České scifi fórum a archiv
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Star Wars JK3 a KOTF Posters

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Radim_Shinigami
Advanced Member
Advanced Member
Radim_Shinigami


Vyznamenání : Za vyhlazení pl
Home Planet : Coruscant - Imperial City
Rasa : Člověk - Bývalý republikán
Reputace : 9

Star Wars JK3 a KOTF Posters  Empty
PříspěvekPředmět: Star Wars JK3 a KOTF Posters    Star Wars JK3 a KOTF Posters  EmptyTue Dec 10, 2013 11:32 pm

Nějakou dobu jsem si říkal, proč nezkusit postery z PC her a nejlepší na tom je právě že JK3. Můžu do mapy spawnout npc vyfotit z každého úhlu který by se mi hodil. Už mám vytvořené tři,akorát mi dělal problém světelný meč, kdybych ho vyřízl kolem dokola vypadal by divně a navíc by tam šlo vidět pozadí. Tak jsem to vymyslel tak že jsem nechal bílou čáru uprostřed, potom jsem natáhl dvě barevné čáry vlevo a vpravo na obou stranách a potom rozmazal. Na závěr jsem si vytvořil obyčejný čtverec v barvě, třeba červený a ten jsem zprůhlednil a vložil pod čepel. Spojil a rozmazal tak, aby se to krásně spojilo dohromady.  Smile 

Star Wars JK3 a KOTF Posters  Dark_Forces_II_Dark_Jedi_Poster Star Wars JK3 a KOTF Posters  Desann_and_Jerec_PosterStar Wars JK3 a KOTF Posters  Star_Wars_Apocalypse_s_Empire_I

U Yuna jsem trochu tu čepel zkazil, to jsem ještě nevěděl jak to udělat aby to fakt vypadalo dobře až u ostatních postav jsem to vylepšil Smile
Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
Coconut
Správce labyrintu
Správce labyrintu
Coconut


Vyznamenání : Umělec
Film : The Thing (1982)
Seriál : Red Dwarf
Home Planet : Pluto
Rasa : Humanoid
Reputace : 12

Star Wars JK3 a KOTF Posters  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars JK3 a KOTF Posters    Star Wars JK3 a KOTF Posters  EmptyThu Dec 12, 2013 1:52 am

Série Jedi Knight je nej ze všech her s podobnou tématikou. Taky ten systém boje se mi líbí. Nejde tam jenom o klikání ale i o styl a taktiku.
Návrat nahoru Goto down
Radim_Shinigami
Advanced Member
Advanced Member
Radim_Shinigami


Vyznamenání : Za vyhlazení pl
Home Planet : Coruscant - Imperial City
Rasa : Člověk - Bývalý republikán
Reputace : 9

Star Wars JK3 a KOTF Posters  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars JK3 a KOTF Posters    Star Wars JK3 a KOTF Posters  EmptyThu Dec 12, 2013 3:24 pm

Jinak všechny moje výtvory jsou na DeviantArt Smile
Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
Sponsored content





Star Wars JK3 a KOTF Posters  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars JK3 a KOTF Posters    Star Wars JK3 a KOTF Posters  Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Star Wars JK3 a KOTF Posters
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Star Wars Posters
» Star trek Posters
» Star Wars: The Old Republic

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
České scifi fórum a archiv :: O science fiction médiích :: Fan art a Fan fiction-
Přejdi na: