České scifi fórum a archiv
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Star Wars Posters

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Radim_Shinigami
Advanced Member
Advanced Member
Radim_Shinigami


Vyznamenání : Za vyhlazení pl
Home Planet : Coruscant - Imperial City
Rasa : Člověk - Bývalý republikán
Reputace : 9

Star Wars Posters Empty
PříspěvekPředmět: Star Wars Posters   Star Wars Posters EmptySun Jul 13, 2014 12:22 pm

Tak začal jsem teda tvořit Star Wars i když jsem si řekl, že to dělat nebudu protože toho je plná prdel Very Happy
Tak jsem to zkusil a tady jsou výsledky Very Happy

Darth Maul Poster Darth Sidious Star Wars Posters Star_Wars_Clone_Wars Vader recalls Sith Poster
Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
Coconut
Správce labyrintu
Správce labyrintu
Coconut


Vyznamenání : Umělec
Film : The Thing (1982)
Seriál : Red Dwarf
Home Planet : Pluto
Rasa : Humanoid
Reputace : 12

Star Wars Posters Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars Posters   Star Wars Posters EmptySun Jul 13, 2014 12:34 pm

To modrý s tim Vaderem je jednoznačně nejlepší :-)
Návrat nahoru Goto down
Radim_Shinigami
Advanced Member
Advanced Member
Radim_Shinigami


Vyznamenání : Za vyhlazení pl
Home Planet : Coruscant - Imperial City
Rasa : Člověk - Bývalý republikán
Reputace : 9

Star Wars Posters Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars Posters   Star Wars Posters EmptySun Jul 13, 2014 12:57 pm

Včera kolem půl noci jsem dostal nápad Very Happy co takhle udělat plakát, Vadera který vzpomíná na své blízké které znal nejvíc. Tak jsem to tvořil a vzniklo z toho tohle Smile nejdřív jsem přidal Padme a Obiwana, potom sem si řekl, proč nepřidat i Quigona.. Smile

Někdy mě štve !!! A to velmi, když tvořím plakát jasně neuložím to ale s tím já nemůžu počítat, že se mi to stane. Při tvorbě už jsem dost daleko třeba a něco vyřezávám tak smačku tlačítko na klávesnici většinou se spletu a smačku něco jiného a celý plakát i s tím co jsem už vyřezal a upravil se mi nahradí úplně jiným obrázkem !! Nejhorší na tom je, že to už nejde dát zpátky.. to se mi stalo minulou neděli když jsem tvořil plakát Galaktického Impéria... :/ DO HAJZLU S TÍM !! Jsem myslel že rukou prorazím monitor Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
Coconut
Správce labyrintu
Správce labyrintu
Coconut


Vyznamenání : Umělec
Film : The Thing (1982)
Seriál : Red Dwarf
Home Planet : Pluto
Rasa : Humanoid
Reputace : 12

Star Wars Posters Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars Posters   Star Wars Posters EmptySun Jul 13, 2014 1:15 pm

Jo proto musíš dělat ve vrstvách. Tuto neblahou zkušenost jsem získal v prváku na střední Very Happy Photoshop za nic nemohl jenom já Very Happy od té doby všechno ve vrstvách a pokud něco mažu tak jedině s pomocí masky a ne samotnou vrstvu.
Návrat nahoru Goto down
Radim_Shinigami
Advanced Member
Advanced Member
Radim_Shinigami


Vyznamenání : Za vyhlazení pl
Home Planet : Coruscant - Imperial City
Rasa : Člověk - Bývalý republikán
Reputace : 9

Star Wars Posters Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars Posters   Star Wars Posters EmptyMon Jul 28, 2014 7:14 pm

Tak dneska další plakát Very Happy dejme tomu trvalo to od oběda od 12:30 do 18:00 Very Happy 7,5 hodiny Very Happy Very Happy

Trade Federation

A zkus říct že je to nic moc Very Happy a asi tě něčím trefím Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
Sponsored content





Star Wars Posters Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars Posters   Star Wars Posters Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Star Wars Posters
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Star Wars JK3 a KOTF Posters
» Star trek Posters
» Star wars: Galaxies
» Star Wars 1313

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
České scifi fórum a archiv :: O science fiction médiích :: Fan art a Fan fiction-
Přejdi na: