrý,mrkněte na to! tongue Na tento nový díl se moc těším,páč,jestli se povede,tak top bude bomba! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Darth Gryat
V.I.P.
V.I.P.
Darth Gryat


Vyznamenání : Jedi Master
Home Planet : Tython
Rasa : Miraluka
Reputace : 7

Prequel Vetřelce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prequel Vetřelce   Prequel Vetřelce EmptyFri Sep 10, 2010 10:04 pm

Spoiler
by mohlo bejt zajímavý mít z krve kyselinu Wink
kdy to má bejt? nechce se mi prohledávat celý csfd, dneska už ne. sem vyflusanej.
sakra na toho pilota se něják nevzpomínam, asi stáhnu vetřelce, potřebuju oživit.
ah, sakra. to mi připomělo že sem si chtěl stáhnout film ale už nevim jakej :/
Návrat nahoru Goto down
Exspert
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Exspert


Film : Alien
Seriál : SG,ST
Home Planet : Nexus
Rasa : Širokospektrální Humanoid svého druhu
Reputace : 20

Prequel Vetřelce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prequel Vetřelce   Prequel Vetřelce EmptyFri Sep 10, 2010 10:22 pm

Tohle je z ČSFD i z NETU-Ridley Scott už číhá na vetřelce -
Nebo je to spíš naopak? Navzdory mnoha projektům, s nimiž je tvůrce (už tradičně) spojován, vypadá to, že prequel k Vetřelci bude dalším Scottovým filmem. I když bychom spíš měli říkat prequely, protože půjde o dvoudílný film, podle všeho natočený na jeden zátah. Vrátíme se třicet let před události první části a zjistíme něco víc o vesmírných „bozích a inženýrech“ (tedy o mimozemských rasách, jejichž pozůstatky našla posádka Nostromo). Podle Scotta se dozvíme, jestli byli vetřelci geneticky vyvinuti jako biologická zbraň, kterou prostě můžete „vyčistit planetu“. Režisér jedním dechem slibuje, že film bude opravdu drsný a jen pro silné žaludky. Jeden ze spolutvůrců Ztracených Damon Lindoff právě dělá na finálních úpravách scénáře. V interview pro britské noviny The Independent Ridley Scott svým způsobem vzdal hold Jamesi Cameronovi a jeho Vetřelcům: „Jim zvedl laťku a já ti teď musím přeskočit.“
Vetřelec 0,5 (tak se oficiálně nejmenuje, jde jen o kódové označení) S premiérou se zatím předběžně počítá na rok 2011... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Svíťa
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Svíťa


Home Planet : Z'Ha'Dum
Rasa : Timelord
Reputace : 12

Prequel Vetřelce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prequel Vetřelce   Prequel Vetřelce EmptyMon Sep 13, 2010 2:32 pm

Už se nemůžu dočkat!!!

Včera sem se začal dívat na aliena 3 a musim říct že sem už docela vylekanej jenom z toho intra Smile

Jinač mít místo krve kyselinu...no hmm....jaksi si nedovedu představit že bych se řízl do prstu nožem a nůž by se mi roztekl v ruce....nebo v ženském podáním....apod Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Exspert
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Exspert


Film : Alien
Seriál : SG,ST
Home Planet : Nexus
Rasa : Širokospektrální Humanoid svého druhu
Reputace : 20

Prequel Vetřelce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prequel Vetřelce   Prequel Vetřelce EmptyMon Sep 13, 2010 5:10 pm

Tak koukej dál!Akorát,někteří z té čtverky nejsou moc nadšeni,ale mě se líbí některé scény,např.vetřelec pod vodou a jiné a ta hudba k tomu je jedinečná,tu jsem hodila myslím do sekce-hudba k filmu,která vás zaujala... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Svíťa
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Svíťa


Home Planet : Z'Ha'Dum
Rasa : Timelord
Reputace : 12

Prequel Vetřelce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prequel Vetřelce   Prequel Vetřelce EmptyMon Sep 13, 2010 7:31 pm

Podívám se Smile

Sakra...ale tel vetřelec z toho psa...to není ono...Sad
Návrat nahoru Goto down
Exspert
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Exspert


Film : Alien
Seriál : SG,ST
Home Planet : Nexus
Rasa : Širokospektrální Humanoid svého druhu
Reputace : 20

Prequel Vetřelce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prequel Vetřelce   Prequel Vetřelce EmptyMon Sep 13, 2010 7:57 pm

Bleble,no sem tam je to takové,jakési,ale to se stává u více filmů... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Darth Gryat
V.I.P.
V.I.P.
Darth Gryat


Vyznamenání : Jedi Master
Home Planet : Tython
Rasa : Miraluka
Reputace : 7

Prequel Vetřelce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prequel Vetřelce   Prequel Vetřelce EmptyMon Sep 13, 2010 9:24 pm

kdysi sem se v druhách alienů vyznal(hlavně kvůli hře), ale nevidim problém proč by z psa alien bejt nemohl :p
Návrat nahoru Goto down
Exspert
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Exspert


Film : Alien
Seriál : SG,ST
Home Planet : Nexus
Rasa : Širokospektrální Humanoid svého druhu
Reputace : 20

Prequel Vetřelce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prequel Vetřelce   Prequel Vetřelce EmptyMon Sep 13, 2010 11:27 pm

Njn,ale ale jakým způsobem?Někdy se to hold nepovede,jak by mělo... Smile
Návrat nahoru Goto down
Svíťa
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Svíťa


Home Planet : Z'Ha'Dum
Rasa : Timelord
Reputace : 12

Prequel Vetřelce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prequel Vetřelce   Prequel Vetřelce EmptyWed Sep 15, 2010 12:18 am

Tak tak ....
Návrat nahoru Goto down
Exspert
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Exspert


Film : Alien
Seriál : SG,ST
Home Planet : Nexus
Rasa : Širokospektrální Humanoid svého druhu
Reputace : 20

Prequel Vetřelce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prequel Vetřelce   Prequel Vetřelce EmptyWed Sep 15, 2010 12:24 am

V každým filmu najdeš nějakou mouchu. Smile
Návrat nahoru Goto down
Khanos
V.I.P.
V.I.P.
Khanos


Home Planet : Jiná dimenze
Rasa : Mutant
Reputace : 16

Prequel Vetřelce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prequel Vetřelce   Prequel Vetřelce EmptyWed Sep 15, 2010 9:09 am

Xenomorphové, neboli Internecivus Raptus, také známí jako Alieni (Vetřelci, chcete-li) jsou jako rasa schopni se vyvinout téměř z jakékoliv životní formy, pokud má aspoň minimální rozměry a hmotnost. Nevidím tudíž absolutně nic špatného na tom, že se ve trojce vylíhnul ze psa (Nebo v mnohem lepší režiserské verzi trojky z krávy).
Hlavní přednosti trojky jsou ale jinde. Především deprimující atmosféra a bezmocnost v boji s nepřítelem bez jakéhokoliv prostředku k jeho likvidaci.

Add Resurrection:
I já v tom filmu mám rád nějaké scény. Zmíněný souboj pod vodou je asi nejlepší příklad ze všech. Bohužel film postrádá to hlavní. Alieni tam nejsou vůbec hroziví a spíš než nic mi přišli jako křoví hercům. Závěrečný hybrid tomu dodal korunku.

Dodatek: digitální efekty ve filmu patří k tomu horšímu, co jsem viděl. V některých záběrech vypadali Alieni tak nepřirozeně, že mi to přišlo k smíchu (...a pláči).
Návrat nahoru Goto down
Exspert
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Exspert


Film : Alien
Seriál : SG,ST
Home Planet : Nexus
Rasa : Širokospektrální Humanoid svého druhu
Reputace : 20

Prequel Vetřelce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prequel Vetřelce   Prequel Vetřelce EmptyWed Sep 15, 2010 9:47 am

To máš pravdu,ta scénka pod vodou se mi líbila nejvíce,kolem toho sem tam nějaké úryvky.Ten konec byl divný - mutant od Rypleyové byl až moc lidský?Nevím,jak to nazvat... Líbil se mi ten záběr,jak ho skrz okýnko vysál vesmír...Ano,vetřelci jsou schopni se adaptovat na jakékoliv prostředí a samozřejmě i mutovat.Některé záběry bývají takové nepovedené-umělé.Nejraději mám stejně jedničku.A co se týká trojky,tak bych asi nechtěla být vyhozena na planetě,kde se válí jen kusy železa a odpad a kde mě čeká doživotní vězení a odkud se defakto nemám šanci dostat a ještě navíc k tomu všemu se tam objeví tahleta potvora...
Návrat nahoru Goto down
Khanos
V.I.P.
V.I.P.
Khanos


Home Planet : Jiná dimenze
Rasa : Mutant
Reputace : 16

Prequel Vetřelce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prequel Vetřelce   Prequel Vetřelce EmptyWed Sep 15, 2010 11:24 am

Jednička a v těsném závěsu...ne, ne v těsném závěsu, na stejné pozici i dvojka.
Oba filmy jsou neskutečně geniální, nápadité, atmosferické a realistické. Každý svým způsobem, ale každý v rámci svého žánru předvedl vrcholné maximum.

Trojka, byť není tak dobrá jako první dva filmy, je stále kvalitní záležitost, nepostrádající ducha předchozích filmů.

Nicméně, očekávaná pětka, nebo nula, záleží na vkusu každého zvlášť...to je...zkrátka, na nic podobného ve světě filmu jsem za celý život nečekal tolik, jako na pokračování Aliena. Filmu, který definoval mou lásku k monster movies. Filmu, který mně utvrdil v tom, že sci-fi je kořením mého života. Filmu, který mi ukázal vesmír v podobě, kterou považuji za mimořádně atraktivní a věrnou.

Jen doufám, že to Ridley stihne před tím slibovaným koncem světa v roce 2012.
Návrat nahoru Goto down
Exspert
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Exspert


Film : Alien
Seriál : SG,ST
Home Planet : Nexus
Rasa : Širokospektrální Humanoid svého druhu
Reputace : 20

Prequel Vetřelce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prequel Vetřelce   Prequel Vetřelce EmptyWed Sep 15, 2010 11:51 am

Neboj se,konec světa ještě nebude,on už totiž začal před deseti lety.Oni si lidi myslí,že konec světa bude vypadat asi takhle,podobně-země bouchne a bude to,nebo tak nějak.Ono si to všechno řídíme my sami,aniž by jsme si toho byli vědomi.První musíme zničit vše,co nás živí a vždycky,když se pokusíme překonat přírodu,se nám to nevyčíslitelně vymstí...Nevšiml sis,že často padají letadla,je více automobilových,vlakových atd. nehod?Časté požáry,zemětřesení,uragány a tornáda na těch místech,kde se v životě neobjevily?Že sněžilo tam,kde nikdy sníh nebyl?No,země a my,tady budeme ještě dlouho,dokud se sami nevyhubíme svými činy...Ale přece tu jednou život nebude-tak jako na počátku,snad přežije ten primitivní,ale my to nebudeme,páč by jsme ten žár nevydrželi.

Na toho nového vetřelce se móc těším,doufám,že se jim povede,by mě to dost naštvalo a mohlo by to být ve 3D-určitě bych navštívila kino!Vždyť na tomto filmu jsem vyrostla-je můj kultovní.Koukala jsem na něho na rakušákách a vždycky se mi oněm pak zdálo,hmmm... Wink
Návrat nahoru Goto down
Khanos
V.I.P.
V.I.P.
Khanos


Home Planet : Jiná dimenze
Rasa : Mutant
Reputace : 16

Prequel Vetřelce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prequel Vetřelce   Prequel Vetřelce EmptyWed Sep 15, 2010 12:06 pm

Já se nebojím konce světa, neboj, a rozodně neočekávám výbuch planety.
Ale to by bylo na další nudnou a dlouhou debatu.

Já bych asi upřednostil Aliena klasicky ve 2D.
Návrat nahoru Goto down
Exspert
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Exspert


Film : Alien
Seriál : SG,ST
Home Planet : Nexus
Rasa : Širokospektrální Humanoid svého druhu
Reputace : 20

Prequel Vetřelce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prequel Vetřelce   Prequel Vetřelce EmptyWed Sep 15, 2010 12:17 pm

Já bych se do toho chtěla pořádně ponořit.Doufám,že to bude lekák,ne jako ty nové filmy,kde už člověk předem ví,či předpokládá,jak to dopadne,uf...Jo a tvé debaty vůbec nejsou nudné... Smile
Návrat nahoru Goto down
Svíťa
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Svíťa


Home Planet : Z'Ha'Dum
Rasa : Timelord
Reputace : 12

Prequel Vetřelce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prequel Vetřelce   Prequel Vetřelce EmptyWed Sep 15, 2010 6:58 pm

Pudu na to už jenom kvůli facehuggerům ve 3d...zbožňuju zvířata co dělajou hop na hlavu :p

Headcrab...facehugger...
Návrat nahoru Goto down
Coconut
Správce labyrintu
Správce labyrintu
Coconut


Vyznamenání : Umělec
Film : The Thing (1982)
Seriál : Red Dwarf
Home Planet : Pluto
Rasa : Humanoid
Reputace : 12

Prequel Vetřelce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prequel Vetřelce   Prequel Vetřelce EmptyWed Sep 15, 2010 7:01 pm

Uvidim podle toho co uvidim v kině ale vidět Vetřelce ve 3D kdo by mohl odolat?
Návrat nahoru Goto down
Exspert
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Exspert


Film : Alien
Seriál : SG,ST
Home Planet : Nexus
Rasa : Širokospektrální Humanoid svého druhu
Reputace : 20

Prequel Vetřelce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prequel Vetřelce   Prequel Vetřelce EmptyWed Sep 15, 2010 7:38 pm

Tož já neodolám rozhodně,bude to šlupka!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Prequel Vetřelce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prequel Vetřelce   Prequel Vetřelce Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Prequel Vetřelce
Návrat nahoru 
Strana 1 z 5Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
České scifi fórum a archiv :: Administrace :: Archiv-
Přejdi na: