České scifi fórum a archiv
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Star Trek: Bridge Commander

Goto down 
+2
Exspert
Svíťa
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Gafradium
Nový Uživatel
Nový Uživatel
Gafradium


Home Planet : Togoria
Rasa : Togorian
Reputace : 1

Star Trek: Bridge Commander - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Trek: Bridge Commander   Star Trek: Bridge Commander - Stránka 2 EmptyWed Oct 27, 2010 11:25 pm

Nejde moc o zvuk, ale o moji trpělivost Very Happy nesnáším, když musím čekat, zvlášť když to je kvůli mé neschopnosti Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.povidky-gafrad.blog.cz
Exspert
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Exspert


Film : Alien
Seriál : SG,ST
Home Planet : Nexus
Rasa : Širokospektrální Humanoid svého druhu
Reputace : 20

Star Trek: Bridge Commander - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Trek: Bridge Commander   Star Trek: Bridge Commander - Stránka 2 EmptyThu Oct 28, 2010 2:20 am

Trpělivost není tvá ctnost? Největší poučkou je neustálé zvyšování povědomí a tudíž, nikdo není neschopný, jen mu chybí ten pravý kámen,aby byla stavba dokonalá... Wink
Návrat nahoru Goto down
Svíťa
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Svíťa


Home Planet : Z'Ha'Dum
Rasa : Timelord
Reputace : 12

Star Trek: Bridge Commander - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Trek: Bridge Commander   Star Trek: Bridge Commander - Stránka 2 EmptyThu Oct 28, 2010 10:25 pm

No kámoš někde našel mód který umlčel ty blbí kecy od prvního důstojníka ale už si nepamatuju jak se menoval. Jinač v kobayashi maru si de vybrat libovolnou misi a začít hrát takže mise který nejdou jednoduše přeskočíš.
Návrat nahoru Goto down
Radim_Shinigami
Advanced Member
Advanced Member
Radim_Shinigami


Vyznamenání : Za vyhlazení pl
Home Planet : Coruscant - Imperial City
Rasa : Člověk - Bývalý republikán
Reputace : 9

Star Trek: Bridge Commander - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Trek: Bridge Commander   Star Trek: Bridge Commander - Stránka 2 EmptyThu Oct 28, 2010 11:33 pm

Bridge Commander nejlepší hra jakou jsem viděl. Často jsem hrál za Constitution refit. Ale často mě někdo porazil protože ta loď je slabá ale zase pěkná. Někdy i tak ze srandy si vezmu starý Constitution a jdu na klingony a nebo na borgy. Když si dám Instant Action. Smile
Párkrát jsem hrál i Multiplayer z brachou Smile
Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
Svíťa
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Svíťa


Home Planet : Z'Ha'Dum
Rasa : Timelord
Reputace : 12

Star Trek: Bridge Commander - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Trek: Bridge Commander   Star Trek: Bridge Commander - Stránka 2 EmptyFri Oct 29, 2010 4:21 pm

No...je to perfektní hra to se musí nechat Smile já jsem ji hrál asi 2 roky nez sem musel reinstalovat Pc. Pak už se mi to moc hrát nechtělo až do teď.
Kdyby to nějak šlo tak bysme mohli dát multiplayer proti sobě Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Svíťa
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Svíťa


Home Planet : Z'Ha'Dum
Rasa : Timelord
Reputace : 12

Star Trek: Bridge Commander - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Trek: Bridge Commander   Star Trek: Bridge Commander - Stránka 2 EmptyFri Oct 29, 2010 4:24 pm

jinač podařilo se ti do toho multiplayeru dát aji stažený lodě? Me to nikdy nešlo.
Návrat nahoru Goto down
Radim_Shinigami
Advanced Member
Advanced Member
Radim_Shinigami


Vyznamenání : Za vyhlazení pl
Home Planet : Coruscant - Imperial City
Rasa : Člověk - Bývalý republikán
Reputace : 9

Star Trek: Bridge Commander - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Trek: Bridge Commander   Star Trek: Bridge Commander - Stránka 2 EmptyFri Oct 29, 2010 5:16 pm

Jo, když si stáhneš mod Kobayashimaru tak tam máš dominionské lodě. Spousty lodí od kardasianu a Jemmhadaru. I jemmhadarské stíhačky. A s Federace tam je toho taky hodně ale postupně ty lodě můžeš doplňovat do konce jsem objevil i Defiant z Terranského Imperia. Ty jsem stahoval nejčastěji protože Terranské imperium mám nejraději ale potom jsem stahoval i nějaký Imperiální consitution.

Lodě nalezneš tady na této stránce. http://bridgecommander.filefront.com Smile
Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
Svíťa
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Svíťa


Home Planet : Z'Ha'Dum
Rasa : Timelord
Reputace : 12

Star Trek: Bridge Commander - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Trek: Bridge Commander   Star Trek: Bridge Commander - Stránka 2 EmptySat Oct 30, 2010 8:47 pm

Jo z té stránky mám 90% lodí akorát ta kobayashi maru mi moc dobrě nejede Smile Stáhl sem tam nějaký módy který se s kb moc nemusej. Škoda
Návrat nahoru Goto down
Radim_Shinigami
Advanced Member
Advanced Member
Radim_Shinigami


Vyznamenání : Za vyhlazení pl
Home Planet : Coruscant - Imperial City
Rasa : Člověk - Bývalý republikán
Reputace : 9

Star Trek: Bridge Commander - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Trek: Bridge Commander   Star Trek: Bridge Commander - Stránka 2 EmptySun Oct 31, 2010 12:01 pm

Pokud by si chtěl tak tam najdeš mod Stargate někde kde máš Oraiské lodě, Hataky, Death Glidery a pozemské lodě myslímn že Prometheus a Daidalos na Hammonda můžeš ještě zapomenout pokud ho už někdo vyrobil kdyby byla Destiny Smile
Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
Svíťa
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Svíťa


Home Planet : Z'Ha'Dum
Rasa : Timelord
Reputace : 12

Star Trek: Bridge Commander - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Trek: Bridge Commander   Star Trek: Bridge Commander - Stránka 2 EmptySun Oct 31, 2010 6:06 pm

Jo ten mód sem si už taky stáhl a proto mi asi nejede KB Sad
Co já vím tak vývoj Destiny ještě není oznámen což je škoda...

Já upřednostňuju lodě ze ST.....víc mě to s něma baví Very Happy
Jediný co mě opravdu štve je nevyváženost lodí ze SW....



Naposledy upravil Svíťa dne Mon Nov 01, 2010 12:49 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Exspert
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Exspert


Film : Alien
Seriál : SG,ST
Home Planet : Nexus
Rasa : Širokospektrální Humanoid svého druhu
Reputace : 20

Star Trek: Bridge Commander - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Trek: Bridge Commander   Star Trek: Bridge Commander - Stránka 2 EmptySun Oct 31, 2010 11:17 pm

Nevyváženost !Já jsem zatím u základu,ale,až budu trochu dále,příjdu si prosím pro radu... Wink
Návrat nahoru Goto down
Svíťa
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Svíťa


Home Planet : Z'Ha'Dum
Rasa : Timelord
Reputace : 12

Star Trek: Bridge Commander - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Trek: Bridge Commander   Star Trek: Bridge Commander - Stránka 2 EmptyMon Nov 01, 2010 12:49 am

OK

Chyba---opravena

Když nejsu ve škole tak si jaksi nedávám pozor na pravopis Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Exspert
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Exspert


Film : Alien
Seriál : SG,ST
Home Planet : Nexus
Rasa : Širokospektrální Humanoid svého druhu
Reputace : 20

Star Trek: Bridge Commander - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Trek: Bridge Commander   Star Trek: Bridge Commander - Stránka 2 EmptyMon Nov 01, 2010 1:17 am

Svíťa, za chybu se nomlouvej,tady si toho skoro vůbec nikdo nevšimne,všimla jsem si nechtě,pardón,ale kašli na to,to se stává běžně.Taky udělám nějaký ten kiks.Ale až to dohraji,tak si stáhnu ty další mody,když říkáte,že za to stojí... Wink
Návrat nahoru Goto down
Svíťa
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Svíťa


Home Planet : Z'Ha'Dum
Rasa : Timelord
Reputace : 12

Star Trek: Bridge Commander - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Trek: Bridge Commander   Star Trek: Bridge Commander - Stránka 2 EmptyMon Nov 01, 2010 5:05 pm

jj hlavně pak Kobayashi Maru

Kámoš včera dostahoval poslední verzi a prej je bombastická Smile
Návrat nahoru Goto down
Exspert
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Exspert


Film : Alien
Seriál : SG,ST
Home Planet : Nexus
Rasa : Širokospektrální Humanoid svého druhu
Reputace : 20

Star Trek: Bridge Commander - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Trek: Bridge Commander   Star Trek: Bridge Commander - Stránka 2 EmptyMon Nov 01, 2010 5:57 pm

To jo,ale nebude to asi hned,já se teď k hraní tak často nedostanu,tak to chvíli potrvá... Smile
Návrat nahoru Goto down
Svíťa
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Svíťa


Home Planet : Z'Ha'Dum
Rasa : Timelord
Reputace : 12

Star Trek: Bridge Commander - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Trek: Bridge Commander   Star Trek: Bridge Commander - Stránka 2 EmptyMon Feb 07, 2011 8:39 pm

Já taky hraju jenom občas...Smile
Návrat nahoru Goto down
Radim_Shinigami
Advanced Member
Advanced Member
Radim_Shinigami


Vyznamenání : Za vyhlazení pl
Home Planet : Coruscant - Imperial City
Rasa : Člověk - Bývalý republikán
Reputace : 9

Star Trek: Bridge Commander - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Trek: Bridge Commander   Star Trek: Bridge Commander - Stránka 2 EmptyWed Feb 16, 2011 11:37 pm

Zkoušeli jste mod Kobayashimaru ?? Nevím jestli už vyšla nová erze, vždycky jsem to hrál, vždycky mě bavilo lítat s Constitutinem Smile Ale vždycky mě dostali se nedivím s takovou starou lodí proti Dominionu Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
Svíťa
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Svíťa


Home Planet : Z'Ha'Dum
Rasa : Timelord
Reputace : 12

Star Trek: Bridge Commander - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Trek: Bridge Commander   Star Trek: Bridge Commander - Stránka 2 EmptyThu Feb 17, 2011 12:43 am

Dominion je svině...moc silný lodě...ale jo kobayashi maru jsem hrál...jenom můj počítač s tím má problém... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Exspert
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Exspert


Film : Alien
Seriál : SG,ST
Home Planet : Nexus
Rasa : Širokospektrální Humanoid svého druhu
Reputace : 20

Star Trek: Bridge Commander - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Trek: Bridge Commander   Star Trek: Bridge Commander - Stránka 2 EmptyThu Feb 17, 2011 2:54 am

A já jsem pořád na začátku Very Happy Ale to je fukc,hlavně,že mě to baví Smile Mám ráda spíše ty technické stránky Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Hawk
Administrátor
Administrátor
Hawk


Home Planet : Earth
Rasa : Člověk
Reputace : 2

Star Trek: Bridge Commander - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Trek: Bridge Commander   Star Trek: Bridge Commander - Stránka 2 EmptyWed Mar 02, 2011 11:31 am

Tak už jsem to začal hrát znovu...sice ta grafika mě zase ze začátku trochu položila, ale po půl hodině hraní, jsem si už zvykl. Very Happy

Obdivuju v té hře, že když např. my zeslábnou více štíty a když do mě kropí, tak jak se na můstku začnou praskat ty "trubky" a začne se "pouštět" záhadný kouř do vnitř...no prostě prasklina Very Happy

Jen bych se chtěl zeptat...je nějaké možnost nebo mod, aby ti umožnilo vstát z křesla a chodit na palubě? Např. při útoku...prostě kdykoliv.
Návrat nahoru Goto down
http://phpscripts.cz
Exspert
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Exspert


Film : Alien
Seriál : SG,ST
Home Planet : Nexus
Rasa : Širokospektrální Humanoid svého druhu
Reputace : 20

Star Trek: Bridge Commander - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Trek: Bridge Commander   Star Trek: Bridge Commander - Stránka 2 EmptyWed Mar 02, 2011 12:25 pm

Hmm,tak na tohe by ti odpověděl Svíťa,který to jede a dost o té hře ví,nebo taky by mohl Scawenger,ten by snad byl schopen ten mód i vyrobit.Nevím ale jistě...
No,ta grafika,co se dá dělat,ale jinak dobrý,akorát,já toho moc nenahrála,není času,takže mi to obvykle trvá hódně dlouho...Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Star Trek: Bridge Commander - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Trek: Bridge Commander   Star Trek: Bridge Commander - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Star Trek: Bridge Commander
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Star Trek: Bridge Commander
» Star Wars: Battlefront I, II
» Star Trek Elite Force II
» Star Wars 1313
» Star Wars: The Old Republic

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
České scifi fórum a archiv :: O science fiction médiích :: Hry-
Přejdi na: