České scifi fórum a archiv
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Star Wars KOTF - Apocalypsová říše - seriál

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Radim_Shinigami
Advanced Member
Advanced Member
Radim_Shinigami


Vyznamenání : Za vyhlazení pl
Home Planet : Coruscant - Imperial City
Rasa : Člověk - Bývalý republikán
Reputace : 9

Star Wars KOTF - Apocalypsová říše - seriál Empty
PříspěvekPředmět: Star Wars KOTF - Apocalypsová říše - seriál   Star Wars KOTF - Apocalypsová říše - seriál EmptyThu Oct 28, 2010 12:16 pm

Děkují vám za pozornost k tomuto topicu. Dělám seriál z jedné známé počítačové hry jako je Star Wars Jedi Akademy z doplňkovým data diskem Knights of The Force zkráceně KOTF. Pilotní díl už je téměř hotový zbývá jenom dodělat závěrečnou znělku a spravit úvodní znělku.

Seznam postav napíšu zde:
Hlavní postavy:
RENDER TORDEX
ANAKIN SKYWALKER
JEREC - JEDI

Vedlejší Postavy:
DARTH SAVET
XERUS GLEREL - Savetův učedník
DARTH APOCALYPSE

Ostatní postavy které budou v pilotním díle tu psát nebudu. Protože by to bylo zbytečné. Ale dám jsem svojí první ukázku kterou jsem dělal.


První verze videa kterou jsem točil.


Ukázka z pilotního dílu Smile
Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
Coconut
Správce labyrintu
Správce labyrintu
Coconut


Vyznamenání : Umělec
Film : The Thing (1982)
Seriál : Red Dwarf
Home Planet : Pluto
Rasa : Humanoid
Reputace : 12

Star Wars KOTF - Apocalypsová říše - seriál Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars KOTF - Apocalypsová říše - seriál   Star Wars KOTF - Apocalypsová říše - seriál EmptyFri Oct 29, 2010 9:47 am

chyběj mi tam dialogy Jasan
Návrat nahoru Goto down
Radim_Shinigami
Advanced Member
Advanced Member
Radim_Shinigami


Vyznamenání : Za vyhlazení pl
Home Planet : Coruscant - Imperial City
Rasa : Člověk - Bývalý republikán
Reputace : 9

Star Wars KOTF - Apocalypsová říše - seriál Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars KOTF - Apocalypsová říše - seriál   Star Wars KOTF - Apocalypsová říše - seriál EmptyFri Oct 29, 2010 11:12 am

Aha. No na ty jsem trochu pozapomněl i já. Takže mi s tím bratranec musel trochu pomáhat. Smile Dabing ještě bohužel není. Ale určitě bude. Bude to dabovat Perla Group. Very Happy

Fan-Series Created By
Radim Šebesta

Based on the "Star Wars"
Created By
George Lucas

Written By
Radim Šebesta

Recorded with FRAPS
from "Jedi Academy" PC Game

Original Music By
John Williams

Sound effects
LucasArts

Dubbing
Perla Group

Main Characters
(napíšeš hlavní postavy)

Important Supporting Characters
(napíšeš důležité vedlejší postavy)

Other Characters
(ostatní postavy)

Character Models Authors
(sepíšeš některé přezdívky autorů použitých modelů... najdeš třeba na JK3 Files)

Maps Authors
(sepíšeš některé přezdívky autorů použitých map... najdeš třeba na JK3 Files)

Copyright
This series is pure Fan-Made.
All copyrights belong to George Lucas, LucasFilm, LucasArts and other creators

(nakonec přidáš nějaká loga LucasFil, LucasArt, tvůrců Jedi Academy atd...)

Závěrečnou znělku jsem už udělal. Jenom musím zpravit úvodní. Smile
Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
Darth Gryat
V.I.P.
V.I.P.
Darth Gryat


Vyznamenání : Jedi Master
Home Planet : Tython
Rasa : Miraluka
Reputace : 7

Star Wars KOTF - Apocalypsová říše - seriál Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars KOTF - Apocalypsová říše - seriál   Star Wars KOTF - Apocalypsová říše - seriál EmptyFri Oct 29, 2010 12:15 pm

chjo... mi to připomíná doby kdy sme měli s kamarádama na Kotf Lugormod :/
jinak pěkný ale já si počkám na ty to až budu vědět o čem to je Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Radim_Shinigami
Advanced Member
Advanced Member
Radim_Shinigami


Vyznamenání : Za vyhlazení pl
Home Planet : Coruscant - Imperial City
Rasa : Člověk - Bývalý republikán
Reputace : 9

Star Wars KOTF - Apocalypsová říše - seriál Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars KOTF - Apocalypsová říše - seriál   Star Wars KOTF - Apocalypsová říše - seriál EmptyFri Oct 29, 2010 1:12 pm

Pro upřesnění příběhu tady dám seznam dílu z první sezony.

Co se tyče příběhu. Příběh se odehrává asi rok nebo dva po Epizodě III Palpatine byl zabit Obi-wanem a zaujal jeho postavení jako sithský lord. Ale to není všechno má v plánu vytvořit říši pro zkázu celé galaxie a jediové už nemájí šanci. To není všechno, má v plánu znovu vyvolat to zlo které bylo v galaxií před mnoha léty kdy byli sithské války. Darth Malak, Darth Revan a z nové hry TOR. Very Happy

1. Sezona
1x01 Nováček První část
1x02 Nováček Druhá část
1x03 Trening
1x04 Rozděl a Panuj
1x05 Odhalení
1x06 Věř mistrovi
1x07 Vražda ve městě
1x08 První Mise
1x09 Savetová základna
1x10 Vzpomínky
1x11 Hazard ze Savetem
1x12 Hlavní terč
1x13 Útkání ze sithem
1x14 Napadení Chrámu
1x15 Jediové Vrací Úder První část
1x16 Jediové Vrací Úder Druhá část
1x17 Savetuv hněv
1x18 Poslední setkání
1x19 Nikdy neříkej nikdy
1x20 Lord Savet v zapomnění

Pilotní díl je skoro hotový už je udělaná závěrečná znělka a budu upravovat úvodní znělku. Potom dodám zvukové efekty a dabing je ve hvězdách.

Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
Darth Gryat
V.I.P.
V.I.P.
Darth Gryat


Vyznamenání : Jedi Master
Home Planet : Tython
Rasa : Miraluka
Reputace : 7

Star Wars KOTF - Apocalypsová říše - seriál Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars KOTF - Apocalypsová říše - seriál   Star Wars KOTF - Apocalypsová říše - seriál EmptyFri Oct 29, 2010 4:41 pm

Radim_Shinigami napsal:
Palpatine byl zabit Obi-wanem a zaujal jeho postavení jako sithský lord.
myslíš vážně? Smích
neřikam že by obi neporazil palpatina ale na temnou stranu by se asi nikdy nepřidal mno... ale budiš Very Happy
BTW: TOR je asi 300 let po Revanovi Wink
Návrat nahoru Goto down
Radim_Shinigami
Advanced Member
Advanced Member
Radim_Shinigami


Vyznamenání : Za vyhlazení pl
Home Planet : Coruscant - Imperial City
Rasa : Člověk - Bývalý republikán
Reputace : 9

Star Wars KOTF - Apocalypsová říše - seriál Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars KOTF - Apocalypsová říše - seriál   Star Wars KOTF - Apocalypsová říše - seriál EmptyFri Oct 29, 2010 5:28 pm

No nejde úplně o přesný příběh ale o alternativní svět kde se všechno stalo úplně jinak. Smile
Nepovedl se rozkaz 66 a tak jediové přežili jenom pár jediu během rozkazu zemřelo ale dost jich přežilo. I Mace Windu přežil ale ten se otočil k temné straně síly a je po boku Obi-wana Kenobiho tedy známého Lorda Apocalypse. Smile

Hrábě Dooku nebyl nikdy sith a nikdy se nepřipojil k separatistům. Byl jedi a zahynul během klonových válek takže se nedožil rozkazu 66. Celou separatistickou vládu vedl General Grievous a Asajj Ventress. Smile

Během Epizody III Anakin bojoval na Mustafaru z Obi-wanem. Obi-wan zabil Padmé na Mustafaru když tam za ním přijela. I když to je Alternativní svět tak Anakin skončil bohužel stejně. Potom když Obi-wan všechno vyřídil tak jak mu Palpatine dal rozkazy. Tak se Obi-wan Palpatina zbavil a zaujal jeho postavení s titulem Sithský Lord. Twisted Evil

Co se týče TOR tak Lord Apocalypse má v plánu vytvořit říši s těmihle sithy. Jenže se mu to nepovede a jediové mu to stejně překazí.
Smile
Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
Darth Gryat
V.I.P.
V.I.P.
Darth Gryat


Vyznamenání : Jedi Master
Home Planet : Tython
Rasa : Miraluka
Reputace : 7

Star Wars KOTF - Apocalypsová říše - seriál Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars KOTF - Apocalypsová říše - seriál   Star Wars KOTF - Apocalypsová říše - seriál EmptyFri Oct 29, 2010 6:07 pm

sakra sakra, furt ve mě něco hlodá. promin, nedokážu si to odpustit ale proč by obi oživoval zrovna Revana když on a Malak byli jen "poslové" pravého Sithského císaře kterej po staletí budoval tajně sithskou armadu? už jenom to že přežil spousty staletí je důkazem že je mocnej v síle. sice nevim jak to dopadne(to se asi dovíme až vyjde hra TOR) ale určitě by o císaři měli záznam v archívech, obzvlášť když knihovnik Gnost-Dural strávil spoustu let vyšetřování napojení sithů kteří se v předešlejch staletí postavily Republice a Jedium jestli nebyli taky napojeni na pravého sithského císaře.
mno a bůhví jestli Revan vůbec umřel Smile třeba strávil tisíce let v stázi třeba jako Celeste Morne.
mno, to je fuk... nebudu tě buzerovat Very Happy stejně by to bylo čistě jen pro moje uspokojení Smích
Návrat nahoru Goto down
Radim_Shinigami
Advanced Member
Advanced Member
Radim_Shinigami


Vyznamenání : Za vyhlazení pl
Home Planet : Coruscant - Imperial City
Rasa : Člověk - Bývalý republikán
Reputace : 9

Star Wars KOTF - Apocalypsová říše - seriál Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars KOTF - Apocalypsová říše - seriál   Star Wars KOTF - Apocalypsová říše - seriál EmptySun Oct 31, 2010 12:07 pm

To znám. Někomu to řeknu na čem dělám a už by to předělával podle svého jak se mu to hodí do krámu i když to nedělal on. Přemýšlím jestli tam mám dávat i hudby z Clone Wars protože tam zatím akce moc nebude. Možná někdy potom jo. Ale do znělky mi chce bratranec narvat zas nějaký remix něčeho. Protože se mu to líbi a to je právě to o čem jsem mluvil že by se mu to hodilo do krámu. Smile

Já jsem zvyklí na klasiku protože tohle v sobě něco má na rozdíl od remixu. Neříkám že remix je špatný do nějakých seriálu se to hodí ale nevím jestli zrovna do moje ho. Smile
Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
Darth Gryat
V.I.P.
V.I.P.
Darth Gryat


Vyznamenání : Jedi Master
Home Planet : Tython
Rasa : Miraluka
Reputace : 7

Star Wars KOTF - Apocalypsová říše - seriál Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars KOTF - Apocalypsová říše - seriál   Star Wars KOTF - Apocalypsová říše - seriál EmptySun Oct 31, 2010 5:22 pm

já bych to nechtěl upravovat podle svého... já bych to upravil podle SW timeline Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Radim_Shinigami
Advanced Member
Advanced Member
Radim_Shinigami


Vyznamenání : Za vyhlazení pl
Home Planet : Coruscant - Imperial City
Rasa : Člověk - Bývalý republikán
Reputace : 9

Star Wars KOTF - Apocalypsová říše - seriál Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars KOTF - Apocalypsová říše - seriál   Star Wars KOTF - Apocalypsová říše - seriál EmptyMon Nov 01, 2010 7:35 pm

Star Wars Timeline mohu někdy udělat není problém ale teď je důležitější tohle. A potom možná budu dělat ještě příběh předtím abychom věděli víc o té minulosti nebo udělám k tomu speciální díly. Very Happy

Už dokonce po mě někdo a bych do seriálu přidal Maula rozhodně to bude ale Cyber Maul. Maul Epizody I by byl divný znovu z nohama. Ale bude to také více flashbackové. V pilotním dílu už jeden Flashback je z Obi-wanem. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
Darth Gryat
V.I.P.
V.I.P.
Darth Gryat


Vyznamenání : Jedi Master
Home Planet : Tython
Rasa : Miraluka
Reputace : 7

Star Wars KOTF - Apocalypsová říše - seriál Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars KOTF - Apocalypsová říše - seriál   Star Wars KOTF - Apocalypsová říše - seriál EmptyMon Nov 01, 2010 7:43 pm

maul je mrtvej, na toho se vyprdni Smile
zapoj radši Prophets of the Dark side. to sou takový tajný sithové co se pozdějc přidali k imperiu(založil je Darth Millenial asi okolo 1000BBY a palpy je objevil na Dromund Kasu)
jelikož je palpy mrtvej tak bys je mohl něják zakomponovat Wink podle mně by to bylo lepší než maul s cybernohama kterej nikdy neexistoval Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Radim_Shinigami
Advanced Member
Advanced Member
Radim_Shinigami


Vyznamenání : Za vyhlazení pl
Home Planet : Coruscant - Imperial City
Rasa : Člověk - Bývalý republikán
Reputace : 9

Star Wars KOTF - Apocalypsová říše - seriál Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars KOTF - Apocalypsová říše - seriál   Star Wars KOTF - Apocalypsová říše - seriál EmptyWed Nov 03, 2010 11:44 pm

Tak ! Už jsem upravil úvodní znělku a změnil písmo titulku na Star Warsovské Very Happy
Jenom jsem měl problém z logem tak jsem to musel obstřihnout znovu z bílého pozadí protože to bylo v JPG a v Unleadu to bílé pozadí moc nepřikryje a BMP mi šlo v pohodě takže KONEČNĚ !! Se můžu vrhnout na zvuky a hudby hurá !! Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
Radim_Shinigami
Advanced Member
Advanced Member
Radim_Shinigami


Vyznamenání : Za vyhlazení pl
Home Planet : Coruscant - Imperial City
Rasa : Člověk - Bývalý republikán
Reputace : 9

Star Wars KOTF - Apocalypsová říše - seriál Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars KOTF - Apocalypsová říše - seriál   Star Wars KOTF - Apocalypsová říše - seriál EmptySat Dec 18, 2010 3:04 pm

Tak už dlouho tady nebyli žádné novinky co se týče toho seriálu. Zvuk je už na pilotní díl zvukové efekty na pilotní díl je už hotový. Už brzo začnu natáčet druhý díl ve kterém bude už Yoda Smile napsal jsem si ho do scénáře tak tam taky bude. Smile

Rozhodě v druhém díle toho učedníka co je hlavní postavou Render Tordex bude zvolán do rady aby se ujistili jestli je ten pravý učedník a jestli je v hodný. Yoda ho proškolí co se týče Temné straně síly. Co se týče Anakina často se bude chovat divně a zvláštně. Jeho nový učedník se ho bude ptát na to co dělal v minulosti ale Anakin bude odmítat se otom bavit. Smile Toho učedníka se budou chtít zmocnit jediovští špioni kteří tájně pracují pro Dartha Saveta. Jenomže jeden jedi je odhalí a bude v chrámu zavražděn. A nebudou žádné důkazy kdo to udělal. Smile
Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
Radim_Shinigami
Advanced Member
Advanced Member
Radim_Shinigami


Vyznamenání : Za vyhlazení pl
Home Planet : Coruscant - Imperial City
Rasa : Člověk - Bývalý republikán
Reputace : 9

Star Wars KOTF - Apocalypsová říše - seriál Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars KOTF - Apocalypsová říše - seriál   Star Wars KOTF - Apocalypsová říše - seriál EmptySun Dec 19, 2010 2:08 pm

Už jsem začal točí scény na druhý díl toho seriálu už mám takových 6-7 scén. Před druhou epizodou bude ukázka z minulého dílu Smile
a potom pokračovaní toho co teď bude. Ze začátku jsem měl s tím problémy většina NPC má nějakou chybu při které mi to shodí hru. Tak jsem udělal nové NPC té hlavní postavy a už to jede dobře Very Happy

Nevím jestli celý ten díl dneska stíhnu ale budu na tom pracovat Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
Sponsored content





Star Wars KOTF - Apocalypsová říše - seriál Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars KOTF - Apocalypsová říše - seriál   Star Wars KOTF - Apocalypsová říše - seriál Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Star Wars KOTF - Apocalypsová říše - seriál
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Star Wars JK3 a KOTF Posters
» Star Wars Posters
» Miss Star Wars
» Star Wars: Battlefront I, II

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
České scifi fórum a archiv :: O science fiction médiích :: Fan art a Fan fiction-
Přejdi na: