České scifi fórum a archiv
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Star Wars Apocalypsová Říše (Komiks)

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Radim_Shinigami
Advanced Member
Advanced Member
Radim_Shinigami


Vyznamenání : Za vyhlazení pl
Home Planet : Coruscant - Imperial City
Rasa : Člověk - Bývalý republikán
Reputace : 9

Star Wars Apocalypsová Říše (Komiks) Empty
PříspěvekPředmět: Star Wars Apocalypsová Říše (Komiks)   Star Wars Apocalypsová Říše (Komiks) EmptyFri Sep 19, 2014 1:57 am

Už nějakou dobu přemýšlím a už jsem začal dělat komiks podle toho svého příběhu. Bohužel seriál už asi nikdy nebude.. ne že bych ho nechtěl točit ale je to moc náročné na natáčení scén, přidávání hudby a zvuku. Půl roku mi trval pilotní díl který ještě stále není hotový. Tak jsem si řekl, nějak ten příběh vytvořit musím když jsem to vymyslel.. a tak jednodušší způsob bude komiks Smile

Star Wars Apocalypsová Říše (Komiks) Star_Wars_Obal_1

Star Wars Apocalypsová Říše (Komiks) Star_Wars_Obal2

Podle druhého plakátu lze poznat co prvním příběhu bude. Postupem času co ti jeho sithové budou umírat tak na tom obrázku budou v černobílé barvě. V další částí komiksech zase bude Darth Warlocke a ten poslední z nejhorších je Darth Kruhl Smile
Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
Coconut
Správce labyrintu
Správce labyrintu
Coconut


Vyznamenání : Umělec
Film : The Thing (1982)
Seriál : Red Dwarf
Home Planet : Pluto
Rasa : Humanoid
Reputace : 12

Star Wars Apocalypsová Říše (Komiks) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars Apocalypsová Říše (Komiks)   Star Wars Apocalypsová Říše (Komiks) EmptySun Sep 21, 2014 12:30 pm

Dobrej nápad akorát podtitutel mi přijde trochu béčkovej :-)
Návrat nahoru Goto down
Radim_Shinigami
Advanced Member
Advanced Member
Radim_Shinigami


Vyznamenání : Za vyhlazení pl
Home Planet : Coruscant - Imperial City
Rasa : Člověk - Bývalý republikán
Reputace : 9

Star Wars Apocalypsová Říše (Komiks) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars Apocalypsová Říše (Komiks)   Star Wars Apocalypsová Říše (Komiks) EmptySun Sep 21, 2014 5:51 pm

Jinak obaly a obrázky které budou v komiksu tvořím v ničem jiném než ve Photofiltru Very Happy
z Comic life si zkopírují stránku aby to byla stejná velikost jako v komiksu. Potom si Frapsem nafotím postavy ze všech stran tak jak by mi to vyhovovalo. A v PohotoFiltru si to upravím a třeba ještě nafotím i mapy abych to měl jako pozadí... Smile

To je dobrý nápad !! Můžu udělat další obrázek do komiksu z radou Jediu.. a pozadí by byl ten jejich sál Smile
Do příběhu zahrnu i Dartha Maula. Podle posledních dílu z páté řady Clone Warsu to vypadalo že ho Palpatine nezabil což se mi do příběhu může hodit s tím rozdílem že bude mít nový sestrojený světelný meč.
Bratranec chce abych do toho vložil i Savage. Ale asi jo.. obal už mám vymyšlený... uprostřed bude Apocalypse bez kapuce už a na obou stranách vyfocení z boku budou Maul a Savage.

Když tak já některé návrhy můžu udělat dopředu na další komiksy... Smile
Já ještě mám uložené scénáře které jsem psal na seriál První řadu.. protože já si už z hlavy nevybavím kdo co má mluvit. Tak jsem udělal dobře že jsem si udělal zálohu scénářů.. Jinak komiks má zhruba asi šest stránek. Musím to dokončit co nejrychleji protože mi vyprší zkušební doba 30 dní... Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
Radim_Shinigami
Advanced Member
Advanced Member
Radim_Shinigami


Vyznamenání : Za vyhlazení pl
Home Planet : Coruscant - Imperial City
Rasa : Člověk - Bývalý republikán
Reputace : 9

Star Wars Apocalypsová Říše (Komiks) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars Apocalypsová Říše (Komiks)   Star Wars Apocalypsová Říše (Komiks) EmptyTue Sep 30, 2014 11:19 am

Něco jsem našel co jsem před pár roku psal...

Seznam Epizod.. seriál měl vyjít původně na čtyři řady... Smile

1.SEZONA - DARTH SAVET
----------------------
1x01 Nováček První část
1x02 Nováček Druhá část
1x03 Tréning
1x04 Rozděl a Panuj
1x05 Odhalení
1x06 Vražda ve městě
1x07 Vzpomínky
1x08 Utkání ze sithem
1x09 Napadení Chrámu
1x10 Jediové Vrací Úder První část
1x11 Jediové Vrací Úder Druhá část
1x12 Poslední setkání
1x13 Savet v zapomnění

2. SEZONA - DARTH WARLOCKE
--------------------------
2x01 Nová tvař nepřítele
2x02 Přítel odchází
2x03 Jerec o Klonové Válce
2x04 Návrat moudrého mistra
2x05 Warlockuv fanatik
2x06 Počátek Konfliktu
2x07 Renderova minulost
2x08 Vražda tajného Agenta
2x09 Fanatická víra učedníka
2x10 Útok na Warlockovou základnu
2x11 Zánik se blíží
2x12 Renderová silná mysl
2x13 Warlockova Pomsta

3. SEZONA - DARTH KRUHL
-----------------------
3x01 Prokletý Sith
3x02 Okupace Planety
3x03 Darth Kruhl vzor Dartha Maula
3x04 Yoduv tajný úkryt
3x05 Přítel vs Přítel
3x06 Jerec odvážný osvoboditel
3x07 Anakin přítel nás všech
3x08 Kruhl temný a odhodlaný
3x09 shromáždění Sithu
3x10 Render zamilovaný v nebezpečí
3x11 Utkání z Kruhlovím učedníkem
3x12 Počátek zániku sithu
3x13 Darth Kruhl poslední boj

4. SEZONA FINAL - DARTH APOCALYPSE
-----------------------------------
4x01 Darth Apokalypse začátek zkázy
4x02 Jediové shromáždění sil
4x03 Apocalypse totální válka
4x04 Útok na Sithskou základnu
4x05 Akce která se neodpouští
4x06 Renderová citlivost
4x07 Ayamei Firas jedi vždy a všude
4x08 Apocalypsová armáda ustupuje
4x09 Renderová touha pomsty
4x10 Jerecová tajná taktika
4x11 Apocalypse prohrává svojí válku
4x12 Navždy smrt Apocalypsového učedníka
4x13 všechno co má začátek má i konec

PLANOVANÝ FILM
----------------------
Příběh o tom jak to v tenkrát bylo
---------------------------------

Tak to všechno udělám do komiksu... Smile možná třeba nějaké názvy upravím uvidím ještě Smile
Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
Coconut
Správce labyrintu
Správce labyrintu
Coconut


Vyznamenání : Umělec
Film : The Thing (1982)
Seriál : Red Dwarf
Home Planet : Pluto
Rasa : Humanoid
Reputace : 12

Star Wars Apocalypsová Říše (Komiks) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars Apocalypsová Říše (Komiks)   Star Wars Apocalypsová Říše (Komiks) EmptyThu Oct 09, 2014 11:48 pm

No jsem zvědavej jak se ti povede. Jestli to dokončíš zasloužíš si potlesk :-)
Návrat nahoru Goto down
Radim_Shinigami
Advanced Member
Advanced Member
Radim_Shinigami


Vyznamenání : Za vyhlazení pl
Home Planet : Coruscant - Imperial City
Rasa : Člověk - Bývalý republikán
Reputace : 9

Star Wars Apocalypsová Říše (Komiks) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars Apocalypsová Říše (Komiks)   Star Wars Apocalypsová Říše (Komiks) EmptyFri Oct 10, 2014 6:13 pm

Nějak ten příběh zpracovat musím, když jsem ten Alternativní svět vymyslel. Podle nálady a podle toho v jakém stavu budu po práci, budu na tom pokračovat. Už mám na focené další obrázky zhruba z prvního komiksu je vytvořených 8 stránek. Z podivnosti mi ten Comic Life 3 stále funguje i když uplynulo těch 30 dní je stále funkční, takže v tom případě můžu na tom pracovat kdykoliv. Bohužel tenhle víkend pracují Sobota + Neděle 8 hodin takže uvidím jak na tom budu. Potom mám zase odpolední takže budu nejspíš na tom pokračovat dopoledne...

Prvním komiksu se už schyluje k první zápletce, Dva nasazení špioni pod Lordem Savetem mají v chrámu  sledovat Každý Anakinuv pohyb a taky se dozví o novém Anakinovém učedníkovi. Všechno co se v chrámu dozví mají za úkol nahlásit Savetovi přes komunikační zařízení, Savet tím bude dále plánovat další své kroky a všechny zprávy přepošle Apocalypsovi. V dalších komiksech budou špioni odhalení, buď uvěznění nebo zabiti.. + se bude řešit záhadná vražda v chrámu.. Smile

Něco o postavách jako Darth Warlocke nebo Darth Kruhl....


DARTH WARLOCKE
---------------------------
Darth Warlocke je známý tím že se hodně podobá Darthu Sidiousovi. Není se čemu divit, Warlocke byl Sidiousuv fanoušek a velmi ho obdivoval. Warlocke je znám svou pýchou a namyšleností, velmi zkrátka hned nezabijí ale nechává protivníka trpět ať je to Jedi nebo lovec, kdokoliv jiný. Má velmi slabost pro svou oblíbenou barvu, miluje zelenou a chce se od ostatních Sithu lišit. Má svého učedníka, bere ho jako svého syna. Jaký otec takový syn. Jeho učedník je velmi fanatický a obdivuje svého mistra jak v síle tak i v bojí a v mysli. Proto si nechal udělat podobné oblečení do zelené barvy, nesmí ani chybět meč ze zelenou čepelí. Je tak trochu arogantní a velmi si moc o sobě myslí jaký je mocný. Bohužel to se mu stalo osudným. (Jeho osud bude v komiksu)

DARTH KRUHL
---------------------------
Darth Kruhl má jednu podobnost, ne moc ale trochu. Když byl Kruhl mladý v době kdy ještě nebyla ani Klonová válka a řádila Obchodní Federace na Naboo, se dozvěděl o Darthu Maulovi. Velmi ho obdivoval, jeho vzhled a techniku boje. Byl tím téměř posedly, když se dozvěděl že Darth Maul zemřel, velmi ho to rozčílilo na tolik, že začal nenávidět každého jedie ze kterým přišel do styku. Bez milostí byl zabit, při každém bojí.. neznal slitování, jedině co mu zbylo byla hořkost, vztek, nenávist.. říká se, že je nebezpečný i pro Sithy. Vycvičil si učedníka podle podobného vzhledu Maula a vyprávěl svému učedníkovy legendární Sithské příběhy o Darthu Maulovi které si sám vymýšlel a upravoval podle svých představ. Svojí neopatrností a velmi fanatickým výjevem byl při souboji zabit a tak skončil v zapomnění a ve svých snech stát se dokonalým Sithským Lordem, překonat Dartha Maula Smile

DARTH SAVET
-------------------------
Darth Savet je takový frajírek, moc si myslí jaký je dobrý. Je takový odrzlý moc si věří a dělá ze všech hlupáky. Chce si dokázat že on je tím dokonalým Sithským Lordem, jeho hlavním snem a touhy je svrhnout Dartha Apocalypse a převzat moc po které touží. Jeho učedník je v tom podobný, chce stát po boku svého mistra. Chce mu zůstat věrným a poslušným žákem, hlavně chce překonat sám sebe a dokázat něco víc než Warlockuv a Kruhluv učedníci. Bohužel, Savetuv učedník byl tak nesoustředěný velmi fanatický obdivován svou dokonalostí při svém neopatrném souboji byl zabit. Následně po pádu Savetovi vlády byl buď Darth Savet uvězněn pro získaní cenných informací nebo zabit při souboji nebo uprchl někm do galaxie aby se ukryl. Jestli to bylo tak ?? Darth Apocalypse v tom případě na něho vypsal odměnu a čeká ho zabití ze zrady. V té době už Savet může sestavovat vlastní organizaci která pomůže porazit Dartha Apocalypse ze spojenectvím Jediu.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Příběh ze Savetem právě začal, takže ještě nevím jak to s ním bude. O tom se rozhodnu ale spoilery do předu nebudou !! Very Happy jaký byl Savetuv osud, jestli skončil nebo bude na dále pokračovat se dozvíte v komiksech Wink
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
Radim_Shinigami
Advanced Member
Advanced Member
Radim_Shinigami


Vyznamenání : Za vyhlazení pl
Home Planet : Coruscant - Imperial City
Rasa : Člověk - Bývalý republikán
Reputace : 9

Star Wars Apocalypsová Říše (Komiks) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars Apocalypsová Říše (Komiks)   Star Wars Apocalypsová Říše (Komiks) EmptySat Nov 08, 2014 12:08 am

Tak po delším řešení programu. Se mi povedlo sehnat i s Crackem Comic Life 2 Cool
částečně jsem za vodou a program je plně funkční Very Happy takže jsem přešel rovnou k druhé fázi a to se týkalo úpravou těch obalu... Very Happy

Star Wars Apocalypsová Říše (Komiks) Obal_verze_2
image upload without registration

Další verze obalu, zatím bez postav ale ty budou doplněny + loga jako v předchozím prvním obalu..

Star Wars Apocalypsová Říše (Komiks) Obal_verze_N_VRAT_BRATRU
upload img

Takhle asi bude vypadat obal mezi hlavním příběhem a filerovým jako by Very Happy obal už lecos napovídá o čem to asi bude.. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
Radim_Shinigami
Advanced Member
Advanced Member
Radim_Shinigami


Vyznamenání : Za vyhlazení pl
Home Planet : Coruscant - Imperial City
Rasa : Člověk - Bývalý republikán
Reputace : 9

Star Wars Apocalypsová Říše (Komiks) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars Apocalypsová Říše (Komiks)   Star Wars Apocalypsová Říše (Komiks) EmptySat Nov 08, 2014 5:06 pm

Star Wars Apocalypsová Říše (Komiks) Page_1_12
image post

Tak po pěti hodinách konečně dokončeno. Projekt jsem si uložil zvlášť pro editaci dalších obalu... Smile

Ou... sorry.. moc velké Very Happy jsem to měl ještě víc zmenšit.. Very Happy


Naposledy upravil Radim_Shinigami dne Sat Nov 08, 2014 10:34 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
Coconut
Správce labyrintu
Správce labyrintu
Coconut


Vyznamenání : Umělec
Film : The Thing (1982)
Seriál : Red Dwarf
Home Planet : Pluto
Rasa : Humanoid
Reputace : 12

Star Wars Apocalypsová Říše (Komiks) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars Apocalypsová Říše (Komiks)   Star Wars Apocalypsová Říše (Komiks) EmptySat Nov 08, 2014 5:18 pm

Tohle ale prosím nedělej Very Happy nerozhazuj grafiku
Návrat nahoru Goto down
Radim_Shinigami
Advanced Member
Advanced Member
Radim_Shinigami


Vyznamenání : Za vyhlazení pl
Home Planet : Coruscant - Imperial City
Rasa : Člověk - Bývalý republikán
Reputace : 9

Star Wars Apocalypsová Říše (Komiks) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars Apocalypsová Říše (Komiks)   Star Wars Apocalypsová Říše (Komiks) EmptySat Nov 08, 2014 10:35 pm

Tak jo opraveno., Ještě víc zmenšené jsem to udělal Smile
Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
Radim_Shinigami
Advanced Member
Advanced Member
Radim_Shinigami


Vyznamenání : Za vyhlazení pl
Home Planet : Coruscant - Imperial City
Rasa : Člověk - Bývalý republikán
Reputace : 9

Star Wars Apocalypsová Říše (Komiks) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars Apocalypsová Říše (Komiks)   Star Wars Apocalypsová Říše (Komiks) EmptySun Jan 04, 2015 9:42 pm

Tak s komiksem jsem zhruba v polovině. Vytvořených zhruba 19 stránek. Bratranec se na to díval a říkal že je to dobré ale bohužel to bude chtít ještě úpravu jak jsem od něho zjistil, jelikož nejsem moc dobrý gramatik a Comic Life 2 češtinu nezná tak mám menší problém ale ten se dá jednoduše vyřešit tím, že mi to opraví než to vydám ke stažení. Mezi tou dobou co to bude opravovat do toho budu dělat obrázky nebo plakáty + přemýšlím že do toho vytvořím nějaký úvod protože by bylo divné hned začít příběhem a nikdo by nechápal ten začátek předtím uvidím ještě. Bohužel měl jsem dovolenou přes vánoce a sem tam jsem dělal pár stránek protože já taky u toho nemůžu sedět celé dny od nevidím do nevidím. Myslel jsem že budu pokračovat přes víkend bohužel napsali mě v robotě na celý víkend takže i dneska to padá.. uvidím jak mi bude zítra Smile když tak bych to nechal pokračování na příští víkend..

Rozhodně se můžeš v příběhu těšit na postavu mladého Morgana Katarna který bude taková vedlejší postava ale často se bude objevovat a neustále něco řešit.
Ještě uvidím koho přidám ale postav je tam už víc než dost + Dark Mace Windu a Dark Kiadi-Mundi jako sith lordi po boku Dartha Apokalypse..
Ještě musím opravit NPC klonů protože nepochopitelného důvodu nemají zbraň ale střílí prostě nic Very Happy natažené ruce a z těch rukou jdou střeli blasteru Very Happy Budu muset někde splašit tu pušku černou jelikož já nechci aby měli ty originální zbraně z JK3 to by vypadalo divně... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
Radim_Shinigami
Advanced Member
Advanced Member
Radim_Shinigami


Vyznamenání : Za vyhlazení pl
Home Planet : Coruscant - Imperial City
Rasa : Člověk - Bývalý republikán
Reputace : 9

Star Wars Apocalypsová Říše (Komiks) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars Apocalypsová Říše (Komiks)   Star Wars Apocalypsová Říše (Komiks) EmptyThu Mar 12, 2015 7:04 pm

Po delší pauze má komiks zhruba 21 stránek. Denně vytvořím tak tři stránky, pilotní příběh je zhruba za polovinou. Scény které jsem si psal do scénáře mi zbývají vlastně už jenom dvě ale některé scény jsem komplet předělal a nebo vymyslel nové protože původně se mi některé zdáli celkem nudné tak jsem to upravil v komiksu aby to bylo víc živější. Tak snad se komiks vydaří Smile Zatím taková menší ochutnávka pár obrázku které v komiksu budou nebo nebudou...

Tenhle ten obrázek v komiksu nebude, tenhle ten je vlastně první návrh
--------------------------------------------------------------------------------------
Star Wars Apocalypsová Říše (Komiks) 2a8eurl

Další obrázek možná na 50% použiju ještě nevím možná ho ještě upravím
-------------------------------------------------------------------------------------------
Star Wars Apocalypsová Říše (Komiks) 20rr0wp

Tenhle ten obrázek bude použitý na 100% protože tenhle se mi fakt povedl
------------------------------------------------------------------------------------------
Star Wars Apocalypsová Říše (Komiks) 2ll0qww

budou i další návrhy a podle toho se rozhodnu které další použíju Smile
Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
Radim_Shinigami
Advanced Member
Advanced Member
Radim_Shinigami


Vyznamenání : Za vyhlazení pl
Home Planet : Coruscant - Imperial City
Rasa : Člověk - Bývalý republikán
Reputace : 9

Star Wars Apocalypsová Říše (Komiks) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars Apocalypsová Říše (Komiks)   Star Wars Apocalypsová Říše (Komiks) EmptySat May 16, 2015 5:28 pm

MÁM ÚŽASNOU ZPRÁVU !!
-------------------------------
Po XXX měsících už sem konečně až deska dokončil komiks, omlouvám se za menší zpoždění ale první část Svazku I je hotová, sice ne úplně ale to důležité už mám za sebou. Kdyby měl někdo zájem tak neupravenou verzi mám na ulož.to ke stažení bez obalu a bez přidaných obrázku a zatím bez úvodu. Neupravená verze pro netrpělivé lidi kteří si to chtějí přečíst tak tu mám odkaz.

kód:
http://uloz.to/xvZ4M8dj/sw-apocalypse-empire-komiks-rar
Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
Coconut
Správce labyrintu
Správce labyrintu
Coconut


Vyznamenání : Umělec
Film : The Thing (1982)
Seriál : Red Dwarf
Home Planet : Pluto
Rasa : Humanoid
Reputace : 12

Star Wars Apocalypsová Říše (Komiks) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars Apocalypsová Říše (Komiks)   Star Wars Apocalypsová Říše (Komiks) EmptySat May 16, 2015 6:29 pm

Až budu mít čas tak si to přečtu
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Star Wars Apocalypsová Říše (Komiks) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars Apocalypsová Říše (Komiks)   Star Wars Apocalypsová Říše (Komiks) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Star Wars Apocalypsová Říše (Komiks)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Star Wars: The Old Republic
» Star Wars Posters
» Miss Star Wars
» Star Wars: Battlefront I, II

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
České scifi fórum a archiv :: O science fiction médiích :: Fan art a Fan fiction-
Přejdi na: