České scifi fórum a archiv
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Star Wars: The Old Republic

Goto down 
+6
Ultík
Xavier
Radim_Shinigami
Kapitán Kirk
Darth Gryat
Coconut
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Exspert
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Exspert


Film : Alien
Seriál : SG,ST
Home Planet : Nexus
Rasa : Širokospektrální Humanoid svého druhu
Reputace : 20

Star Wars: The Old Republic - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic   Star Wars: The Old Republic - Stránka 3 EmptyThu Jul 29, 2010 9:39 pm

To je daleko,hmm.No jasně,užij si to a taky si zatrsej!Třeba tam potkáš nějakou kopretinku...
To já zase budu pilovat Belly dance,abych to někam dotančila...Zítra skáknu do kina,seberu sebou bráchu z jeho babou a nějaké kámoše... Wink
Návrat nahoru Goto down
Darth Gryat
V.I.P.
V.I.P.
Darth Gryat


Vyznamenání : Jedi Master
Home Planet : Tython
Rasa : Miraluka
Reputace : 7

Star Wars: The Old Republic - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic   Star Wars: The Old Republic - Stránka 3 EmptyThu Jul 29, 2010 10:23 pm

belly dance dělá matka Smile a docela se mi to líbí.
BTW: tak si to v kině uži!
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Exspert
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Exspert


Film : Alien
Seriál : SG,ST
Home Planet : Nexus
Rasa : Širokospektrální Humanoid svého druhu
Reputace : 20

Star Wars: The Old Republic - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic   Star Wars: The Old Republic - Stránka 3 EmptyThu Jul 29, 2010 10:36 pm

Darth Gryat napsal:
belly dance dělá matka Smile a docela se mi to líbí.
BTW: tak si to v kině uži!
Spoiler:


Hele,něco ti řeknu,je to úplně jedno,jestli umíš jen jeden styl!Není přece problém se naučit více!Není na to nějaký kurz?A co se pak zeptat těch,co to umí,třeba ti ukáží pár triků.Já bych to jen tak nenechala,ukecala bych aj čerta!Hmm? Devil Já umím taky jen vlnit zadkem a tím ostatním,potřebuji dopilovat,když se mi něco nedaří a jdu do toho!Kašli na to,že by ses ztrapnil-já bych se tedy nesmála,třeba bych se to taky naučila...Každý začátek je těžký,zkus něco okoukat!Podívám se na ty odkazy,ju?


Naposledy upravil Exspert dne Thu Jul 29, 2010 10:39 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Darth Gryat
V.I.P.
V.I.P.
Darth Gryat


Vyznamenání : Jedi Master
Home Planet : Tython
Rasa : Miraluka
Reputace : 7

Star Wars: The Old Republic - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic   Star Wars: The Old Republic - Stránka 3 EmptyThu Jul 29, 2010 10:38 pm

právě to dělám, odkoukávám. nebo se učim z tutorialu co dělaj prave Def a Tip8.
to jako neni zas problem se něco naučit ale ono se na takovejdlech soutěžích skáče spíš hardjump, a já umim jen pár triků + hardbases.
Návrat nahoru Goto down
Exspert
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Exspert


Film : Alien
Seriál : SG,ST
Home Planet : Nexus
Rasa : Širokospektrální Humanoid svého druhu
Reputace : 20

Star Wars: The Old Republic - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic   Star Wars: The Old Republic - Stránka 3 EmptyThu Jul 29, 2010 10:40 pm

Ty jo,chtěla jsem to schovat do toho rámečku,akorát nevím jak. 4955
Návrat nahoru Goto down
Darth Gryat
V.I.P.
V.I.P.
Darth Gryat


Vyznamenání : Jedi Master
Home Planet : Tython
Rasa : Miraluka
Reputace : 7

Star Wars: The Old Republic - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic   Star Wars: The Old Republic - Stránka 3 EmptyThu Jul 29, 2010 10:48 pm

nad rámečkem kde múžeš psát máš různé možnosti, tak klikni na OTHERS označ nějakej text a dej SPOILER Wink
Návrat nahoru Goto down
Darth Gryat
V.I.P.
V.I.P.
Darth Gryat


Vyznamenání : Jedi Master
Home Planet : Tython
Rasa : Miraluka
Reputace : 7

Star Wars: The Old Republic - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic   Star Wars: The Old Republic - Stránka 3 EmptyFri Aug 20, 2010 10:24 pm

jinak, už víte jakou si uděláte postavu(za předpokladu že budete hrát Razz )? já to mám asi jistý. moje bude Miraluka(Vissas Marr, rasa citliva na silu a bez oči. nosi pěkný překrivky přez oči) bude to Jedi Knight(nejsem si jistej ještě jako to bude Advancet Klas, ale pravděpodobně Guardian), bude mít jeden možná tyč s fialovim ostří. ještě nevim zdali to bude ženská nebo chlap(záleží jak sexy udělaj ženskej zadek Razz ať se mam naco celou hru dívat).
Návrat nahoru Goto down
Exspert
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Exspert


Film : Alien
Seriál : SG,ST
Home Planet : Nexus
Rasa : Širokospektrální Humanoid svého druhu
Reputace : 20

Star Wars: The Old Republic - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic   Star Wars: The Old Republic - Stránka 3 EmptyFri Aug 20, 2010 10:44 pm

Ty vole!Při tom nemůžeš čučet na prdel,ale myslet,né?Kdybys byl jako ženská,tak bys stejně na svou čučet nemoh!Já musím zkusit nanečisto,ať nedělám ostudu,no... Wink Pak se zaregistruju...Jinak si vybírám postavy nejslabší a nejpodřadnější,protože to bude záležet jen na mém úsilí,kam až se dostanu...Až budu lepčí,teda jestli budu,tak si vyberu něco lepčího...Anebo ženskou,že by?Podle toho,co dovedou,kromě kroucení zadkem,hi... Wink tongue
Návrat nahoru Goto down
Darth Gryat
V.I.P.
V.I.P.
Darth Gryat


Vyznamenání : Jedi Master
Home Planet : Tython
Rasa : Miraluka
Reputace : 7

Star Wars: The Old Republic - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic   Star Wars: The Old Republic - Stránka 3 EmptyFri Aug 20, 2010 11:03 pm

to samý jako chlapi Wink
já to myslel jako vtip. ikdyž by to byl výtanej bonus Razz dívat se na ten zadek můžu protože to vypadá takhle
kód:
http://leakerz.net/wp/2010/08/19/star-wars-the-old-republic-gameplay-videos/
a tam by měli bejt postavy tak něják vyvážený tudíž to nebude jen Jedi Knight, Consul proti Sith Warrior a inqusitor ale každá postava může zabít tu druhou, tudíž třeba smugler(pašerák) sith warriora.
hratelný rasy sou tu: • Člověk - Všechny classy prej
• Miraluka - Jedi Knight
• Mirialan - Jedi Consular
• Twi'lek - Smuggler
• Chiss - Imperial Agent
• Rattataki - Bounty Hunter
• Sith Pureblood - Sith Warrior
• Zabrak - Sith Inquisitor
ještě z daleka to nejsou všecky rasy... jsou to jen ty co zatim oznamily takže spousta dalších určitě přibude. info o rasách, povolání a všeobecně o hře tu:
kód:
http://www.oldrepublic.cz/index.html
Návrat nahoru Goto down
Exspert
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Exspert


Film : Alien
Seriál : SG,ST
Home Planet : Nexus
Rasa : Širokospektrální Humanoid svého druhu
Reputace : 20

Star Wars: The Old Republic - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic   Star Wars: The Old Republic - Stránka 3 EmptyFri Aug 20, 2010 11:49 pm

Njn,ženská je prapodivná rasa,tak bych byla za ženskou,abys mi jako mohl koukat na ten zadek,no...A jakou barvu by sis přál?Červenou,modrou?Jo,ty máš rád tu fialovou,ale to bude poněkud obtížnější...Na to mrknu.Zajímá mě,co jaká postava dovede,jestli to není jen bezhlavé máchání leaserem,ale to by mi taky stačilo,prozatím.Je to stejné jako u Battlefront?Abych nepletla koše z baňama... Smile tongue Wink

Nó,pěkné kybernetické zadky,to bych brala!Ale čumět sobě na prdel nebudu!Raději bych tam měla nějakého,kterému bych čučela na ten zadek já!Jó a blaster bych taky nechtěla,spíš ten sv.meč,nebo ňákou pořádnou mašinu,která je smete jednou ranou všechny..
Návrat nahoru Goto down
Xavier
V.I.P.
V.I.P.
Xavier


Reputace : 3

Star Wars: The Old Republic - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic   Star Wars: The Old Republic - Stránka 3 EmptyFri Sep 17, 2010 8:30 pm

cože, to jako fakt že tam budou Chissové Rattataki a Sithové?
Tak milé Star wars de pěkně dolů, co se kvality týče....
Návrat nahoru Goto down
Darth Gryat
V.I.P.
V.I.P.
Darth Gryat


Vyznamenání : Jedi Master
Home Planet : Tython
Rasa : Miraluka
Reputace : 7

Star Wars: The Old Republic - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic   Star Wars: The Old Republic - Stránka 3 EmptySun Feb 20, 2011 2:46 pm


záznam z pragofestu a přehled známejch informací Wink
Návrat nahoru Goto down
Darth Gryat
V.I.P.
V.I.P.
Darth Gryat


Vyznamenání : Jedi Master
Home Planet : Tython
Rasa : Miraluka
Reputace : 7

Star Wars: The Old Republic - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic   Star Wars: The Old Republic - Stránka 3 EmptyWed Mar 09, 2011 8:48 pm

yeah, na offic stránkách už rozjeli Guild Headquarters... což znemá že už si můžete založit guildy nebo se do nějaké přidat a nehrozí že by vám někdo zabral jméno ve hře Razz
já osobně sem už v guildě Animae Fidelium.
Návrat nahoru Goto down
Darth Gryat
V.I.P.
V.I.P.
Darth Gryat


Vyznamenání : Jedi Master
Home Planet : Tython
Rasa : Miraluka
Reputace : 7

Star Wars: The Old Republic - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic   Star Wars: The Old Republic - Stránka 3 EmptyTue Jun 14, 2011 5:44 pm

tak sem si udělal vlastní TOR signature Razz
Star Wars: The Old Republic - Stránka 3 8e04981b34f04e13
BTW: na stránkách: http://www.enjin.com/swtor-signature-generator
Návrat nahoru Goto down
Svíťa
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Svíťa


Home Planet : Z'Ha'Dum
Rasa : Timelord
Reputace : 12

Star Wars: The Old Republic - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic   Star Wars: The Old Republic - Stránka 3 EmptyWed Jun 15, 2011 4:20 pm

Super! Smile Smile
Návrat nahoru Goto down
Coconut
Správce labyrintu
Správce labyrintu
Coconut


Vyznamenání : Umělec
Film : The Thing (1982)
Seriál : Red Dwarf
Home Planet : Pluto
Rasa : Humanoid
Reputace : 12

Star Wars: The Old Republic - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic   Star Wars: The Old Republic - Stránka 3 EmptyMon Jun 27, 2011 6:01 pm

No sem na tu hru zvědavej. Doufám, že mě nezklame jako řada jinejch her :-) u Star Wars titulů se to ale moc nestává.
Návrat nahoru Goto down
Svíťa
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Svíťa


Home Planet : Z'Ha'Dum
Rasa : Timelord
Reputace : 12

Star Wars: The Old Republic - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic   Star Wars: The Old Republic - Stránka 3 EmptyTue Jun 28, 2011 7:20 pm

Taky doufám že dopadne dobře...ačkoli zatím podle gameplayů to dost připomíná World Of Warcraft...i když kdo ví. Jedno se té hře už teď musí nechat...epický trailery.
Návrat nahoru Goto down
Darth Gryat
V.I.P.
V.I.P.
Darth Gryat


Vyznamenání : Jedi Master
Home Planet : Tython
Rasa : Miraluka
Reputace : 7

Star Wars: The Old Republic - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic   Star Wars: The Old Republic - Stránka 3 EmptyThu Jun 30, 2011 3:02 pm

mno, grafika je tada dost rozdílná oproti WoW(nedíval ses na starší gameplaye?). ale taky je jasný že to WoW připomíná když je to MMOrpg jako WoW.
třeba poslední gameplaye z E3 sou výborný Wink a WoW to podle mě nepřipomíná...
Návrat nahoru Goto down
Darth Gryat
V.I.P.
V.I.P.
Darth Gryat


Vyznamenání : Jedi Master
Home Planet : Tython
Rasa : Miraluka
Reputace : 7

Star Wars: The Old Republic - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic   Star Wars: The Old Republic - Stránka 3 EmptyFri Sep 30, 2011 5:54 pm

v dnešní updatu přidali na stránky galaktickou 3D mapu s znamejma planetama v hře(rozdělený na sektory) navíc informace lodích.
http://www.swtor.com/info/holonet/galaxy-map
Návrat nahoru Goto down
Svíťa
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Svíťa


Home Planet : Z'Ha'Dum
Rasa : Timelord
Reputace : 12

Star Wars: The Old Republic - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic   Star Wars: The Old Republic - Stránka 3 EmptyWed Oct 05, 2011 5:54 pm

Neznámé regiony!!! Tohle mě upřímně překvapilo Very Happy Jestli pak tam budou chissové? Mimochodem, všimli jste si jak velkou část tam ovládají huttové? Pokud se nepletu, tak v období kolem a po epizodě 4 bylo jejich území podstatně menší.
Návrat nahoru Goto down
Darth Gryat
V.I.P.
V.I.P.
Darth Gryat


Vyznamenání : Jedi Master
Home Planet : Tython
Rasa : Miraluka
Reputace : 7

Star Wars: The Old Republic - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic   Star Wars: The Old Republic - Stránka 3 EmptyThu Oct 06, 2011 6:26 pm

jj, chisové jsou hratelná rasa za Imperium.
j protože na valce se přeci jen dá něco vydělat(třetí se směje).
BTW: asi sem to sem ještě nenapsal ale TOR v Evropě oficiálně výjde 22.12(letos). ti co mají preorder(jako třeba ja Razz) budou pařit +- o tejden dřív(+- 15.12).
Návrat nahoru Goto down
Svíťa
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Svíťa


Home Planet : Z'Ha'Dum
Rasa : Timelord
Reputace : 12

Star Wars: The Old Republic - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic   Star Wars: The Old Republic - Stránka 3 EmptyMon Oct 10, 2011 8:20 pm

Chisse mám opravdu rád a jestli budou jako hratelná rasa za Impérium...možná za něj budu i hrát Smile

Uvažovali jste už o tom za koho budete hrát?
Návrat nahoru Goto down
Radim_Shinigami
Advanced Member
Advanced Member
Radim_Shinigami


Vyznamenání : Za vyhlazení pl
Home Planet : Coruscant - Imperial City
Rasa : Člověk - Bývalý republikán
Reputace : 9

Star Wars: The Old Republic - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic   Star Wars: The Old Republic - Stránka 3 EmptyTue Oct 11, 2011 7:39 pm

Většinou takové hry mají ochranu jak prase. Kdo by si to chtěl stáhnout tak bude mít nejspíš smůlu protože tu hru nerozjede, nevím jak je to u originálky vím že takový problém je u Star Trek Online a u Stargate Resistance. Potom byl problém i u Assasina II Mělo to ochranu, ten člověk který si to koupil tak to nerozjel museli t stáhnout z prodeje a spravit to Smile
Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
Svíťa
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Svíťa


Home Planet : Z'Ha'Dum
Rasa : Timelord
Reputace : 12

Star Wars: The Old Republic - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic   Star Wars: The Old Republic - Stránka 3 EmptyWed Oct 12, 2011 12:38 am

Dobrá ochrana na PC Hry zatím neexistuje...vše se dá hacknout.
Návrat nahoru Goto down
Radim_Shinigami
Advanced Member
Advanced Member
Radim_Shinigami


Vyznamenání : Za vyhlazení pl
Home Planet : Coruscant - Imperial City
Rasa : Člověk - Bývalý republikán
Reputace : 9

Star Wars: The Old Republic - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic   Star Wars: The Old Republic - Stránka 3 EmptyWed Oct 12, 2011 3:41 pm

Dobře asi jo, ale vím že už něco takového bylo. Smile
Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
Sponsored content





Star Wars: The Old Republic - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Old Republic   Star Wars: The Old Republic - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Star Wars: The Old Republic
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Star Wars 1313
» Star Wars Posters
» Miss Star Wars
» Star Wars: Battlefront I, II
» Star wars: Galaxies

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
České scifi fórum a archiv :: O science fiction médiích :: Hry-
Přejdi na: