České scifi fórum a archiv
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Prequel Vetřelce

Goto down 
+2
Exspert
Coconut
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorZpráva
Exspert
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Exspert


Film : Alien
Seriál : SG,ST
Home Planet : Nexus
Rasa : Širokospektrální Humanoid svého druhu
Reputace : 20

Prequel Vetřelce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prequel Vetřelce   Prequel Vetřelce - Stránka 5 EmptyTue May 29, 2012 9:23 pm

Musím taky přikývnout,že Avengers byli víc než super a to je slabé slovo, lidi, kdybych mohla, v kině asi bydlím Smile Je pravda, že každý z těchto filmů je jiný,nedají se srovnávat... A Prometheus? Jen doufám, že film bude stejně dobrý a záživný, jako tato upoutávka! Že to nezkazí nějaká pidi kravina, to by mě móc mrzelo...Sad I když jsem už slyšela i obavy, že to nebude zase taková sláva, uvidím...
Návrat nahoru Goto down
Svíťa
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Svíťa


Home Planet : Z'Ha'Dum
Rasa : Timelord
Reputace : 12

Prequel Vetřelce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prequel Vetřelce   Prequel Vetřelce - Stránka 5 EmptyTue May 29, 2012 10:59 pm

Já bych si vsadil na Avengers. Smile
Návrat nahoru Goto down
Darth Gryat
V.I.P.
V.I.P.
Darth Gryat


Vyznamenání : Jedi Master
Home Planet : Tython
Rasa : Miraluka
Reputace : 7

Prequel Vetřelce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prequel Vetřelce   Prequel Vetřelce - Stránka 5 EmptyWed May 30, 2012 4:03 pm

sázka? Smích
Návrat nahoru Goto down
Svíťa
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Svíťa


Home Planet : Z'Ha'Dum
Rasa : Timelord
Reputace : 12

Prequel Vetřelce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prequel Vetřelce   Prequel Vetřelce - Stránka 5 EmptyWed May 30, 2012 10:13 pm

OK O co? Jsem si naprosto jistej tím, že vyhraju.
Návrat nahoru Goto down
Exspert
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Exspert


Film : Alien
Seriál : SG,ST
Home Planet : Nexus
Rasa : Širokospektrální Humanoid svého druhu
Reputace : 20

Prequel Vetřelce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prequel Vetřelce   Prequel Vetřelce - Stránka 5 EmptyWed May 30, 2012 11:22 pm

Twisted Evil Tak do toho hoši, na to se mrknu! Jo a Svíťa,dík za super tip! Už jsem sehnala starou,vyřazenou parabolu na ten štít! Skočím k nám do kovo dílny a začnu na něm makat Smile
Návrat nahoru Goto down
Darth Gryat
V.I.P.
V.I.P.
Darth Gryat


Vyznamenání : Jedi Master
Home Planet : Tython
Rasa : Miraluka
Reputace : 7

Prequel Vetřelce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prequel Vetřelce   Prequel Vetřelce - Stránka 5 EmptyThu May 31, 2012 6:06 pm

ok, džentlmenská sázka(HIMYM) Very Happy si řekni ty, o co Very Happy
... a jak vlastně posoudíme kterej film byl lepší? Smích
Návrat nahoru Goto down
Svíťa
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Svíťa


Home Planet : Z'Ha'Dum
Rasa : Timelord
Reputace : 12

Prequel Vetřelce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prequel Vetřelce   Prequel Vetřelce - Stránka 5 EmptyTue Jun 05, 2012 7:41 pm

No, posoudíme podle výdělků...když vyhraju, už mě na tomto fóru neoslovíš jinak než můj pane, či vaše blahorodí. nebo tak nějak. Když vyhraješ ty, něco si vymyslíš a dáš vědět na schválení. Accepted? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Darth Gryat
V.I.P.
V.I.P.
Darth Gryat


Vyznamenání : Jedi Master
Home Planet : Tython
Rasa : Miraluka
Reputace : 7

Prequel Vetřelce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prequel Vetřelce   Prequel Vetřelce - Stránka 5 EmptyFri Jun 08, 2012 10:33 am

mno tak jasně že podle výdělku to maj vyhraný avengers Very Happy tu snad maj největší výdělek za první den v kinech nebo tak Very Happy takze nic Very Happy prece se nebudu v sázet dokud nevim určitě že vyhraju? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Svíťa
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Svíťa


Home Planet : Z'Ha'Dum
Rasa : Timelord
Reputace : 12

Prequel Vetřelce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prequel Vetřelce   Prequel Vetřelce - Stránka 5 EmptyFri Jun 08, 2012 2:11 pm

No, to potom není sázka Wink Sázka je o riskování a o tom, být napjatej, jestli vyhraješ nebo ne. Smile
Návrat nahoru Goto down
Darth Gryat
V.I.P.
V.I.P.
Darth Gryat


Vyznamenání : Jedi Master
Home Planet : Tython
Rasa : Miraluka
Reputace : 7

Prequel Vetřelce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prequel Vetřelce   Prequel Vetřelce - Stránka 5 EmptyFri Jun 08, 2012 6:04 pm

sázka to je, jenom s jistym výsledkem Very Happy ale nikdy neni nic jistý, může se stát všechno Razz
Návrat nahoru Goto down
Exspert
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Exspert


Film : Alien
Seriál : SG,ST
Home Planet : Nexus
Rasa : Širokospektrální Humanoid svého druhu
Reputace : 20

Prequel Vetřelce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prequel Vetřelce   Prequel Vetřelce - Stránka 5 EmptySat Jun 09, 2012 5:38 pm

Vaše zkaženosti!
Velebně vám oznamuji,že tyto dva filmy nemůžete srovnávat! Každý je z jiného soudku! Avengers - nemůžu absolutně nic vytknout,jen podotknout to,že může přijít ještě větší pecka!
A Prometheus? Většina fanoušků zvyklých na filmy této doby,efekty atd. můžou mít námitky - jsou to kulturní barbaři,ale já v tom filmu našla to,co scházelo v prvním díle - vysvětlení...Film byl v 3D,o což ani nešlo,ale herecké obsazení,android,atmosféra filmu,děj a samozřejmě H.f.Gigerovo dílo, vytvořili spolu příběh počátku vetřelecké éry. Ovšem si myslím,že se bude točit ještě dvojka,skončilo to neurčitě...Ale to bude úplně jiný příběh...
Docela se teď těším na Avatar 2,na něhož si ještě počkáme...
Návrat nahoru Goto down
Darth Gryat
V.I.P.
V.I.P.
Darth Gryat


Vyznamenání : Jedi Master
Home Planet : Tython
Rasa : Miraluka
Reputace : 7

Prequel Vetřelce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prequel Vetřelce   Prequel Vetřelce - Stránka 5 EmptySun Jun 10, 2012 4:01 pm

Exspert napsal:
Vaše zkaženosti!
O_o děkuji, takovyho komplimentu se mi už dlouho nedostalo :
chjo, závidim. já s kamošem(s kterym chodime na všechny sci-farny co vycházej) sme ještě nebyli ani na MiB3 a Prometheu... závidim Sad Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Exspert
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Exspert


Film : Alien
Seriál : SG,ST
Home Planet : Nexus
Rasa : Širokospektrální Humanoid svého druhu
Reputace : 20

Prequel Vetřelce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prequel Vetřelce   Prequel Vetřelce - Stránka 5 EmptySun Jun 10, 2012 9:53 pm

Njn, Lady Wader umí složit i kompliment Smile Tedy,doufám, že byl dostatečně chválihodný Smile
Není co závidět,taky jsem nestihla všechny, které jsem chtěla vidět...
No, jednoho dne,nebudeme chodit do kina,naše holografické domácí centra všechno fenomenálně zvládnou a svůj život budeme řídit pomocí jedné docela malé ,říkejme tomu třeba - transparentní mikrodestičky...
No,moje kámošky nejsou na scifi,což mě i trochu štve,ale zato kámoši někteří ano,takže chodíme všichni spolu,vždycky je zlanařím a je hotovo...Akorát mě štvou rostoucí ceny kina...
Návrat nahoru Goto down
Darth Gryat
V.I.P.
V.I.P.
Darth Gryat


Vyznamenání : Jedi Master
Home Planet : Tython
Rasa : Miraluka
Reputace : 7

Prequel Vetřelce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prequel Vetřelce   Prequel Vetřelce - Stránka 5 EmptySun Jun 10, 2012 10:35 pm

jj tak jasně...
já mam jenom jednoho kamaráda s kterym můžu pokecat o sci-fi Very Happy (vlastně tri nebo ctyri, ale ty sou převážně na fantasy nebo to nejsou dostatecny geekové Very Happy )
a ty ceny mě teda taky pěkně štvou... včera sem se nechal ukecat a šli sme do kina na Líbáš jako Bůh což u nás stalo 140(né klasickejch 100 jako obvykle... a nebylo to 3d samozřejmě) fakt netušim proč Very Happy takže sem ještě doplácel asi za 3 lidi. pěkně mě to štve, kvůli zvyšenejm cenam mi nevycházej peníze na další filmy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Exspert
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Exspert


Film : Alien
Seriál : SG,ST
Home Planet : Nexus
Rasa : Širokospektrální Humanoid svého druhu
Reputace : 20

Prequel Vetřelce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prequel Vetřelce   Prequel Vetřelce - Stránka 5 EmptyMon Jun 11, 2012 9:56 am

Nebylo to náhodou,líbáš jako ďábel? Mno,to bych ani do 3D nedávala,bylo by to zbytečné...
Mí kámoši jsou spíše na válečné,což mi taky nevadí,ani fantasy,ale 2 jsou na ty scifárny,tak trošku,takže vždycky navnadím a valíme! Jinak jsem v tom taky šíleně praštěná,nějaké ty kostýmy už mám,teď se vrhám na kostým Kapitána Ameriky v provedení Lady. Ten není až tak složitý,ale štít dá určitě zabrat,aby vypadal věrohodně. Smile
Tak u nás stojí 3D - 199,-kč. 2D - 169,-kč,levné úterý - 3D -159,-kč a 2D - 99,-kč. Film v 3D po 22hod. - 169,-kč.Pak jsou tam nějaké slevy pro studenty,staříky a děti,rodiny.Sleva vždycky tak o 50,-kč zhruba...Je to v háji,mohli by alespoň slevit o prázdninách....
Návrat nahoru Goto down
Darth Gryat
V.I.P.
V.I.P.
Darth Gryat


Vyznamenání : Jedi Master
Home Planet : Tython
Rasa : Miraluka
Reputace : 7

Prequel Vetřelce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prequel Vetřelce   Prequel Vetřelce - Stránka 5 EmptyMon Jun 11, 2012 9:49 pm

jj to mohli, jéé ja sem vždycki chtěl taky kostymy ale nikdy na to nebyli peníze ani čas Sad Very Happy
jn, u nás už je to taky podobně... nevim proč mě to překvapilo Very Happy chjo... asi se už fakt pudu střelit, když už ani na to blbý kino brzo peníze nebudou :/ Smile
Návrat nahoru Goto down
Exspert
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Exspert


Film : Alien
Seriál : SG,ST
Home Planet : Nexus
Rasa : Širokospektrální Humanoid svého druhu
Reputace : 20

Prequel Vetřelce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prequel Vetřelce   Prequel Vetřelce - Stránka 5 EmptyWed Jun 27, 2012 2:54 pm

Neboj se,přijde doba,kdy už kino potřebovat nebudeš...
Peníze? To je všude stejné,pokud budeme žít na této planetě a řídit nás budou tito nekromani,půjdeme do kytek hezky brzo...
Jak je to s kostýmy? Buď seženu v bazaru kostýmů,ale většinou si je snažím vyrobit sama.
Aby jako vypadaly replikačně Very Happy Tak uvidím,jak se povede tento,kdyžtak přihodím video na výrobu štítu... Smile
Návrat nahoru Goto down
Darth Gryat
V.I.P.
V.I.P.
Darth Gryat


Vyznamenání : Jedi Master
Home Planet : Tython
Rasa : Miraluka
Reputace : 7

Prequel Vetřelce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prequel Vetřelce   Prequel Vetřelce - Stránka 5 EmptyWed Jun 27, 2012 6:56 pm

ok ok, rád se na to podívam Smile mno, k politice se snad radši ani vyjadřovat nebudu Very Happy
chjo, závidim ti. já na výrobu nemam čas a ikdyby se něco našlo, určitě bych to nějak pokazil Very Happy rád bych, ale nechce se mi Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Exspert
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Exspert


Film : Alien
Seriál : SG,ST
Home Planet : Nexus
Rasa : Širokospektrální Humanoid svého druhu
Reputace : 20

Prequel Vetřelce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prequel Vetřelce   Prequel Vetřelce - Stránka 5 EmptyThu Jun 28, 2012 12:22 pm

Ona to ani politika není - je to pěkný bordel ....
No,taky nemám furt čas,jsem v práci kolikrát i o víkendu,dělám to v možném volném čase,proto to tak dlouho trvá.Taky mám strach,že něco nevyjde,že to pokazím - zkusím nepokazit. Smile Nevím proč, ale baví mě to...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Prequel Vetřelce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prequel Vetřelce   Prequel Vetřelce - Stránka 5 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Prequel Vetřelce
Návrat nahoru 
Strana 5 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
České scifi fórum a archiv :: Administrace :: Archiv-
Přejdi na: