České scifi fórum a archiv
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Star Wars: Battlefront I, II

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next

Lepší je:
SW: BT I.
Star Wars: Battlefront I, II Poll_l1117%Star Wars: Battlefront I, II Poll_r11
 17% [ 1 ]
SW: BT II.
Star Wars: Battlefront I, II Poll_l1183%Star Wars: Battlefront I, II Poll_r11
 83% [ 5 ]
Celkem hlasů : 6
 

AutorZpráva
Gafradium
Nový Uživatel
Nový Uživatel
Gafradium


Home Planet : Togoria
Rasa : Togorian
Reputace : 1

Star Wars: Battlefront I, II Empty
PříspěvekPředmět: Star Wars: Battlefront I, II   Star Wars: Battlefront I, II EmptyTue Sep 28, 2010 2:28 pm

Nenašel jsem tu stejnojmenný topic, a to je stará dobrá BT jedna z nejlépe prodávaných SW her. Trochu mě to šokovalo, páč BT je božská hra...
Nicméně... kdo ji tu hraje? Pak kdo upřednostňuje jedničku, nebo dvojku?

Já osobně miluju obě dvě, ovšem dvojku o něco víc (hlavně to neříkejte I. xD ), poněvadž já jsem úchylnej na vesmírný bitvy křižníků, a těch se tam můžu nabažit jak je jen libo Very Happy

Ještě (u té příležitosti) bych se chtěl zeptat na BT III. Někde slyším, že už se na ní pracuje, někdo zas povídá, že nikdy nebude, a někteří zas, že je sice schválená, ale Pandemic Studios ještě nezačalo na ní pracovat apod. Tak snad je tu někdo dostatečně osvícen (nebo otemněn, záleží, na jaké straně Síly je), aby mi poskytl info, dík Smile


Naposledy upravil Gafradium dne Tue Sep 28, 2010 4:43 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.povidky-gafrad.blog.cz
Darth Gryat
V.I.P.
V.I.P.
Darth Gryat


Vyznamenání : Jedi Master
Home Planet : Tython
Rasa : Miraluka
Reputace : 7

Star Wars: Battlefront I, II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: Battlefront I, II   Star Wars: Battlefront I, II EmptyTue Sep 28, 2010 3:12 pm

BT 3 nebude... místo toho dělaj TOR myslim... což je podle mně lepší protože kdo by nechtěl mít svůj vlastní SW život Smile
já mám BT1 na PS2 a BT2 na PC, musim říct že se mi víc libila jednička... dvojka si to umě pokazila bitvou kdy naprosto sám musim projít pžez nepřátelskej křižník a zničit strojovnu. to sem málem rozsekal počítač.
BTW: na jednom CZ TOR foru byl návrh že by tam mohli dít křižníky jako Guild sídlo, prej by se mohli i ovládat ale jak dali trailer na vesmírný bitky tak bylo vidět že to je naprosto tunelový(třeba v datadisko se toho dočkáme) tak to padlo mno...
Návrat nahoru Goto down
Darth Gryat
V.I.P.
V.I.P.
Darth Gryat


Vyznamenání : Jedi Master
Home Planet : Tython
Rasa : Miraluka
Reputace : 7

Star Wars: Battlefront I, II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: Battlefront I, II   Star Wars: Battlefront I, II EmptyTue Sep 28, 2010 3:24 pm

ah, sry za dubla.
nášel sem, že asi před rokem nějaký studio na BT3 pracovalo ale pak jej zavřeli.
teď by měl vyjít v roce 2011 Battlefront Online(spec. na multiplayer) ale moc tomu nevěřim, myslim si že už by to bylo ohlášený a bylo by po netu spousta fan stránek nebo nějaká od lucasarts jen natu hru... jako je třeba offic stránka na Force Unleashed 2 nebo The old republic.
Návrat nahoru Goto down
Exspert
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Exspert


Film : Alien
Seriál : SG,ST
Home Planet : Nexus
Rasa : Širokospektrální Humanoid svého druhu
Reputace : 20

Star Wars: Battlefront I, II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: Battlefront I, II   Star Wars: Battlefront I, II EmptyTue Sep 28, 2010 3:31 pm

Já ještě hraji dvojku, si bohužel nedám pokoj, dokud nebudu se svým výsledkem spokojená... Smile
Ale Jednoznačně dvojka!
Návrat nahoru Goto down
Gafradium
Nový Uživatel
Nový Uživatel
Gafradium


Home Planet : Togoria
Rasa : Togorian
Reputace : 1

Star Wars: Battlefront I, II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: Battlefront I, II   Star Wars: Battlefront I, II EmptyTue Sep 28, 2010 3:37 pm

Darth Gryat napsal:
ah, sry za dubla.
nášel sem, že asi před rokem nějaký studio na BT3 pracovalo ale pak jej zavřeli.
teď by měl vyjít v roce 2011 Battlefront Online(spec. na multiplayer) ale moc tomu nevěřim, myslim si že už by to bylo ohlášený a bylo by po netu spousta fan stránek nebo nějaká od lucasarts jen natu hru... jako je třeba offic stránka na Force Unleashed 2 nebo The old republic.

Jo, tu bitku s křižníkem... taky ji nesnáším Very Happy
Jinak myslim, že jsou obě dvě dost vyrovnaný. Mě v jedničce třeba strašně štvali hrdinové, protože i když byli nezničitelní (strašně jsem se bavil, když jsem šel na chudáka Luka s AT-AT a ten *** jen létal do nebe a zas zpět a zas byl na nohou Exclamation Rolling Eyes ) To je ve dvojce dost vylepšený.
No, asi nemá smysl to rozebírat, prostě jsou vyrovnaný Very Happy


A já se na BT III tolik těšil Sad Někdo mě na ni lákal, že tam bude možnost z vesmírný bitvy letět na planetu a tam pokračovat v pozemním výsadku a naopak. Dostal bych orgasmus, kdybych tohle mohl udělat Very Happy

TOR... kurnik. Jak já bych si to rád zahrál, ale vzhledem k "milované" Vistě tu sotva rozjedu BT II Very Happy Sad
Takže si nezahraju nic. Klasika. O_2
Návrat nahoru Goto down
http://www.povidky-gafrad.blog.cz
Gafradium
Nový Uživatel
Nový Uživatel
Gafradium


Home Planet : Togoria
Rasa : Togorian
Reputace : 1

Star Wars: Battlefront I, II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: Battlefront I, II   Star Wars: Battlefront I, II EmptyTue Sep 28, 2010 3:39 pm

Exspert napsal:
Já ještě hraji dvojku, si bohužel nedám pokoj, dokud nebudu se svým výsledkem spokojená... Smile
Ale Jednoznačně dvojka!

Já taky Very Happy jedničku jsem někde zašantročil, ale vzpomínám na ni s láskou Smile

Ale zas... jednou jsem se konečně odvážil dát si nejtěžší obtížnost. K mému absolutnímu zděšení to nebyla vůbec žádná změna, debilní boti zůstali debilními a stačilo je obejít Rolling Eyes Smích
Ta umělá inteligence tam potřebuje zoufale dopilovat. V jedničce to tolik nevadilo, ale ve dvojce už to je katastrofa. S ničím nepomůžou, pletou se a střílej svoje přátele Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
http://www.povidky-gafrad.blog.cz
Capa Starface
Moderátor
Moderátor
Capa Starface


Home Planet : Země
Rasa : Replikant
Reputace : 14

Star Wars: Battlefront I, II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: Battlefront I, II   Star Wars: Battlefront I, II EmptyTue Sep 28, 2010 5:56 pm

Já hrál na PS2 oba díly a myslim že dvojka je lepší, pak jsem ještě herál na psp renegade squadron nebo jak se to píše
Návrat nahoru Goto down
Gafradium
Nový Uživatel
Nový Uživatel
Gafradium


Home Planet : Togoria
Rasa : Togorian
Reputace : 1

Star Wars: Battlefront I, II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: Battlefront I, II   Star Wars: Battlefront I, II EmptyTue Sep 28, 2010 6:17 pm

Já teda všechno hrál na PC Very Happy tak nevím, jaký to je na PS 2 ... ale souhlas s tim, že lepší je dvojka Smile

Píšeš to dobře, akorát já to ještě nikdy nehrál Sad
Návrat nahoru Goto down
http://www.povidky-gafrad.blog.cz
Capa Starface
Moderátor
Moderátor
Capa Starface


Home Planet : Země
Rasa : Replikant
Reputace : 14

Star Wars: Battlefront I, II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: Battlefront I, II   Star Wars: Battlefront I, II EmptyTue Sep 28, 2010 6:19 pm

Vyšlo to právě jenom na PSP
Návrat nahoru Goto down
Gafradium
Nový Uživatel
Nový Uživatel
Gafradium


Home Planet : Togoria
Rasa : Togorian
Reputace : 1

Star Wars: Battlefront I, II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: Battlefront I, II   Star Wars: Battlefront I, II EmptyTue Sep 28, 2010 6:27 pm

Tak proto jsem to ještě nehrál! Very Happy
Hmm... asi mi to přirozeně stejně zůstane zapovězeno, protože já nikdy nebudu mít peníze na PSP Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.povidky-gafrad.blog.cz
Exspert
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Exspert


Film : Alien
Seriál : SG,ST
Home Planet : Nexus
Rasa : Širokospektrální Humanoid svého druhu
Reputace : 20

Star Wars: Battlefront I, II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: Battlefront I, II   Star Wars: Battlefront I, II EmptyTue Sep 28, 2010 7:40 pm

Mě většinou a to myslím skoro na většině her štve jakoby jednoduchost,byla bych raději,kdyby byly obohacené o mozek,který by musel vymyslet,jak z takové situace vybruslit a tím se děj ubíral také jiným směrem,kde by jsme nebyli schopni nikdy zjistit,jak bude probíhat...

Možná je to blbost... Wink
Návrat nahoru Goto down
Gafradium
Nový Uživatel
Nový Uživatel
Gafradium


Home Planet : Togoria
Rasa : Togorian
Reputace : 1

Star Wars: Battlefront I, II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: Battlefront I, II   Star Wars: Battlefront I, II EmptyTue Sep 28, 2010 7:50 pm

Exspert napsal:
Mě většinou a to myslím skoro na většině her štve jakoby jednoduchost,byla bych raději,kdyby byly obohacené o mozek,který by musel vymyslet,jak z takové situace vybruslit a tím se děj ubíral také jiným směrem,kde by jsme nebyli schopni nikdy zjistit,jak bude probíhat...

Možná je to blbost... Wink
Nemyslím, že to je blbost, spíš to je hudba budoucnosti, nebo dokonce sci-fi ;D
Návrat nahoru Goto down
http://www.povidky-gafrad.blog.cz
Darth Gryat
V.I.P.
V.I.P.
Darth Gryat


Vyznamenání : Jedi Master
Home Planet : Tython
Rasa : Miraluka
Reputace : 7

Star Wars: Battlefront I, II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: Battlefront I, II   Star Wars: Battlefront I, II EmptyTue Sep 28, 2010 7:51 pm

ste nikdy nehráli nějaký pořádny sci-fi RPG? třeba Mass Efect? perfektní... oba dva díly.
Návrat nahoru Goto down
Gafradium
Nový Uživatel
Nový Uživatel
Gafradium


Home Planet : Togoria
Rasa : Togorian
Reputace : 1

Star Wars: Battlefront I, II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: Battlefront I, II   Star Wars: Battlefront I, II EmptyTue Sep 28, 2010 8:02 pm

Darth Gryat napsal:
ste nikdy nehráli nějaký pořádny sci-fi RPG? třeba Mass Efect? perfektní... oba dva díly.
Jak už jsem říkal, kvůli **** Vistě tu rozjedu leda tak Maria a na nic jinýho nemám peníze Very Happy takže bohužel Sad Sad
Návrat nahoru Goto down
http://www.povidky-gafrad.blog.cz
Exspert
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Exspert


Film : Alien
Seriál : SG,ST
Home Planet : Nexus
Rasa : Širokospektrální Humanoid svého druhu
Reputace : 20

Star Wars: Battlefront I, II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: Battlefront I, II   Star Wars: Battlefront I, II EmptyTue Sep 28, 2010 8:03 pm

To máme doma,ale já jsem rýpalka,no furt u toho nadávám,že je to všechno takové předem dané a to mi vadí,mám ráda to,co překvapí a já to nečekám a ani nevím,že to může být.Mě říkají,že si moc vymýšlím a jim ten stereotyp vyhovuje.Byla by lepší hra, se kterou by sis lámal více hlavu a děj by se odvíjel jen podle tvé fantasie a tvých skutečných vědomostech z reálného života a činech,kterých si schopný...
Návrat nahoru Goto down
Darth Gryat
V.I.P.
V.I.P.
Darth Gryat


Vyznamenání : Jedi Master
Home Planet : Tython
Rasa : Miraluka
Reputace : 7

Star Wars: Battlefront I, II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: Battlefront I, II   Star Wars: Battlefront I, II EmptyTue Sep 28, 2010 8:08 pm

tobě se zdá Mass Efect předem danej? jako chápu že máš jenom omezený možnosti pohybu ale i tak je ta spousta planet všude po galaxii dost. a ohledně přiběhu, každou odpověd si vybíráš sama, chápu že tam nepoužiješ zkušenosti z svého života ale to už by asi pak moc nebylo sci-fi Smile
Návrat nahoru Goto down
Gafradium
Nový Uživatel
Nový Uživatel
Gafradium


Home Planet : Togoria
Rasa : Togorian
Reputace : 1

Star Wars: Battlefront I, II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: Battlefront I, II   Star Wars: Battlefront I, II EmptyTue Sep 28, 2010 8:10 pm

Myslím, že sci-fi by bylo, kdybys mohl ve hře dělat to, co popisuje Exspert Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.povidky-gafrad.blog.cz
Exspert
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Exspert


Film : Alien
Seriál : SG,ST
Home Planet : Nexus
Rasa : Širokospektrální Humanoid svého druhu
Reputace : 20

Star Wars: Battlefront I, II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: Battlefront I, II   Star Wars: Battlefront I, II EmptyTue Sep 28, 2010 8:14 pm

Právě,na tobě by záleželo,jestli přežiješ a bez schopností,které většina her zahrnuje... Smile
Jinak Mass je dobrý,ale já jsem opička... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Darth Gryat
V.I.P.
V.I.P.
Darth Gryat


Vyznamenání : Jedi Master
Home Planet : Tython
Rasa : Miraluka
Reputace : 7

Star Wars: Battlefront I, II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: Battlefront I, II   Star Wars: Battlefront I, II EmptyTue Sep 28, 2010 8:17 pm

tak jelikož sci-fi se odehrává většinou v budoucnosti tak nvm jak bys tam chtěla použít znalosti z dneška.
BTW: je plno her bez schopnosti kde záleží jen natom jak si dobrá a jestli přežiješ.
Návrat nahoru Goto down
Gafradium
Nový Uživatel
Nový Uživatel
Gafradium


Home Planet : Togoria
Rasa : Togorian
Reputace : 1

Star Wars: Battlefront I, II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: Battlefront I, II   Star Wars: Battlefront I, II EmptyTue Sep 28, 2010 8:21 pm

Jenže pokud hráč hraje v této přítomnosti hru z budoucnosti, nezbývá mu nic jiného, než se obrátit na to, co zatím zná. Ke všemu sci-fi je vlastně pravděpodobnej vývoj společnosti či čehokoli jiného za určitých podmínek, které nastaly v naší přítomnosti, takže vychází z toho, co známe.
No... nevím... nechci se do toho zamotat Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.povidky-gafrad.blog.cz
Exspert
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Exspert


Film : Alien
Seriál : SG,ST
Home Planet : Nexus
Rasa : Širokospektrální Humanoid svého druhu
Reputace : 20

Star Wars: Battlefront I, II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: Battlefront I, II   Star Wars: Battlefront I, II EmptyTue Sep 28, 2010 8:24 pm

Tak jsem to nemyslela,asi jsem to blbě napsala.
Např:Myslela jsem,aby si ten člověk,který hraje poradil sám,bez toho,aniž by využil nějaké schopnosti,kterou vlastně nemá.Protože i když je to v budoucnosti,tak jako člověk,jsi jen člověk a ti,co jsou něco jiného,než člověk,nějakou schopnost mají a ty bys je musel nějak přesvědčit o tom,aby spolupracovali s tebou a tu jejich schopnost při tom využít atd...
Možná jsem napsala blbost,se omlouvám,mě napadlo...Stejně jak ten blbý nápad s tou sezorovou dotykovou speciální klávesnicí....
Návrat nahoru Goto down
Gafradium
Nový Uživatel
Nový Uživatel
Gafradium


Home Planet : Togoria
Rasa : Togorian
Reputace : 1

Star Wars: Battlefront I, II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: Battlefront I, II   Star Wars: Battlefront I, II EmptyTue Sep 28, 2010 8:27 pm

Mno... taková hra by byla dost interaktivní a na mé mozkové závity bezpochyby příliš náročná, takže raději opravdu zůstanu u BT Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.povidky-gafrad.blog.cz
Exspert
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Exspert


Film : Alien
Seriál : SG,ST
Home Planet : Nexus
Rasa : Širokospektrální Humanoid svého druhu
Reputace : 20

Star Wars: Battlefront I, II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: Battlefront I, II   Star Wars: Battlefront I, II EmptyTue Sep 28, 2010 8:36 pm

To si myslím,že ani ne,já bych se docela ráda nad něčím takovým lámala hlavu a klidně dlouho,právě to by bylo ono,protože normální hru ,která má daný alespoň z části-děj,hraješ i několikrát,dokud ji nedohraješ,nebo tak,nějak.
Tuto hru bys vlastně hrál hodně dlouho a sám bys ji vyvíjel,jako lidi postupem času se zdokonalují,tak by se zdokonalovala i hra a to všechno by se odvíjelo jen od tvých všedních skušenostech.Třeba střet s mimozemskou civilizací,nebo nějakým vetřelcem,který by se objevil na planetě,kterého bys nečekal,že se objeví a nevěděl,co dokáže a musel bys chránit svůj,nebo ještě někoho jiného holý život a poradit si...
Návrat nahoru Goto down
Gafradium
Nový Uživatel
Nový Uživatel
Gafradium


Home Planet : Togoria
Rasa : Togorian
Reputace : 1

Star Wars: Battlefront I, II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: Battlefront I, II   Star Wars: Battlefront I, II EmptyTue Sep 28, 2010 9:52 pm

Chápu, jak to myslíš, ale jak říkám, takové hry by nebyly pro mě Very Happy
A všechno je jen kdyby. Ač mám rád sci-fi, jsem zapšklý realista až pesimista Very Happy Wink

Ovšem podle chuti, s jakou to vyprávíš, bych řekl, že bys u toho strávila půlku svýho života, kdyby se ti taková hra dostala do ruky Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.povidky-gafrad.blog.cz
Exspert
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Exspert


Film : Alien
Seriál : SG,ST
Home Planet : Nexus
Rasa : Širokospektrální Humanoid svého druhu
Reputace : 20

Star Wars: Battlefront I, II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: Battlefront I, II   Star Wars: Battlefront I, II EmptyWed Sep 29, 2010 12:36 am

Bereš mi to z úst...Byl by to vlastně tvůj život,který bys utvořil a chránil ty sám...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Star Wars: Battlefront I, II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: Battlefront I, II   Star Wars: Battlefront I, II Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Star Wars: Battlefront I, II
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Star Wars: The Old Republic
» Star Wars Posters
» Star Wars Movie Battles II
» Star wars: Galaxies
» Star Wars 1313

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
České scifi fórum a archiv :: O science fiction médiích :: Hry-
Přejdi na: