České scifi fórum a archiv
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Star trek Posters

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Radim_Shinigami
Advanced Member
Advanced Member
Radim_Shinigami


Vyznamenání : Za vyhlazení pl
Home Planet : Coruscant - Imperial City
Rasa : Člověk - Bývalý republikán
Reputace : 9

Star trek Posters Empty
PříspěvekPředmět: Star trek Posters   Star trek Posters EmptyWed Jul 20, 2011 6:57 pm

Tak můj první nápad byl udělat poster. jak vidím dopadlo to celkem dobře ale měl jsem s tím spoustu problému, na konec z toho vyšel bezvadný výsledek ze kterého mám ohromnou radost. Pokud se vám tohle líbí snad v tom budu pokračovat Smile
Star trek Posters Startrektngposter1

Jinak to dělám v programu Photo Filter dobrý, jednoduchý ne moc složitý jak Adobe Photoshop. Smile
Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
Darth Gryat
V.I.P.
V.I.P.
Darth Gryat


Vyznamenání : Jedi Master
Home Planet : Tython
Rasa : Miraluka
Reputace : 7

Star trek Posters Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star trek Posters   Star trek Posters EmptyWed Jul 20, 2011 8:35 pm

Picard tam je něják mockrát ne? Very Happy jinak je to pěkný Wink
BTW: ale v adobe photoshopu je víc možností a víc "cest" jak udělat něco podobnýho.
ale chápu, někdo nemá nervy se stim párat Smile
Návrat nahoru Goto down
Radim_Shinigami
Advanced Member
Advanced Member
Radim_Shinigami


Vyznamenání : Za vyhlazení pl
Home Planet : Coruscant - Imperial City
Rasa : Člověk - Bývalý republikán
Reputace : 9

Star trek Posters Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star trek Posters   Star trek Posters EmptyWed Jul 20, 2011 8:42 pm

Nechal jsem s inspirovat jedním típkem který dělal to samé akorát ze Star Warsem. Třeba tam napatlal spoustu Anakinu zas. Dejme tomu že to je poster na Kapitána Picarda příště třeba udělám na Raikera nebo na Data. A jindy třeba udělám celou posádku Smile
Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
Svíťa
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Svíťa


Home Planet : Z'Ha'Dum
Rasa : Timelord
Reputace : 12

Star trek Posters Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star trek Posters   Star trek Posters EmptyThu Jul 21, 2011 1:14 am

Fakt pěkný Smile Můj první ST poster byl dělán v paintru. Základ byl plakát z prvního kontaktu akorát jsem vyměnil hlavy za hlavy učitelů xD. Mrknu se jestli ho ještě někde nemám...
Návrat nahoru Goto down
Radim_Shinigami
Advanced Member
Advanced Member
Radim_Shinigami


Vyznamenání : Za vyhlazení pl
Home Planet : Coruscant - Imperial City
Rasa : Člověk - Bývalý republikán
Reputace : 9

Star trek Posters Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star trek Posters   Star trek Posters EmptyThu Jul 21, 2011 2:00 am

Uf, dalo mi to fušku ale teď jsem dodělával Asassina Poster. Dost povedené. dělal jsem to asi dvě hodiny z pauzou na NCIS Very Happy
Dneska do poledne ho tu dám aby sté ho viděli ale i tak to ze Star Trekem nemá nic společného Smile

Star trek Posters Assasinscreedposter00

Teď už vím že dělat Poster není žádná sranda jak jsem si myslel Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
Svíťa
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Svíťa


Home Planet : Z'Ha'Dum
Rasa : Timelord
Reputace : 12

Star trek Posters Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star trek Posters   Star trek Posters EmptyThu Jul 21, 2011 7:07 pm

I tak pěkný Smile V jakým programu to děláš?
Návrat nahoru Goto down
Radim_Shinigami
Advanced Member
Advanced Member
Radim_Shinigami


Vyznamenání : Za vyhlazení pl
Home Planet : Coruscant - Imperial City
Rasa : Člověk - Bývalý republikán
Reputace : 9

Star trek Posters Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star trek Posters   Star trek Posters EmptyThu Jul 21, 2011 7:47 pm

Photo Filter, celkem jednoduchý není vůbec složitý a je v češtině.. Smile

Star trek Posters Startrektosdoomsdaymach

Jestli někdo pozná z kterého to je dílu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
Radim_Shinigami
Advanced Member
Advanced Member
Radim_Shinigami


Vyznamenání : Za vyhlazení pl
Home Planet : Coruscant - Imperial City
Rasa : Člověk - Bývalý republikán
Reputace : 9

Star trek Posters Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star trek Posters   Star trek Posters EmptyFri Jul 22, 2011 5:18 pm

Tak další Poster ze Star Treku je na cestě Smile dodělám poslední úpravy a můžu to sem hodit Smile

Star trek Posters Startrektosmirrormirror

Tak jo další Poster z dílu Mirror, Mirror Smile
Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
Darth Gryat
V.I.P.
V.I.P.
Darth Gryat


Vyznamenání : Jedi Master
Home Planet : Tython
Rasa : Miraluka
Reputace : 7

Star trek Posters Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star trek Posters   Star trek Posters EmptyFri Jul 22, 2011 7:22 pm

Radim_Shinigami napsal:
a je v češtině.. Smile
To můj adobe photoshop taky Very Happy
BTW: když je to z zrcadlovýho vesmíru bejt spock, kirk apod... ženský? O_
Návrat nahoru Goto down
Radim_Shinigami
Advanced Member
Advanced Member
Radim_Shinigami


Vyznamenání : Za vyhlazení pl
Home Planet : Coruscant - Imperial City
Rasa : Člověk - Bývalý republikán
Reputace : 9

Star trek Posters Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star trek Posters   Star trek Posters EmptyFri Jul 22, 2011 7:37 pm

V tom dílu byli dvě Marlena a Uhura Smile Víc jich tam nebylo pokud si dobře vzpomínám Smile

Tak další Poster je tu z dílu Principy Moci
Star trek Posters Startrektospatternsoffo
Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
Radim_Shinigami
Advanced Member
Advanced Member
Radim_Shinigami


Vyznamenání : Za vyhlazení pl
Home Planet : Coruscant - Imperial City
Rasa : Člověk - Bývalý republikán
Reputace : 9

Star trek Posters Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star trek Posters   Star trek Posters EmptySat May 26, 2012 8:45 pm

Tak po hodně dlouhé pauze, nebo spíš sem na to sral Very Happy Mám dvě novinky vytvořené Smile

Star Trek ENT - Hlavní Posádka Poster
Star trek Posters Star_Trek_ENT_Poster_001

Star Trek ENT - Shran Poster
Star trek Posters Star_Trek_ENT_Shren_Poster_001


Star Trek ENT - Silik Poster
Star trek Posters Star_Trek_ENT_Silik_Poster_001
Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
Exspert
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Exspert


Film : Alien
Seriál : SG,ST
Home Planet : Nexus
Rasa : Širokospektrální Humanoid svého druhu
Reputace : 20

Star trek Posters Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star trek Posters   Star trek Posters EmptyMon May 28, 2012 8:22 pm

Dobréé,jsem si všimla i původních Star treků s šedesátých,povedly se Smile
Návrat nahoru Goto down
Radim_Shinigami
Advanced Member
Advanced Member
Radim_Shinigami


Vyznamenání : Za vyhlazení pl
Home Planet : Coruscant - Imperial City
Rasa : Člověk - Bývalý republikán
Reputace : 9

Star trek Posters Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star trek Posters   Star trek Posters EmptyMon May 28, 2012 8:53 pm

Jen mě mrzí že teď není na to tolik času, mám v pátek písemné zkoušky, spousty učení, ty to obrázky z Enterprise sem dělal v pátek a v Sobotu, musel sem si dát pauzu, jinak bych z toho učení z cvoknul. A dneska sem z učením pokračoval veselé dál Very Happy

Jinak každý ten poster, něco značí, jenom se člověk nad tím musí zamyslet, není to jenom obyčejné hatla patla přes sebe, je to jako malování obrazu, člověk v tom něco vidí, přátelství nebo nepřátelství, nebo člověka který je zkutečný přítel, jiný poster může značit lásku k někomu, prostě nějak tak, jak sou ty postavy k sobě propojené. Jako na příklad řeknu třeba Picard, co si pod tím představím. Přátelé, důležitý člověk pro Picarda. Hlavní jeho nepřítel Královna Borgů, a do toho zapadá i Lokutus právě....

A hlavní posádka Enterprise byl hlavní úvod do toho všeho...a tím právě z Enterprise pokračují..


Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
Darth Gryat
V.I.P.
V.I.P.
Darth Gryat


Vyznamenání : Jedi Master
Home Planet : Tython
Rasa : Miraluka
Reputace : 7

Star trek Posters Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star trek Posters   Star trek Posters EmptyTue May 29, 2012 7:19 pm

celkem pěkné, já bych se jen dal víc záležet na samotných obrázcích. nevim jaké má možnosti ten tvůj program, ale určitě bych je ještě upravil aby tam ty rovný okraje nebyly tak patrný, nebo pak vybírat jiný obrázky no... Razz
Návrat nahoru Goto down
Radim_Shinigami
Advanced Member
Advanced Member
Radim_Shinigami


Vyznamenání : Za vyhlazení pl
Home Planet : Coruscant - Imperial City
Rasa : Člověk - Bývalý republikán
Reputace : 9

Star trek Posters Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star trek Posters   Star trek Posters EmptyTue May 29, 2012 7:24 pm

Já okraje rozmazávám, protože nevím jak to mám zprůhlednit aspoň, ale pravda je že to jde celkem blbě vidět. Někdy to jde rozmazat dobře a někdy dost blbě že se to rozmazává směrem dovnitř do té postavy, tak to musím nějak aby to vyniklo dobře... Ale pořád lepší než aby ty okraje byli rovné, protože logický za to to opravdu by vypadalo děsně, stačí si to představit Smile
Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
Darth Gryat
V.I.P.
V.I.P.
Darth Gryat


Vyznamenání : Jedi Master
Home Planet : Tython
Rasa : Miraluka
Reputace : 7

Star trek Posters Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star trek Posters   Star trek Posters EmptyTue May 29, 2012 7:29 pm

j, jasně. já vim. ale furt tam ty okraje sou patrný Smile třeba tam přidej nějaký efekty pokud to jde ale jestli tě to opravdu baví, doporučil bych ti třeba adobe photoshop. je sice náročnější na obsluhu ale dají se v tom vyábět opravdu kvalitní obrázky. a obzvlášť na takovýhle postery, sigy, avatary. fakt se mi to osvědčilo. i já(a to sem sakra flákač Very Happy ) sem po pár týdnech byl schopnej dělat celkem hezký sigy a wallpapery. myslim si že ty bys to měl levou zadní a rozhodně tě to tam v ničem neomezuje. můžeš udělat co si zamaneš.
Návrat nahoru Goto down
Radim_Shinigami
Advanced Member
Advanced Member
Radim_Shinigami


Vyznamenání : Za vyhlazení pl
Home Planet : Coruscant - Imperial City
Rasa : Člověk - Bývalý republikán
Reputace : 9

Star trek Posters Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star trek Posters   Star trek Posters EmptyTue May 29, 2012 7:35 pm

A ledaže by mi pomohly ty tvary, ve Photo Filtru mám možnost si obrázek vyříznout v různém tvaru, tak sem to zkusil na tom Silikovi a všimneš si že spodek má zaoblený, tak i to sem zkusil rozmazat, nevím bratranec s tím umí líp, tak snad mi poradí jak okraje zprůhlednit... Po písemných zkouškách o víkendu udělám nový a snad to nějak vynikne líp.
Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
Radim_Shinigami
Advanced Member
Advanced Member
Radim_Shinigami


Vyznamenání : Za vyhlazení pl
Home Planet : Coruscant - Imperial City
Rasa : Člověk - Bývalý republikán
Reputace : 9

Star trek Posters Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star trek Posters   Star trek Posters EmptyWed May 30, 2012 7:16 pm

Mám dobrou správu Very Happy ve Photofiltru sem objevil další nové funkce které by dokázali ty postery opravdu vylepšit. Hlavně obrázek vyříznout, a efekt rámečku vytvořit v přechodu do průhlednosti. Very Happy Sem věděl že v tom ještě na něco přijdu Very Happy Very Happy o víkendu se pustím do úprav + vytvořím nové. Kdyby si mě k tomu nedokopal k vylepšením, tak bych se na nějaké vylepšování vysral Very Happy Ještě že tě tu mám Very Happy

Star trek Posters Tumblr_lnfkrd_Ce_SJ1ql1386o1_500_001
Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
Radim_Shinigami
Advanced Member
Advanced Member
Radim_Shinigami


Vyznamenání : Za vyhlazení pl
Home Planet : Coruscant - Imperial City
Rasa : Člověk - Bývalý republikán
Reputace : 9

Star trek Posters Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star trek Posters   Star trek Posters EmptyFri Jun 01, 2012 9:19 pm

Tak Moje vylepšení komplet hotové !! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy říkal sem si že Photo Filter musí mít další funkce a měl. Tohle je výsledek Smile

Star trek Posters Star_Trek_ENT_Terran_Empire_001

A teď mi zkus říct jestli to není dobré, je to skvělé !! Very Happy Very Happy Very Happy
A teď to budu dělat takhle. V tom to stylu je to lepší, Některé asi udělám znovu. Budou potřebovat remaster Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
Radim_Shinigami
Advanced Member
Advanced Member
Radim_Shinigami


Vyznamenání : Za vyhlazení pl
Home Planet : Coruscant - Imperial City
Rasa : Člověk - Bývalý republikán
Reputace : 9

Star trek Posters Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star trek Posters   Star trek Posters EmptySat Jun 02, 2012 4:46 pm

Tak od včerejška vyrábím a vyrábím Very Happy Very Happy
Mám skvělý nápad. Jestli jste pro, že bych na ty postery vytvořil vlastní stránku kde bych měl vlastní výtvory + k tomu ke stažení program PhotoFilter a vlastní vytvořený tutoriál tvorby. A navíc ještě Forum kde by si každý uživatel vytvořil svůj vlastní topic ze svými výtvory. A nemusí to být jenom Star Trek ale cokoliv co člověka napadne nebo spíš co ten člověk má radši Smile

Jestli jste někdo pro ten nápad tak bych byl vděčný Very Happy Jinak organizovat to budu až po zkouškách. Jenom o tom zkuste po přemýšlet, a hlavně jestli by i někdo z vás to neměl chuť zkusit Smile
Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
Radim_Shinigami
Advanced Member
Advanced Member
Radim_Shinigami


Vyznamenání : Za vyhlazení pl
Home Planet : Coruscant - Imperial City
Rasa : Člověk - Bývalý republikán
Reputace : 9

Star trek Posters Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star trek Posters   Star trek Posters EmptySat Jun 02, 2012 5:59 pm

Jinak kdo by měl opravdu zájem.

Tak tu vystavím stručný tutoriál z obrázky Very Happy

1.) Začátek
Star trek Posters 01_za_tek

1.) Jedná se o program PhotoFilter který je jednoduší než Adobe Photoshop, pro zkušenější tvůrce doporučují ten Adobe Photoshop, ale pro ty kteří nemají rádi složitostí může vyhovovat PhotoFilter. Má skoro stejné funkce jako Adobe ale i tak člověk se s tím musí učit.

2.) Vložení obrázku
Star trek Posters 02_vlo_en_obr_zku

2.) Obrázek můžeme vložit dvěma způsoby. Buď obrázek vezmu ze složky a hodím do PhotoFilter (lepší způsob) a nebo složitěji přes prohledávání v programu. Ale doporučují právě obrázek vzít a hodit do programu, může se stát že to nenajdete a ztratíte u toho zbytečný čas hledáním.

3.) Průhlednost obrazku
Star trek Posters 03_pr_hlednost

3.) Když máte obrázek vložený tak před vyřezáváním musíte ho zprůhlednit, jinak se může stát že vám tam zůstanou zbytky bílé barvy které těžko rozmažete. Někdy na to zapomínám tak to musím zase znovu. Tam kde je červený kroužek tak na to kliknete

4.) Průhledná barva
Star trek Posters 04_pr_hledn_barva_2

4.) po kliknutí toho čtverečku vyletí okénko z průhledností, nastavíte si v jaké vrstvě to chcete. Průhlednost se dělá proto aby se nejlíp dali rozmazat obrys postavy, který je po ořezání zubatý..

5.) šípka a řezací čáry nebo lano
Star trek Posters 05_pka_a_lano

5.) Nejdřív kliknete na šípku a potom si vyberete způsob kterým začnete vyřezávat. Rozhodně doporučují na vyřezávání čáru protože lanem to jde hůř a někdy se může stát že omylem uříznete kousek ruky nebo hlavy.

6.) Ořezání postavy
Star trek Posters 06_O_ez_n_postavy

Star trek Posters 07_O_ez_n_postavy_2

6.) Postavu ořezáváme kolem obrysu. Podle velikosti si plochu můžeme i zvětšit komu se to bude dělat líp. Po dokončení ořezávání to vypadá potom takhle. (Obrázek hned pod nim).

7.) Označování a kopirování
Star trek Posters 08_vyzna_ov_n_a_kop_rov_n

7.) Postavu vyznačíme kolem dokola a z kopírujeme na novou plochu na kterém máme už pozadí.

8.) Vložení na pozadí a ohraničení
Star trek Posters 09_vlo_en_na_pozad_a_ohrani_en

Star trek Posters 10_vlo_en_na_pozad_a_ohrani_en

8.) Postavu jsme vložili na pozadí a vyznačíme si další část postavy kterou chceme zprůhlednit a potom klikneme na vrstvu dáme průhledný a přejdeme na transparentní přechod, nastavíme si to na shora dolů.

9.) Sloučení s předcházející vrstvou
Star trek Posters 11_zlou_en_s_p_edch_zej_c_vrstvou

9.) Po dokončení spodní části postavy v přechodu, na boku klikneme na obrázek a sloučíme s předcházející vrstvou dohromady. Tak se nám obrázek spojí ze zadní částí.

10.) Uhlazování obrysu
Star trek Posters 12_rozm_z_n_okraju

10.) Nyní jsme sloučili obě vrstvy a teď můžeme začít rozmazávat obrys kolem postavy. Po dokončení rozmazání vznikne z toho pěkný obrázek. Může to byt i lepší ale já to udělal teď jen tak na rychlo. Tak snad se vám můj tutoriál bude líbit a snad taky něco zkusíte vytvořit. Co se týče rámu tak ty mám vytvořené už dopředu, vložím to na pozadí abych to měl v přesné velikosti ty postery. Ať jeden není široký a jeden úzký, zas aby to tak nějak pěkně vyšlo...

Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
Svíťa
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Svíťa


Home Planet : Z'Ha'Dum
Rasa : Timelord
Reputace : 12

Star trek Posters Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star trek Posters   Star trek Posters EmptyTue Jun 05, 2012 7:44 pm

Wow, já smekám. Kdyby to bylo v lepším měřítku, dal bych si to i na plochu. Opravdu, dobrá práce! Doctor Who
Návrat nahoru Goto down
Svíťa
Aktivní Uživatel
Aktivní Uživatel
Svíťa


Home Planet : Z'Ha'Dum
Rasa : Timelord
Reputace : 12

Star trek Posters Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star trek Posters   Star trek Posters EmptyTue Jun 05, 2012 7:47 pm

Hele, neudělal bys mi nějaký dobrý Wallpaper z DS9? Smile
Návrat nahoru Goto down
Radim_Shinigami
Advanced Member
Advanced Member
Radim_Shinigami


Vyznamenání : Za vyhlazení pl
Home Planet : Coruscant - Imperial City
Rasa : Člověk - Bývalý republikán
Reputace : 9

Star trek Posters Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star trek Posters   Star trek Posters EmptyTue Jun 05, 2012 10:47 pm

Tak nejdřív se vrátím k těm posterům. Pořád sem přemýšlel nad tím jak to vylepšovat a jak si s tím líp pohrát v tomto programu. Nakonec to vypadá dost dobře takže v tom pokračují, pokud jde o DS9 tak klidně udělám. Pokud máš Facebook tak tam mám svojí stránku, kde si tam dávám ty svoje výtvory. Jinak přes prázdniny možná už v polovině června budu zakládat svoji oficiální stránku + Forum, kde by každý uživatel měl svůj topic zase ze svými výtvory...

Ale hlavně po mě nikdo nechtějte Star Trek 11 !! Very Happy Very Happy
Na tento film sem alergický Very Happy

1.) Není to Star Trek
2.) Je to spíš na úrovní akčního filmu než sci-fi
3.) Modernější Constitution z velkým můstkem jak prase a zbraně taky
4.) Celkem dost sexu

Jedině co to omlouvá je to, že je to jiný Alternativní svět. Jinak ani to bych moc nepovažoval za Alternativní svět.. Smile
Jinak proč sem si vybral vyrábět Star Trek ?? PROTOŽE STAR WARSU JE UŽ PLNÁ PRDEL !! A Star Trek má HOUBY !!! dobré postery !! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
Radim_Shinigami
Advanced Member
Advanced Member
Radim_Shinigami


Vyznamenání : Za vyhlazení pl
Home Planet : Coruscant - Imperial City
Rasa : Člověk - Bývalý republikán
Reputace : 9

Star trek Posters Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star trek Posters   Star trek Posters EmptyTue Jun 05, 2012 11:06 pm

Star trek Posters Star_Trek_ENT_Paxton_001

Star trek Posters Star_Trek_ENT_Shran_001

Tak Shran je znovu udělaný tak jak má být. A Silik půjde taky znovu na kobereček Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
Sponsored content





Star trek Posters Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star trek Posters   Star trek Posters Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Star trek Posters
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Star Wars Posters
» Star Wars JK3 a KOTF Posters
» Star Trek: Bridge Commander
» Star Trek Elite Force II
» Pokec o ST

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
České scifi fórum a archiv :: O science fiction médiích :: Fan art a Fan fiction-
Přejdi na: